Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Dingo (St, 25. 3. 2020 - 20:03)

No ty vole.-

Dominik (St, 25. 3. 2020 - 17:03)

Vemete mně do party?

Miška (St, 25. 3. 2020 - 18:03)

to by asi nešlo.

Dominik (St, 25. 3. 2020 - 19:03)

To je škoda. Já si živě představuju jak máš pipinku natlakovanou čůráním z močáku a jen to rychle někde pustit a pak to z tebe rychle proudí a pod tebou se vytvoří velká louže. Byl bych blahem,kdybys mne mohla počůrat.

Miška (St, 25. 3. 2020 - 16:03)

Byla jsem s kamarádkou venku a počuraly jsme u ní na dvorku v rohu dlažbu. Já jsem nechtěla u ní doma a tak jsme to udělaly obě a ono to rychle steklo do trávy vedle. Já měla delší čurání a ona hodně rychlý,ale jen chviličku a méně než já.

Klára (St, 25. 3. 2020 - 13:03)

Majko my jsme jen trochu zlenivěly když se nikam nemůže a tak občas taky poleháváme a třeba usneme jako ty. To není nemocí. A Nikola někdy na WC v noci usíná a to už ji znám, že to dělá automaticky a včera taky čůrala a myslela, že si kalhotky stáhla, ale udělala to blbě a tak si načůrala do nich, když se ještě úplně nevzbudila.

Radim (St, 25. 3. 2020 - 14:03)

Já se taky válím ,teď jsem spal asi hoďku u televize. Takže normál.

Majka (St, 25. 3. 2020 - 13:03)

Hele, já teď jsem taky doma a snažím se co nejvíce prospat. Čumím na telku a často usnu i víckrát za den. Ven moc nechodím. Nemyslím si,že by měla Nikola nebo Klára nějakou nemoc ze spaní.

Klára (St, 25. 3. 2020 - 10:03)

Dnes se ještě trochu pelíškujeme a odpočíváme a mamča odešla do krámku. Má zavřeno a je z toho špatná,protože nás to živí. NIki šla v noci na záchod,ale mně se moc nechtělo a tak jsem ji nechala jít samotnou,ale asi pak jsem se trochu vzbudila a nebyla v pelíšku a našla jsem ji spinkat na záchodě, svlečenou a vyčůranou,ale u toho asi usnula. Tak jsem jí probudila,ale byla taková gumová a spíše jsem jí sama dovedla do postele a došla se taky vyčůrat,ale šlo mi to jen málo,protože jsem večer byla a pak nepila tolik. Libor přijede na oběd a zůstane, ale jak dlouho nevím, tak se na něj taky těším.

123456 (St, 25. 3. 2020 - 18:03)

Pohádka pro retardované.

Návštěvník (St, 25. 3. 2020 - 12:03)

Nikola pořád jen chrní. Není nemocná?

Fr. Mach (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

Mám na to stejný názor. Ale holka je asi divoška.

Martin (Út, 24. 3. 2020 - 20:03)

Kolik jsi kláro nebo niki vychcaly?

Jannet (Út, 24. 3. 2020 - 19:03)

Kam se vytratil pan doktor chytrý,co tady Libora zpovídal? Že by měl tolik práce s coronavirem?

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 18:03)

Já bych taky ventiloval,jen sehnat holku. Tak se vyventiluju tady s holkama na dálku.

Klára (Út, 24. 3. 2020 - 15:03)

Holky opravdu těhotná nejsem. Jdeme s Nikolou chvíli ven. Je tam sluníčko, ale fouká studený vítr.ale alespoň na chvíli. Libor přijede zítra a těší se. Čůrat venku se ségrou nebudeme, je tam zima a tak jsme si došly na záchod teď radši doma.

Kikina (Út, 24. 3. 2020 - 16:03)

Jasná věc Klárko já taky ještě ne :0) i když i mě v poslední době můj přítel rovněž vydatně plní moji pipinu, ale jsem snad podobně jako ty dobře chráněná. Jednou taky chci mít děcko ale zatím si s přítelem ještě užíváme a momentálně jsme i trochu zaměstnáni péči o jeho mladší ségru. Tak si s Liborem taky užívejte a ventilujte v postýlce ten současný stres :0) zdraví Kiki.

Klára (Út, 24. 3. 2020 - 19:03)

Kikino zdravím tě taky po nějaké době a toho kluka ti moc přeju. Libor přijede za mnou zítra a možná zůstane do čtvrtka do rána. Taky mi volal, že teď mají práci omezenou a co jde tak dělají na dálku ale je to složitý. Takže se s Liborem budu pelíškovat až zítra, ale s Nikolou už dnes ,ale mi si s pipinkama nehrajeme ,jen někdy spolu čůráme a někdy je Niki zvědavá na ty intimní holčičí věci a tak si o tom trochu povídáme. Byly jsme odpoledne chvíli venku, ale brzy jsme se vrátily, protože tam byla skutečně zima a hned se nám z té zimy chtělo čůrat ale stihly jsme to spolehlivě až domů na malou . Nevím proč jsem měla dnes depku z toho všeho a plakala jsem ze strachu,že mně nebude Libor chtít, když nebudu chtít dítě brzy, ale dnes jsme se o tom bavili tak trochu a on to neřešil a tak si to probereme zítra. Kiki měj se fajn a ostatním holkám taky posílám pozdravy a pozitivní myšlenku.

Pavlína (Út, 24. 3. 2020 - 20:03)

Klárko myslím,že na dítě máte s Liborem ještě čas. Já vám přeju lásku ,ale být maminkou je lepší až si spolu něco prožijete a ještě jste ani spolu nebydleli v tom novém domě. To se musí vyzkoušet . Ty jsi ale zasnoubená ,že? Tak jestli tě bude chtít za ženu tak bych se tomu nebránila, ale na to dítě bych ještě počkala.

Radim (Út, 24. 3. 2020 - 15:03)

To je moc dobře. Drž se Klárko!

Reklama

Přidat komentář