Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

kocicka (Po, 16. 3. 2020 - 19:03)

tady jsem

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

Mě to přijde normální. Taky ráda chodím v plenkách ze záliby

hovnous (Po, 16. 3. 2020 - 19:03)

jses debil

Lily (Čt, 5. 3. 2020 - 22:03)

Je tady nějaká holka co dostává plenky od rodičů? Docela často si čtu tuhle diskuzi a chtěla bych začít nosit plenky ale ne tajně. Chtěla bych je prostě dostávat od rodičů. Nevíte jak na to? Od uterka jsem nachlazená tak jsem doma spousta lidí co sem píšou říkají že se počůravali když byli nemocný myslíte že bych to měla zkusit takhle? Ještě jsem přemýšlela že bych se někdy ve škole pokakala nebo počůrala a pak zavolala mamce že se mi to stalo poslední hodinu při testu a pak se někdy znova počůrat jakože to vyvolala ta ostuda. Před několika lety jsem s tím chvíli měla problém kdy jsem se ve škole opravdu asi 5krat pokadila právě při písemce protože jsem se styděla. Mamka mi na to dvakrát přišla, ale nijak jsme to neřešili. Strašně se mi líbí ten příběh co tady byl někdy kdysi dávno, myslím že to psala Nikča, jak měla dostávat plenky na noc u tety a nakonec je nosila pořád. Doufám že se k tomu taky brzo dostanu

jij (So, 7. 3. 2020 - 11:03)

To opravdu záleží na tom jak mamka bude tvoje nehody brát.Jestli s tebou nebude chtít jít k doktorovi než ti rovnou pořídit plenky.Když jsi nemocná tak se zkus v noci párkrát počůrat a uvidíš.S tím počůráním a pokakáním ve dne bych chvílí počkal aby to nebylo moc nápadné.Ještě kolik je ti let a máš nějaké sourozence?

Jana (Čt, 5. 3. 2020 - 22:03)

Ahoj Lily, záleží kolik máš roků a jaké máš rodiče, já jsem se taky dlouho v noci počůrávála do nějakých cca 9-10 let dost často a do té doby jsem od rodičů,nebo spíše od mamky dostávala na noc plenky, protože když jsem se 2-3 krát do týdne počůrávála,tak i když jsem ty plenky nechtěla,tak jsem je prostě musela mít a to mi nedávala jednorázový,ale normální látkový, protože mě to aspoň donutilo se vzbudit, když se mi to stalo, pak po tom 10 roku,se to nějak aspoň trochu urovnalo i když ještě teď se mi nějaká nehoda povede tak zhruba 2-3 krát do měsíce,tak plenky už nemám i když je mám pořád ve skříni,tak mám podložku v posteli.podle mého názoru, když se ti podaří se 2-3 krát do týdne se počůrat,tak si myslím že na plenky by mělo dojít,nebo nejlepší říct rodičům, že máš prostě s tím problémy a jestli by ti nemohli dávat plinky.za pokus to stojí,ale myslím si, že by se to mělo povést

Lily (So, 21. 3. 2020 - 12:03)

Ahoj, je mi 13. Vycouvala jsem z toho protože docela jsem se toho bála ale teď když máme volno bych to chtěla dotáhnout až do plenek. Kdybych v nich měla rovnou chodit do školy to bych asi nezvládla ale teď si říkám že si to doma vyzkouším a pak uvidím. Abych za rodičema přišla jestli by mi nedaly plínku mi přijde dost divný to bych asi nedala. Chtěla bych je dostávat protože se začnu počůrávat ne protože je chci. A až je dostanu (doufám) tak budu aspoň pár dnů dělat jako že je nechci a tak aby to fakt nevypadalo že se počůrávám naschvál. Někde jsem tady četla o nejaký paní co se její dcera začala pokakávat a počůrávat z ostudy že se pokakala ve škole nebo tak něco. Dneska odpoledne pojedu s mamkou nakoupit tak se tam zkusím pokakat a pak se v noci počůrám. Myslíte že to je dobrej nápad? Jsem docela odhodlaná do toho jít tak doufám že to vyjde

Jana (So, 21. 3. 2020 - 13:03)

Ahoj lili, já bych s tím kakáním počkal,nejprve bych tebou tak se počůrám několikrát v noci a nebo někde cestou a vyčkala bych co se bude dít,ale s největší pravděpodobností ty plinky dostaneš,ale je možné že se tě rodiče na to nejprve zeptají jestli by si raději nechtěla plinky,to bych pak neváhala a řekla bych že i když nejsi malá holka,tak bych je asi vyzkoušela.

Kikina (So, 21. 3. 2020 - 13:03)

No když máš tyhle myšlenky tak se jich nezbavíš a dřív nebo později to stejně uděláš. Já teda ve tvém věku nechtěla o plínkach ani slyšet a mamča mi s nimi vyhrožovala když jsem se 3x pokakala a přišla mi na to. No uvidíš sama jak bude ta tvoje reagovat. Hlavně to pokakání sehraj tak aby to bylo uvěřitelné a nebyla z toho hned cítit komedie. Asi bych to nedělala přímo v tom obchodě i když teď je tu ta výhoda že by to přes roušku nemuselo být cítit :0) ale to by bylo dost okaté. Udělala bych to tak že pokud půjdete nakupovat pěšky tak bych to jako nevydržela cestou domů. Pokud pojedete autem tak sehrát divadlo v něm jako že se ti hodně chce a pustit to po vystoupení z auta. Pak i hraj jak jsi z toho špatná a jak je ti to nepříjemné. No možná se pak za to budeš stydět že ani nebudeš muset nic hrát. Napiš pak jak jsi dopadla. Škoda že už sem zase nepíše Anežka. Doufám že nechytla nějaký ten korona virus.

Anežka (Ne, 22. 3. 2020 - 22:03)

Ahoj Kikino, neboj jsem pořád tady a koronu nemám. Tahle skupina mi celkem přirostla k srdci :) takže sem zavítám každý týden aspoň jednou nebo dvakrát zkouknout, co je nového. Já to mám teďka trochu složitější, protože nás "vyhnali" z kolejí. Psali nám, ať kdo může, tak odjede domů právě kvůli té epidemii. No ale domů jsem nemohla, protože se mamka s přítelem vrátila z Rakouska, sice ještě předtím než to propuklo naplno, ale stejně musela do preventivní karantény. Takže jsem zůstala u ségry v bytě v Praze. Naštěstí nemáme společný pokoj a máme spolu dobrý vztah, takže jsme už od puberty naučený vzájemně respektovat soukromí. Kdyby to nešlo, tak nevím co bych dělala. Teď už mamce karanténa skončila (je v pohodě) a už bych mohla domů, ale to se mi zatím nechce. Úplně se mi tady nechtějí probírat důvody, je to trochu složitější. Zjednodušeně řečeno jsme si nesedli s jejím novým přítelem a trochu jsme se pohádali, tak jsem doma nebyla už skoro dva měsíce. Teda třikrát jsem se tam stavila, ale jenom na chvilku, nikdy ne na celý víkend. No ale teď už zpátky k tématu. Ty Tena plenky mi moc nesedí. Jako jsou to opravdový inkontinenční plenky, takže to udrží, ale prostě se mi nelíbí. Necítím se v nich tak dobře. Na těch drynites se mi líbí, jak jsou takové dětské. V těch tenách si připadám jako, s prominutím, stará bába, zatímco v té růžové plence s roztomilým obrázkem si připadám jako princezna :D Ježíš, teď asi budu vypadat dost vypatlaně, ale prostě se mi ty teny nelíbí. Pořád se odhodlávám, že bych vyzkoušela i pampersky, ale v obchodě se mi je vůbec nechce kupovat. Ségra zatím ještě chodí do práce, říká, že by si měla brzo zařídit home office, takže si zatím užívám, co to jde, protože brzo to budu muset omezit :( ale zatím ještě ne, takže si opravdu užívám naplno. Teď o víkendu už jsem se dost hlídala, protože až pojedu domů (slíbila jsem mamce, že přijedu), tak to budu muset omezit na minimum. Zatím se bez plenky trochu bojím, protože už jsem se začala počůrávat skoro nevědomky. Většinou cítím, že se mi chce čůrat a rovnou to pustím bez nějaké snahy, ale poslední dobou se mi začalo častěji stávat, že si to uvědomím, až když čurám do plenky. V noci se teda už počůrávám úplně nevědomky, to asi budu muset utajit, protože se mi to nepodaří odnaučit tak rychle. Zítra si to ale ještě pořádně užiju, ségra bude v práci, tak Tě Kiki asi potěším a plínce daruju i něco většího :D docela jsem se rozepsala, a zase nechci, abych na sebe strhávala všechnu pozornost, protože koukám, že tady mám novou konkurenci :D takže teď ještě kousek pro naši novou hvězdu Lily :) za prvé opravdu Ti závidím, mít ve Tvém věku na tohle odvahu, tak bych nečekala ani chvilku a šla do toho taky. Teda mě to tehdy moc nebralo, ale chápeš :) takže držím palce. Podle toho co tady píšeš máš super mamku, chápavou, hodnou, takže myslím, že s Tvými nehodami nebude mít problém a brzy Ti pořídí plenky. Za druhé dneska bych s tím možná počkala a počůrala se až zítra. I když záleží hlavně na Tobě, jak se na to cítíš. S těmi nehodami přes den bych klidně pokračovala, ale zase ne moc. Prostě občas udělat, že to na tebe přijde, ale nestihneš doběhnout na záchod. Nebo třeba na procházce. Jestli chceš nosit plenky i přes den, tak bych nečekala na ty na noc a rovnou to zkusila i přes den. No a za třetí z návštěvníka si nic nedělej. Přesně jak si psala, když ho to nezajímá, tak sem nemá co psát. Beztak je to zase nějaký "slušnočech s vysokou školou života", co v životě nic nedokázal a tak si musí honit ego na internetových diskuzích, na kterých se ho nikdo na nic neptá. Navíc nemůže chápat, co prožívá holka v pubertě. Já to viděla teďka na sobě. Nejdřív ta situace s mamčiným přítelem, pak ta hádka s ní, pak ještě ten rozchod s mým klukem, navíc první zkouškové... Prostě toho na mě bylo strašně moc, byla jsem psychicky dost na dně a pak když jsem se poprvé počůrala do plenky to byla taková úleva pro psychiku. A pak vždycky, když jsem na tom byla špatně, vzala jsem si plenku a ani jsem se do ní nemusela počůrat, prostě jsem pak dostala ten pocit bezpečí a bylo to strašně uklidňující. A když jsem se potom začala počůrávat hlavně v noci, tak to bylo úplně nejlepší, připadat si zase jako malá holka a hodit všechny starosti za hlavu. No ale teď už fakt musím končit, když se na tuhle zprávičku koukám, tak si říkám, že jestli bych neměla napsat nějaký román :D každopádně Lily, hodně štěstí, držím palečky ať máš rychle plínečky :D a na Tebe Kiki taky myslím a přeju Ti hodně štěstí, abys brzo našla chvilku pro sebe a pořádně si to užila. A aby Ti to nebylo líto, tak zmíním i Tebe Andreo :) my se sice ještě neznáme, ale přeju Ti ať si to taky pořádně užiješ a napiš nám se nějaký dojmy :)

Sabinka (St, 25. 3. 2020 - 09:03)

Ahoj Anežko. Taky se mi líbí Tvé příspěvky a pár věcí mně v nich zaujalo. No já nosila dřív plenky ze záliby, teď hlavně, protože je opravdu potřebuji :) Mám je na sobě prakticky nonstop a dělám do nich veškerou potřebu. Na rozdíl od Tebe, tak mně ty Teny po všech stránkách vyhovují. Nebaví mně totiž, často se přebalovat, protože třeba dry nites po jednom počůrání protečou, takže já potřebuji plenku, která vydrží fakt dost. No Ty to chceš asi ještě zkombinovat s tím, aby ses líbila sama sobě. Zasmála jsem se, jak píšeš, že chceš být v plence jako počůraná princezna :D No já žiju sama a nemusím se nikomu zpovídat, takže doma v soukromí nepotřebuji plenku, abych v ní byla sexy, ale hlavně aby splnila svůj účel. No nad močením jsem jakoukoliv kontrolu ztratila už dávno. Pomočuji se pořád. V noci ve spánku. Doma při práci (Pracuji z domu) i třeba venku na procházce, nebo na nákupu. Poznám to zpravidla tak, že mi to dojde ve chvíli kdy čůrám. Kadění pod kontrolou mám, ale to jsem v rámci pohodlnosti přestala řešit taky. Samozřejmě, že se snažím nepokadit se na veřejnosti i když i to se mi už povedlo. Doma když cítím nutkání na velkou, tak to neřeším a prostě to pustím. Pokadím se tak 5x do týdne. I teď zrovna makám s náloží pod zadkem :D Takže Kikina určitě není největší prase, to jsem přeci já :) S Kikinou si píšeme soukromě. Já tu před časem párkrát přispěla, ale jinak na diskuze tohoto typu moc nechodím, ale Kiki mně upozornila na Tebe, že Tvoje příspěvky mají styl a v tom s ní souhlasím. No když chceš být jako princezna v roztomilé plínce, tak pokud jsi menší a štíhlé postavy, tak do těch největších dětských pampersek se určitě vejdeš. Ty Tvoje oblíbené dry nites občas používám taky, ale beru si je jenom třeba když jdu ven a potřebuji nějakou nenápadnou plenku, aby nebyla tolik vidět. I když moje dvě nejbližší kamarádky o mě vědí, že nosím plínky a nezavrhly mně kvůli tomu. Každopádně napiš pak, jak pokračuješ. Já sem teď taky čas od času zavítám, když pozoruji, jak se to tu pěkně rozjelo :)

Anežka (St, 25. 3. 2020 - 14:03)

Ahoj, ráda Tě poznávám, byla jsem zvědavá, jestli sem taky někdy napíšeš. Kikina Tě tady několikrát zmiňovala, tak jsem se na Tebe docela těšila :) Začnu tím, že jsi mi udělala obrovskou radost. Těch pampersek jsem se dlouho bála, nechtěla jsem riskovat ostudu při kupování, abych pak zjistila, že mám plínky, který akorát budou muset ještě tak deset let počkat na někoho menšího :) Takže jenom co to dopíšu, tak nahodím čistou plenku a vyrazím na nákup. Teda možná předtím plence ještě trošku naložím, už se mi celkem chce, tak uvidím jestli to půjde do záchodu nebo do plínky. V pondělí to byl hodně intenzivní zážitek. Je mi to hodně blbý psát to do veřejný diskuze, v tomhle jsem hodně stydlivá, ale když už to načala Kikina, tak já teda taky :D prostě v pondělí ještě v té totálně pročůrané a podladěné plence jsem si začala trošku hrát s rozkrokem a skončilo to opravdu hodně silně. Sice jsem se potom malém pozvracela, protože po chvilce jsem zajela rukou i do plenky, ale tak úžasně jsem to hodně dlouho nezažila. Tak teď se stydím ještě daleko víc, než když jsem se poprvé počůrala do plenky :D No ale teď zpátky. Krom roušky si do obchodu vezmu ještě nějakou větší šálu a kulíšek, ještě není takový teplo, abych v tom vypadala jako exot :D Sice možná budu vypadat, jak kdybych je chtěla přepadnout, ale současný situaci to bude v pohodě :D Mě totiž strašně vzrušuje představa těch klasických zalepovacích plenek, strašně dlouho si představuju tu situaci jak přijdu někde třeba v obchoďáku na toalety a v kabince si rozepnu počůranou plenku a pak si mezi nohama protáhnu ty pampersky a zalepím si je. Promiňte, že se tady takhle rozepisuju, to je tím jarem, už to na mě asi leze :D Tak a ještě mám teď na srdci jeden problémek. Ač je mi to hodně líto, asi v blízké době omezím svoji aktivitu na téhle diskuzi :( Neříkám, že nebudu psát vůbec, ale nevím jestli budu psát nějaké delší příspěvky. Když sem píšu nějakou svoji story a pořádně to barvitě rozepíšu, tak to je o nějakým zážitku, který mě nějak poznamenal, byl, jak jsem psala, intenzivní. A to jsou většinou ty první zážitky. První plenka, první noc v plence, první počůrání nebo pokakání a tak. A to je ten problém, co mě tíží. Ne že by pro mě byl takový problém, nepsat sem už svoje dlouhé příběhy, ale jde o to, že mi pomalu dochází nápady. Když jsem před skoro dvěma měsíci začínala, tak jsem se vždycky měla na co těšit. Všechny tyhle "poprvé", pak jsem se těšila na to, až se začnu počůrávat v noci, pak až to začnu pouštět nevědomky přes den. Ale to už tady všechno mám. Ne že by mě to omrzelo, to vůbec ne, čůrání a plenky se mi strašně líbí pořád a svým způsobem si užiju každou mokrou chvilku v plence. Ale už nevím kam bych se posunula dál. Jako ještě tady máme ty pampersky, na které se teda těším extrémně, ale co dál? Pak už bych to akorát mohla říct mamce nebo ségře a požádat je, aby mě kontrolovaly jestli nejsem počůraná a přebalovaly mě :D Ale to mě neberte vážně, tohle bych neudělala (i když mě to taky svým způsobem vzrušuje) ani kdyby na mě přišly tři jara naráz :D No fakt mě jinak nenapadá moc dalších nápadů, jak si tohle okořenit :( Leda se možná třeba pokadit na veřejnosti, ale to nevím nevím. Snažím se aspoň trochu to vylepšit, jako třeba že se nejdu přebalit hnedka a počůrám se do tý drynitesky podruhé, i když vím, že proteču. Ale tohle nebudu dělat často. To mi připomíná ještě jeden dotaz na Tebe Sabi. Mimochodem, už jsem to nevydržela (ne fyzicky, spíš psychicky :D ) a poslala to do plenky :D doufám, že se ségra nevrátí brzy z práce, to by byl docela průser. Ale aspoň mě to donutí nerozepisovat se ještě víc a spěchat, ať si ještě stihnu dát sprchu. Teď ten dotaz. Říkala jsi, že se klidně počůráš dvakrát do stejné plenky, to znamená, že v počůrané plence zůstáváš delší dobu. Nemáš s tím nějaké problémy? Víš co myslím. Ježíš, je mi o tom blbý mluvit, natož psát někam, kde si to může přečíst každý. Prostě nemáš problém tam dole? Občas teď na mě vyskočí článek o inkontinenci a říkají, že z toho můžou být docela problémy. Já jsem teda v pohodě, ale pro jistotu. I když mi to je blbý, radši se zeptám mezi námi děvčaty v plenkách, než abych pak přišla ke gynekologovi a ptala se ho jestli není problém, když čůrám a kakám do plínek a pak v tom ještě ráda zůstávám :D A na závěr ještě pár dotazů. Jak dlouho už nosíš plenky? Líbí se ti, že už je potřebuješ a počůráváš se nevědomky? Chápu, že takový byl plán, ale nezměnilo se něco? Neštve tě někdy, že se prostě neuhlídáš a občas se počůráš nebo hůř pokakáš v absolutně nevhodnou chvíli? A ještě pro Kikinu, neboj, myslím na Tebe, večer Ti věnuju víc pozornosti, teď jsem měla jenom chvilku a chtěla jsem přivítat Sabinku :)

CD95 (St, 25. 3. 2020 - 23:03)

Ahoj Anežko, my s přítelkyní to máme tak, že se v plenkách mazlíme, přebalujeme se a pomilujeme se v nich. Já se jednou do plenky pokadil a moc se mi to líbilo. Ale to s přítelkyní nepraktikuju. Případně sám v soukromí. Teď mě napadlo, jak to u tebe vylepšit a kam se posunout. Pro mě je třeba strašně vzrušující se jít na plenky někam zeptat-prostě zeptat se prodavačky, jaké by mi doporučila. Když jsem si jednou v Praze v jednom obchodě kupoval ty velké, které mají podobný vzor jako Drynites, ale jsou střihu a savosti těch Ten, tak jsem prodavačce řekl, že si jí vyzkouším jenom příměřit a nezálepit, že mám na sobě svojí...prostě zajímáš se o zboží. A jednou jsem byl s plenku-myslím že to byla právě ta Drynites, ve škole. Ale to je na delší příběh. Holky plenkám zdar a dobrou noc.

Sabinka (St, 25. 3. 2020 - 20:03)

Tak konečně mám na Tebe čas :) Odpovím teď na Tvé dotazy. Já jsem trochu starší, než většina osazenstva tady. Už mi táhne na třicítku. Letos mi bude 29 a plínky nosím od svých 21 let. Přičichla jsem k tomu na vysoké, podobně jako ty. Taky mám za sebou hnusné věci, které tu nechci rozpitvávat. Podobně jako u Kiki, mi to v pubertě nic neříkalo a kdybych zkoušela to co některé holky tady, tak by se mnou moji rodiče byli hodně rychle hotoví. Každopádně v plence jsem taky cítila ten pocit jistoty a ochrany. Ze začátku jsem se jen počůrávala. Pak jsem si našla přítele, kterého to bralo a počůrávali jsme se společně. Pak přišel poměrně bolestný rozchod o kterém tedy nemám chuť vůbec psát. Psychicky jsem na tom byla špatně a vejšku jsem nedokončila. Že se budu pomočovat pravidelně a samovolně úplně v plánu nebylo, ale časem se to tak vyvrbilo. Ne neštve mě to, neřeším to. Já už o žádný vztah po tom zklamání nestojím. Se svou rodinou se prakticky taky nestýkám a taky o to nestojím. Do nějakých 25 let jsem do plenek, jen čůrala, pak jsem se jednou i pokadila a přestala řešit i to. Gynekologické problémy nemám, sice tím hrozí, ale já už byla několikrát pokaděná úplně všude i tam v rozkroku a nikdy jsem z toho nic nechytla. Zeptej se Kikiny. Snad to není úplné veřejné tajemství, když na ní vykecám, že ona je v tomhle směru ještě větší extrémistka než já. Je schopná se pokadit a spát v tom celou noc. To já když se pokadím, tak za pár hodin mně to začne svědit a škrábat na zadku a musím se umýt a přebalit. A jestli mě to štve, že své potřeby takto nemám pod kontrolou? No trochu jo, pár trapasů mezi lidmi už jsem taky zažila i jsem se pokadila na veřejnosti (I když teď už více jak rok ne :D) ale dějí se v životě i horší věci, a tak už jsem na to rezignovala a beru život, tak jak přichází. Boha jeho, to je asi hrozně depresivní, co jsem Ti právě napsala. No neber to zase až tak vážně. Někdy jsem holt možná až moc upřímná :) Tak hodně pohody a příjemných chvilek v pěkně plné plence, přeje Sabča.

Sabinka (St, 25. 3. 2020 - 15:03)

Anežko, jak už jsem psala Kikině, tak mám toho teď moc, ale díky za zprávičku a večer si taky najdu čas na obsáhlejší příspěvek, abych odpověděla na Tvé dotazy. Tak šťastný nákup. Snad jsem Ti neporadila blbě, ale Pampers dělají i plenkové kalhotky pro dospělé. Chce to trochu se v tom probrat a pořádně se dívat. Na každém balení máš napsanou váhovou a věkovou kategorii pro kterou je ta konkrétní plenka určená. No a asi si z toho mého příspěvku musíš myslet, že jsem to největší čuně :D Ale jestli Tě to uklidní, tak z té plenky ve které jsem spala dneska v noci a ráno se do ní pokadila, jsem se před obědem přebalila a umyla. Zase když jím, tak si nemusím smrdět pod nos :) Zatím ahoj. Večer napíšu víc. Sabča.

Kikina (St, 25. 3. 2020 - 10:03)

No to je taky dost že jsi se konečně dokopala k tomu sem napsat :0) jak je to dlouho co jsem ti psala že je tu Anežka a potřebuje tvé zasvěcené rady když já mimo toho že do plenek se čůrá a kaká toho o nich vím houby? :0)

Sabinka (St, 25. 3. 2020 - 13:03)

Sorry Kiki, nestíhám. Já teď fakt tvrdě makám. Někdy i dvanáct hodin denně, a tak ty plíny fakt potřebuju, protože nemám ani čas chodit na záchod :) Nebudu nic zastírat, na současné situaci dost vydělávám a díky coronaviru se moje příjmy za poslední dva týdny ztrojnásobily. Mě karanténa nevadí. Musím na tom ještě vytřískat, co se dá, než zase tahle uměle vyvolaná hysterie a panika opadne :)

Kikina (St, 25. 3. 2020 - 13:03)

Jsi zlá :0)

Kikina (Po, 23. 3. 2020 - 16:03)

Ahojky Anežko. Super že jsi napsala a že jsi v pohodě. Náhodou přečetla jsem si ten tvůj příspěvek celý a určitě si nemyslím že by jsi byla vypatlaná. Naopak z tvého příspěvku cítím že máš velkou sociální inteligenci. Ano máš pravdu proniknout do holčičí duše v době puberty to není jen tak obzvlášť když to dospívání není úplně bezproblémové. No podle návštěvníka jsem největší prase na doktorce no možná že jo ale baví mě když mě soudí takoví lidé kteří o mě vůbec nic neví. Já tu nechci brečet nebo ze sebe dělat chudinku každý si v životě něčím prošel a nikoho to nedojíma já vím ale fakt je že to období dospívání jsem měla docela bolestné. Mám za sebou věci o kterých se ani nechci rozepisovat na veřejné diskuzi. Fakt je že když jsem byla asi tak ve věku Lily tak jsem psychicky tak na dně že jsem jeden čas uvažovala i o sebevraždě a málem to i provedla. Pak se mi stala ta nehoda která mi bez nadsázky změnila život. Pro mě prostě bylo pokakáváni něco jako únik z reality v plných kalhotkách jsem si připadala svobodná prostě něco jako hnědá terapie :0) to se těžko vysvětluje a vím že moc lidí to nepochopí. Napsat že mi pokakáváni zachránilo život zní možná přehnaně ale u mě to tak bylo. No zpátky k tématu já ti rozumím ty plínky bombardaky jsem taky měla možnost zkusit nevím už co to bylo za značku. Objednala jsem si tenkrát jeden reklamní vzorek zdarma a je fakt že ta plenka pobrala neskutečné množství čůrání a když jsem se do ní pokakala tak i docela eliminovala ten zápach a nebyla jsem skoro cítit ale podobně jako ty jsem malá a drobná a připadala jsem si v té mega plínce hrozně nepřirozeně. Ono když to vezmeš kolem a kolem tak ta dry niteska není úplně až tak moc plínka jsou to spíš takový vycpaný kalhotky :0) ale souhlas mě se taky líbí a perfektně mi sedne nejlíp ze všech plenek co jsem zatím zkoušela a ano máš pravdu má pěkný design já mám taky ráda růžovou :0) a jsem ujeta na nošení nejrůznějších kalhotek s dívčími motivy jako jsou kytičky nebo srdíčka takže zcela chápu taky si v nich připadám jako princezna a to i tehdy když se pokakám :0) no mě to dneska dopoledne klaplo ale nevím jestli to sem úplně tématicky patří protože plínky mi došly a další si zatím objednávat nebudu tak jsem dneska zvolila klasiku kalhotky silonky a legíny. Teď ani nemá smysl objednávat další protože toho soukromí mám teď minimum. U nás je teď situace taková že kromě mě mojí mamky a mého přítele který s námi žije tu je teď v době krize a zavřených škol dočasně ubytována i mladší ségra mého přítele který je 12 a její rodiče vytížení v době krize na ní nemají čas a tak jí hodili na krk nám. Když ještě přítel chodil do práce tak jsem aspoň nějaký ten prostor měla i když byla doma mamča ale ta respektuje moje soukromí a nestará se o to co dělám ve svém pokoji. Teď když má přítel dva týdny volna a navrch je tu ještě jeho mladší ségra tak mám holt smůlu ale přežiju to :0) a co ty že zase uvažujes o pokakání jsme tě tu nalomily co? Tak pak napiš jestli jsi to dneska provedla jsem zvědavá jestli to bude opět popsané tvým osobitým stylem jak měnís nálady :0) už se mi chce kakat! Pustím to a těším se na to! Už to přichází jdu do toho! Ježiš co zas blbnu rychle na záchod... Ou už je pozdě a je to v plínce no to jsem teda ale ostuda! Počůraná a pokakaná vysokoškolačka :0) no promiň že si z tebe dělám takhle srandu. Mě jenom pobavilo jak jsi to tady popisovala ve svých starších příspěvcích ale chápu pro každého to není tak suverénní jako pro mě takže vlastně návštěvník má pravdu ano považuji to za normální. No nic už budu radši končit je to delší než to tvoje. Možná tu můžeme soutěžit která z nás dá dohromady větší lingvistickou exhibici :0) zdraví tě Kiki.

Anežka (Po, 23. 3. 2020 - 22:03)

Tak a teď se vrhnu na Tebe :D chtěla jsem si odbýt nejdřív to kratší a nechtěla jsem ignorovat ostatní. S tím že vypadám jako vypatlaná, jsem myslela jenom to, jak jsem psala, že si připadám jako počůraná princezna :D No teda to jsi musela mít těžký, doufám, že už jsi úplně v pohodě. Vím, že je často těžký se toho zbavit, myslím jako těch depresí a tak. Taky jsem to neměla úplně lehký, rodiče se rozvedli, tátu jsem měla opravdu ráda, ale pak se odstěhoval do zahraničí a má novou rodinu, ale taky to moc nechci rozmazávat, nejsme tady u psychologa, a tohle má být diskuze hlavně pro radost :) To jsem ráda, že se ti dneska zadařilo, je to potřeba. S těma dryniteskama máš pravdu, ono se tomu i říká plenkové kalhotky. Proto mě čím dál tím víc lákají ty pampersky. Dneska jsem byla nakoupit a jak jsem měla roušku, tak jsem měla víc sebevědomí, že mě pod tím nikdo nepozná tak lehce :D Takže jsem se odvážila udělat průzkum a zabrousila i do uličky s plenkama a trochu se poohlédla po nějakých těch plenkách. Ještě jsem se teda neodvážila nějaké koupit, ale myslím, že příště už to zvládnu a koupím ty největší pampersky, který budou mít a pak uvidíme :) Ještě vůbec nevím, jak budu pokračovat, doma to budu muset omezit. Navíc už nám pomalu ale jistě začíná jaro a jak už jsem tady tehdy psala, miluju sukně a šaty. Takže už se nemůžu dočkat až bude dost teplo na to, abych vytáhla letní šaty :) A nerada bych přišla o možnost nosit ty kratší nebo minisukně. Nevím kam bych v nich schovala plínku. Uvidím, asi nechám plenky jenom na noc a na příležitostné povyražení nebo si od nich dám pár měsíců pauzu, abych pak mohla zase začít tyhle pocity ostudy odznova :D Jinak máš pravdu, že jste mě na to kakání do plenky trochu nabudily, bohužel moje plány změnila nemilá situace :( A to sice, že mi včerejší večeře nedala zabrat tak, jak jsem doufala. Chtěla jsem se pořádně pokadit ještě do své noční plenky, abych byla pořádný čuně a měla v plence úplně všechno :D Teď, když se pomalu začínám chystat na pobyt doma u mamky, jsem si to chtěla ještě pořádně užít. Navíc vždycky jsem ráda posouvala tu metu dál :D Nejdřív jsem si vzala plenku na noc, pak se do ní počůrala přes den na záchodě, pak jsem to zkusila u seriálu u stolu, pak vleže v posteli, no a pak už to jelo. Jít v plence ven, pak dokonce jít v plence s kámoškama ven, pak se počůrat venku, pak se začít počůrávat ve spánku atd. :D Takže pokadit se do plínky bude zase další milník. Teda nebude to poprvé, ale (přesto že jsem to v lednu nebo v únoru, když jsem sem psala, slibovala) od té doby, co je opět nosím, tak jsem se nikdy nepokakala. Už jsem párkrát chtěla, ale bylo to přesně jak jsi psala :D "Teď se pokadím. Co blbneš, jsi dospělá. Jestli jsi dospělá, proč máš pod legínami plínku?" No fakt jsi to vystihla úplně přesně :D jednou jsem to už skoro měla, chtělo se mi opravdu hodně a už jsem si šla i sednout na záchod, aby mi to šlo lépe, ale už už to bylo na cestě a já stáhla plenku a vycouvala jsem :D pak jsem toho trochu litovala, ale než jsem zase potřebovala na velkou, tak mě tahle touha přešla. Ale neboj, tenhle příběh má dobrý konec. Respektive ještě nemá konec :D A hnedka ti povím proč. Ač jsem byla smutná, že si plenek neužiju na 100%, přišel zásah vesmíru a odpoledne mi psala ségra, že zůstane u přítele, takže mám celý byt pro sebe. A krásně se to sešlo, protože se mi začalo chtít na velkou. Ale řekla jsem si, že když to bude možná na dlouhou dobu poslední šance, tak že to chci co nejintenzivnější. Takže jsem do toho nešla hned. Ale vypila jsem toho opravdu hodně, a fakt se hlídala, abych se omylem nepočůrala hned. Měla jsem jenom drynitesku, takže jsem věděla, že když toho pustím víc, tak určitě proteče. Ještě pro lepší zážitek, jsem si přes plenku vzala světle šedé legíny, co mají takový ten teplákový vzhled. Když už jsem měla na mále, tak jsem to pustila, co to jenom šlo a výsledek se dostavil přesně takový, jaký jsem chtěla :) Plenka se nafoukla, krásně se vyrýsovala pod legínami a začala protékat po stranách tak, že na legínách se objevily mokré fleky. To by byla první část, takže jsem přešla k té druhé. Bohužel se mi opět přestalo chtít, tak jsem si řekla, že tomu trochu pomůžu a že to rozpohybuji (stejně jsem se k tomu někdy chtěla dostat, takže jsem vlastně rozjela docela dobrý multitasking :D ) a udělala jsem si pár výpadů. No po chvilce to na mě opět přišlo, tak jsem tomu trochu pomohla, dřepla si a lehce zatlačila. Opět jsem měla chuť s tím přestat, pokaděná dospělá holka, co by na to řekla ségra, mamka, nebo kamarádky, že jo :D Takže jsem už měla na mále i s kakáním, ale nechtěla jsem to vzdát hnedka. Chtěla jsem, aby to přišlo tím způsobem, že už to nebudu moci vydržet a pak to teprv pustím. Tak jsem si ještě šla udělat večeři a tam už jsem začínala rudnout, jednak ostudou, ale hlavně tím, že už to nešlo udržet. Tak jsem to vzdala a pořádně zatlačila, takže se plenka pěkně nafouklá. Teda čekala jsem, že když už se pravidelně počůrávám, tak to bude v pohodě. Ale jak mi ztěžkla plenka, tak jsem se tak strašně zastyděla. Hodně dlouho jsem se za sebe tak nestyděla jako teď, jestli vůbec někdy :D ale jsem ráda, že jsem se to povedlo. Ještě dlouho jsem se pak prohlížela v zrcadle, nejdřív v počůraných legínách, pak jenom v plence a musím říct, že jsem si chvíli říkala, že jsem si svým způsobem dlouho nepřipadala tak sexy jako úplně pročůranou plenkou s takovou boulí na zadku :D teda pořád se mi ty nálady střídají, ale je to zase zážitek, na který budu hodně dlouho vzpomínat. Ať už v dobrém, nebo tak, že na to chci co nejrychleji zapomenout :D no ale to by asi stačilo. Zase tady máme další román. Chtěla jsem napsat něco kratšího, něco jako "Ahoj, Kikino, dneska jsem se pokadila a bylo to fajn", ale nevyšlo to :D Holt, chtěla jsi barvitější příběh, tak tady ho máš. Dobře, trochu jsem to přibarvila, ale fakta jsou všechny pravý :) Jak jsem psala, že to ještě nemá konec, tak jsem tím myslela, že tu krásnou, ale dosti smradlavou nadílku mám pořád ještě v plence co mám na sobě :D říkala jsem si, že si to chvilku užiju, pak ti to sem napíšu a pak se dám do pořádku. Užila jsem si dost, ale už to stačilo a docela se už těším na čerstvou a čistou plenku :) Tak a na závěr ještě jedna věc. Dneska jsem si tady na tom dala záležet, takže čekám, že až budeš mít příležitost, tak mi taky napíšeš nějaký svůj pořádný příběh :D tak zatím, pac a pusu, Anežka

Reklama

Přidat komentář