Reklama

Mužská masturbace pohledem ženy

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 08:03)

Měl jsem milenku, která uměla masturbovat můj penis tak nádherně, že jsem to ani já tak nedokázal, ale někdy mi řekla, že se chce jen dívat. Sedla si do křesla, já proti ní a oba jsme jen masturbovali, dokud nám nepřišel společný orgasmus. Nastříkal jsem jí semeno do obličeje, něco rozmazala, něco polkla, pak mi vycucala penis a já jí vylízal nektar z vagíny.

Návštěvník (Po, 30. 8. 2021 - 11:08)

Měl jsem milenku, která uměla masturbovat můj penis tak nádherně, že jsem to ani já tak nedokázal, ale někdy mi řekla, že se chce jen dívat. Sedla si do křesla, já proti ní a oba jsme jen masturbovali, dokud nám nepřišel společný orgasmus. Nastříkal jsem jí semeno do obličeje, něco rozmazala, něco polkla, pak mi vycucala penis a já jí vylízal nektar z vagíny.

Zdeněk (Ne, 29. 8. 2021 - 23:08)

Ty jsi onanoval před Babičkou Maminkou a Tchýni. To snad není pravda.Jsi
asi nemocný.

Abe (Po, 30. 8. 2021 - 00:08)

No to víš, hlavně, že jsi je uvedl křestními jmény, nebo to byla příjmení? Když si to budeš dělat tak často jako já, tak se tomu nevyhneš. Jsem totiž onanista. Jestli je to oficiální anamnéza, tak nemocný, ale každý doktor ti řekne, že je to normální a co je v rodině, je tabu.

Abe (So, 25. 4. 2020 - 01:04)

Dneska mi manželka řekla, že když se honím, vypadám směšně a když stříkám, že jsem jak bučící bejk na porážce. A sousedce se to líbilo. Čert aby se v tom vyznal. Koukal jsem se na to v zrcadle a ona to není opravdu žádná přehlídka mimické kultury. Máma mi říkala že při tom vypadám jako padlý andílek. Babička zase, že se vznáším jako archanděl a tchýně, že jsem jako utrženej ze řetězu. Ještě, že se dívají hlavně na ptáka.

Petr (Po, 3. 1. 2022 - 22:01)

Proč by měl muž v manželství masturbovat, když má manželku a může se proto milovat podle potřeb.. Proč by vstupovali do manželství, snad né kvůli společné masturbaci.

Anonym (Út, 31. 5. 2022 - 06:05)

Lebo je to niečo iné je to viac súkromné.Väčšinou každý masturbuje kde ho nik nevidel . Je to ako by ukázal svoje druhé ja a ako predohra je vinikajuce.

Návštěvník (Pá, 4. 3. 2022 - 22:03)

Víš, ona většina manželek na to nemá vždycky náladu. Po dětech mají šestinedělí, jednou za měsíc menzes pak ovulace, migrény, únavy atd. Muži mohou pořád, ženy jen podle potřeby a nálady.

Návštěvník (Po, 3. 1. 2022 - 23:01)

Chtěl bych mít takovou, která mi dá třeba pětkrát denně a při tom pracuje, stará se o děti, vaří, pere, žehlí, uklízí.....

Mamca (Pá, 3. 4. 2020 - 07:04)

Asi se s tebou rozvedu,ti bratri sukaji stale a s tebou je doma nida,jeste ze jsem tady,pumpujou semeno do mne az to mlaska,s ti tvym kasparkem se jdi vyfotit a zadne leky uz neberu,delam cvoka jen pred tebou abych mohla byt tady vis.

Tatca (Pá, 3. 4. 2020 - 07:04)

No teda mamco, ty uz jsi vzhůru? Jak jsi se vyspinkala? Jestli ty leky neberes, tak te zase preradi na to oddeleni, kde jsi byla ze zacatku. Ja teda taky uz moc nespim, jsem prespanej uz me to fakt nebavi.

Mamca (So, 28. 3. 2020 - 19:03)

Tatco,no teda ted jsem sukala s doktorem a bratrem a napostili mne oba,tak bobes muset vic pracovat,bude nas o jednoho vic,urcite

Tatca (So, 28. 3. 2020 - 19:03)

Já vim, mamco, ja vim. Daly ti osetrovatelky ty dobroty, co jsem dovezl? A bud hodna, pan doktor te chvali, jen se nevztekej. Ted tyden neprijedu a ozvu se ti sem. A když se tak do mesice ještě zlepsis, privezu ti novy mobil

Marie (Čt, 26. 3. 2020 - 21:03)

To je mi jasné, ale vážně. Chtěla bych se setkat a třeba jen pokecat. Jak se to vyvine necháme náhodě. Zavolám.

Marie (Čt, 26. 3. 2020 - 00:03)

Aby ses nepo..., myslíš si že jsi jedinej na světě, který se přede mnou vyhoní? Trhni si nohou a tím svým pinďourem.

Abe (Čt, 26. 3. 2020 - 00:03)

Vyhoním se i bez tebe nádhero.

Abe (Po, 23. 3. 2020 - 23:03)

Řekl jsem jí o společné masturbaci. Vy pletichářky. Už jste se na mne dávno domluvily. Vůbec jí to nepřekvapilo. Všechno, i to, co bylo dávno, jsi jí vykecala, už před mnoha lety. Řekla mi i to, že jste se spolu milovaly a ten tvůj, že jí mrdal. Byl jsem za pitomce. Nějak mi to bere chtíč. Ještě se ozvu.

Abe (Pá, 20. 3. 2020 - 23:03)

Platí. Ráno jí na to připravím. Už se těším. Akorát toho semene už nebude tolik jako za mlada.

Marie (Pá, 20. 3. 2020 - 23:03)

Už jsi se mi pochlubil. V tom případě se domluvím s tvou manželkou, Nebude to problém, často se o tobě bavíme. Ty ťuňťo. Od té doby co jsme spolu dělali prasárny, se informujeme. Prostě přijdu na návštěvu a ty se vyhoníš před námi a já tvé semeno vypiju, protože mi dělá dobře. Souhlasíš?

Abe (Pá, 20. 3. 2020 - 23:03)

Co to na mně zkoušíš? Dovolila mi honit se před svou matkou i sestrami. Ví, že jsem zběsilý onanista a je na to zvyklá. Toleruje mi i honění před místními babičkami. Když je to ve vší slušnosti, oboustranným zájmem, tak jí to nevadí.

Reklama

Přidat komentář