Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Evka (Čt, 26. 3. 2020 - 07:03)

CO,... no to co jsem psala nebo spíš ptala se...

Kikina (Út, 24. 3. 2020 - 11:03)

Tak a jdeme na ty slíbené storky. Koho to zajímá tak na vedlejší diskuzi kdy jste se naposledy pokakali jsem už skoro dva roky jako doma. Hodně aktivní jsem byla hlavně v roce 2018 a prakticky všechny moje zásadní trapasy a příhody najdete tam. No něco z toho holky raději nezkoušejte :0) každopádně můžu přepsat něco z toho i sem ostuda je moje druhé jméno :0) no abych byla aktuální tak jak tu psala Lily jak se počůrala a pokakala v tom obchodě před mamčou tak já zažila něco podobného a hned 2x ale obě to byly fakt nehody kdy jsem to v té dané situaci opravdu pustit nechtěla ale můj zadeček se mě na názor neptal :0) poprvé to bylo v mých začátcích bylo mi necelých 16 už jsem měla tři nehody za sebou. Tohle měla být akce kdy to konečně utajim ale úplně to nedopadlo. Táta byl v práci mamka měla taky odjet za nějakými kamarádkami a já se těšila jak se pokakám v soukromí a užiju si to. Už se mi docela dost chtělo a mamča furt posouvala odjezd nakonec rozhodla že pojedeme ještě na nákup tam jsem udělala chybu měla jsem to prostě vzdát a jít na záchod ale nechtěla jsem se připravit o něco na co jsem se tak těšila :0) tak jsem si řekla že to prostě nějak udržím. No už v krámě jsem byla v krizi a málem to šlo do kalhotek už tam ale ještě jsem vydržela pak když jsme na parkovišti skládaly nákup do auta tak jsem si chtěla trochu ulevit uprdnutim ale to jsem neměla dělat protože s tím prdíkem se během pár vteřin vyvalilo do kalhot úplně všechno :0) jenom jsem strnula a nezmohla se na žádnou reakci. Mamča mě pochopitelně podle smrádku hned odhalila šíleně mě tam sprdla že jsem jak malý děcko a neumím si v tomhle věku dojít na záchod připadala jsem si šíleně ponížená a místo pěkné akce jsem si musela prát svoje pokakane oblečení a málem se u toho pozvracela. No a druhá moje kakací storka spojená s nakupováním je relativně čerstvá. Stalo se to vloni na podzim kdy jsme si s mamkou procházely dost složitým obdobím. Jeden čas jsem kvůli tomu měla střevní potíže a sužovaly mě průjmiky. Po tom co jsem v jednom týdnu strávila tři dny na záchodě tak jsem pak v pátek kdy už se zdálo všechno ok. Vyrazila taky autem na nákup. V obchodě jsem tentokrát nic nepociťovala ale venku před ním už jsem zase dostala ty tlaky do bříška ale už jsem se nechtěla do toho obchodního centra vracet k nám domů za normálního provozu pět minut jízdy a tak jsem byla přesvědčená že tohle musím dát ale tohle byl hodně rychlý průjem. Už v autě to na mě přišlo tak brutálně že jsem se nemohla ani soustředit na řízení a se staženými půlkami jsem se modlila abych už byla u nás doma ne abych hned běžela na záchod už jsem dostatečně zkušená a bylo mi jasný že tohle nedám ale nechtěla jsem se pokakat v autě abych ještě musela drhnout sedačku :0) příjezd k nám byl něco jako vysvobození. Po vystoupení z auta už jsem na to rezignovala a všechno pustila do kalhot no úleva obrovská a zkakala jsem se úplně brutálně. Štěstí že jsem měla silonky a hodně upnutý legíny který mi to podržely na zadečku jinak by mi ten průjmik natekl až do bot :0) jenom jsem popadla nákup a hurá domů. No mamča byla překvapená když vařila oběd a já vpadla do kuchyně se dvěmi nákupními taškami v ruce a pokakaná až za ušima :0) nemusela jsem ani nic říkat mamka si hned všimla nové barvy mých legín v oblasti zadečku vykoktala jsem ze sebe jenom že jsem to nezvládla a hned jsem zapadla do koupelny. No docela libová ostuda stát takhle ve svých 22 letech dokonale zkakaná před svou mamčou :0) ale tentokrát na mě byla hodná a nic mi na to neřekla věděla že ten týden jsem měla střevní potíže a jak už jsem tu psala tak ono je to holt s tou psychikou hodně spojené. Tak to bylo něco z repertoáru mých ostud. Teď už se opravdu musím vykopat z postýlky jedenáct hodin a já se ještě povaluji to jsem ale ostuda :0) tak fajn den a hodně nehod všem přeje Kiki :0)

Rendy 69 (Út, 24. 3. 2020 - 11:03)

To už jsem četl od tebe na fáči.

Kikina (Út, 24. 3. 2020 - 09:03)

Teda holky vy to ale rozjíždíte. Ale je fajn že jste si v době krize našly využití volného času :0) no já se ještě povaluji v postýlce s tabletem v ruce. Můj přítel už je vzhůru ale já většinou vstávám později než on a tak mě nechává spát a tak můžu napsat. Sorry že vás ostatní trochu odbydu ale mám tady teď Anežku to je moje krevní skupina a chystám se jí věnovat další dlouhý příspěvek a protože tady nemůžu viset celý den tak na vás ostatní holt už nemám čas. Nic ve zlém :0) Vendy až budeš mít plínky tak bych se zkusila i pokakat. Je to fajn pocit a vyšší level této záliby a navíc v současné napjaté době můžete tyhle nehody úplně v pohodě hodit na nervy z dění okolo nás a určitě vás vaši rodiče nebudou podezírat z toho že to děláte schválně. U mě by tohle ve vašem věku u rodičů asi neprošlo. Dřív jsem neměla s mamčou ten bezva vztah co mám dneska. Navíc jak jsem psala tak v té době mi plínky nic neříkaly a když mi s nimi mamka pohrozila tak jsem se radši pokakavala tajně a začala svoje akce plánovat tak aby o nich nikdo nevěděl a tak je tomu dodnes. No Lily včera nenapsala a tak asi byla hodná a nic neprovedla. Tak Anežko a už jdu na tebe ale potřebuji docela dost čůrat a plínku nemám a přítel by byl asi překvapen kdybych se počůrala v postýlce a tak se jdu napřed vypustit na záchod a pak hned napíšu.

Vendy (Út, 24. 3. 2020 - 08:03)

Ahoj,
taky se řadím k těm, co se teď během volna odhodlali vyzkoušet svůj sen dostat se do plínek. Lákalo mě to delší dobu, pročetla jsem plno blogů i tady diskuzi a minulý týden se právě konečně odhodlala. Chci taky abych plenky dostávala od mamky a byla taková rodinná ostuda.
První "nehodu" jsem udělala v noci na minulou středu. Nastavila si budíka pod polštář na pátou ráno, prvně to vůbec nešlo, tělo jakby nechápalo proč má čůrat, když není na záchodě, ale v posteli. Když se mi ale podařilo vytlačit prvních pár kapek tak už to šlo líp, ale stejně jsem nevydržela vždycky čůrat víc než pár vteřinek a pak zas. Každopádně se povedlo a já ležela v posteli, cítila teplo a mokro z mokrých kalhot. Potom jsem chtěla zas usnout ať se probudím ráno, ale už to moc nešlo tak jsem se o půl sedmé zvedla a šla k rodičům za mamkou ji vzbudit, že jsem se asi počůrala. Ta byla teda dost překvapená, ale vpohodě, utěšovala mě a tak. Potom šla se mnou do pokoje, to už byla vzbuzená i sestra, která dost pobaveně koukala. Během dne jsem pak ještě několikrát od ní slyšela jaký jsem počůránek, mimino a tak.
Další noc jsem to chtěla zopakovat, celý den jsem nemohla myslet na nic jiného, to teplo hned po počůrání i ta ostuda se mi zpětně když jsem vzpomínala dost líbila. Ráno jsem se teda zase vzbudila brzo, už to šlo o dost líp, ale pořád to stálo dost sil ze sebe dostat v posteli. Už se mi podařilo zas usnout a probudit se až okolo osmé. Jak jsem pak vstala a sestra uviděla, že jsem zas mokrá tak se mohla potrhat smíchy. Najednou mi naskočili opravdové slzy a s brekem jsem šla zas za mamkou. Ta byla ještě víc překvapená, že se to opakovalo, ale pořád v pohodě. Třetí den jsem si dala volno ať to není podezřelé. Ráno ještě než jsem vstala tak nás mamka budila a kontrolovala jestli jsem suchá a dokonce mě za to pochválila. Po čtvrtém počůrání v sobotu večer jsem dostala do postele pod prostěradlo igelit aby se nezničila matrace, ale pořád mě mamka utěšovala, že to určitě přejde a že si z tohho nemám nic dělat. V neděli jsem kromě tradiční ranní nehodičky zkusila, jaké to je počůrat se během dne. Šli jsme s mamkou do obchodu, já schválně pár hodin před tím nebyla na záchodě a po cestě domů sehrála divadlo jak se mi chce ale že to vydržím a když mamka odemykala tak jsem to zkusila pustit, šlo to o dost líp než do postele ale musela jsem se i tak soustředit. Mamka to zpozorovala a myslela si asi že se to snažím ze všech sil zadržet tak se jen zeptala vydržíš to? Ale to už se objevovaly na mojich kalhotách tmavé fleky... Teďkom předchvilkou mě zase mamka našla v mokré posteli tak i tady před segrou říkala, že se nedá nic dělat, ale že dokud to nepřestane tak budu muset nosit plenky, že to jinak nejde. Že už je v neděli právě po té nehodě objednala a dneska mají přijít takže dnešní noc bude první v plenkách tak pak napíšu jáke mám z toho pocity a tak

Kuba (Út, 24. 3. 2020 - 09:03)

Jak to tady čtu tak ty a Lily máte úžasné rodiče jak znám moje tak by mě hnedka poslali na milion vyšetření. Chci se zeptat plenky chceš jenom na noc nebo jako Lily je mít 24/7.
Smekám před vámi že jste do toho šli na plno, takže RESPEKT

Lily (Po, 23. 3. 2020 - 14:03)

Tak včera večer jsem toho trošku vypila kdybych se teda rozhodla počůrat nakonec jsem se ráno vzbudila a strašně se mi chtělo čůrat ale nějak jsem se na to necítila a nechtěla jsem to zase přehnat takže jsem běžela na záchod ale tam zrovna byla mamka. Takže když vyšla ven tak viděla jak to držím z posledních sil a dokonce mi i trochu uteklo takže jsem měla mokrej flek na pyžamu ale nepočůrala jsem se úplně a štíhlá jsem to. Potom za mnou ještě mamka zašla a zase říkala že to chápe že jsem ve stresu z tý nehody a že kdybych něco potřebovala tak že za ní mám zajít. Říkala že bysme dneska mohli jít s naším psem na procházku tak nevím jestli toho hned využít ale nevím jestli to zase není blbý vůči mamce. I když když o tom se mnou mluvila včera i dneska tak mi přišlo že je ráda že ji potřebuju, mám starší ségru a mladšího bráchu a ségra už má kluka a chová se moc dospěle. Co myslíte mám se teda počůrat nebo kdyby to na mě přišlo tak pokakat dneska ještě přes den? Anežko tvoje příspěvky se mi strašně líbí a docela mi dodali odvahu abych se do toho pustila tak jsem ráda že si nezmizela a že sem pořád píšeš.

Anežka (Po, 23. 3. 2020 - 22:03)

Tak a do třetice všeho dobrého ještě ty :) promiň že tě asi odfláknu, ale na odpověď pro Kikinu jsem vyčerpala většinu svých sil :D navíc jak jsem psala, plenka už mi dost zapáchá a chci se dát co nejdřív do pořádku. Ta ranní příhoda určitě hodně pomůže. Jak to teda vyšlo dneska? Řekla bych, že mamka z toho nebude tak špatná. Jestli jsi se dneska počůrala, tak bych to v noci už nehrotila, jestli ne, tak bych se naopak počůrala, ať to zase neodezní úplně. Bohužel víc ti dneska už asi neporadím, fakt už se jenom osprchuju, dám čistou plínku a jdu do hajan. Měj se, Anež

Kuba (Ne, 22. 3. 2020 - 19:03)

Lily musíš hodně pít a nejlépe takové ty močopudné například nealkoholické pivo, Cola, Fanta a podobný sračky

Kuba (Ne, 22. 3. 2020 - 18:03)

Lily musíš pít hodně pít a nejlépe takové ty močopudné například nealkoholické pivo, Cola, Fantaba podobný sračky

X (Ne, 22. 3. 2020 - 17:03)

Rozhodně bych ti doporučil jak tady padlo v noci se počůrat a když tak zítra nebo v úterý prostě zahrát že jsi vystresovaná z úkolů co jste dostaly ze školy a třeba se i pokakat nebo počůrat ať si myslí rodiče že je to ze stresu a když tě vezmou k doktorce tak prostě řekneš že máš strach z toho že to nepochopíš a takové věci že prostě nevíš jestli škola ještě bude a takové můžeš to svést na psychiku z té situace jaká je teď škola není koronavirus a td prosto zahrát to na psychické rozpoložení z dané situace jaká je třeba i to nošení roušek a tak

Renata (Ne, 22. 3. 2020 - 13:03)

Lily já na tvém místě bych se ještě dneska v noci počurala zítra je Pondělí a možná tě máma veme doktorce a tam až se tě bude ptát tak jí řekneš že jsi už měla pár nehod dřív ale ty se ti podařilo před mamkou skrýt.Jsi ještě mladá probíhají u tebe hormonální změny takže doktorka to přisoudí k tomu.

Tom (Ne, 22. 3. 2020 - 13:03)

Lily já bych v tom pokračoval dál hlavně v tom nočním počuravání . Pokakání přes den bych na chvíli odložil ale v noci pokračuj ale opatrně aby se nepřišlo že to děláš svalně . Dej pak vědět jak se to vyvíjí.

Lily (Ne, 22. 3. 2020 - 16:03)

Já bych se ráda počůrávala i přes den nejde mi o to abych se přes den pokakávala. Jako občas taky ale spíš se chci hlavně počůrávat teda ještě nevím jestli se budu počůrávat jako pořád nebo jestli se počůrám jenom občas abych ty plínky nosila jakože jenom pro jistotu. Myslím jako dělat že se snažím chodit na záchod ale prostě že mi to jednou nebo dvakrát za den uteče a já se počůrám nebo pokakám. Dneska se teda už asi nepočůrám to už by bylo asi moc tak uvidím v noci protože si říkám že bych asi měla ještě počkat ale já už se nemůžu dočkat

Karel (Ne, 22. 3. 2020 - 13:03)

Mě je taky 13 roků a plenky mám od rodičů ale za trest kvuli tomu že se v noci počurávám .Napřed mamka myslela že to dělám naschvál abych upoutal pozornost . Počuravam se v noci od 10let. Vždy rano to bylo hrozný mám mamku která se hned naštve kvuli každý prkotině. Takže ráno nastal po probuzení výprask na holou za to že jsem se zase počural pak jsem si musel vyprat prostěradlo a pyžamo potom sprcha oblýct nasnídat a do školy takle to bylo asi tejden po tejdnu mi mama koupila novou madraci a naní dala igelit prostěradlo a dalží igelit a další prostěradlo.Jelikož jsem se počuraval furt a po vejpraskách jsem začal denně tak mě mamka začla budit na záchod když ani to nepomohlo tak jsem přestal pít a nešel parkrát radši ani spát abych se nepočural. A asi po pár dnech co jsem moc nespal tak jsem skolaboval a dostal jsem se do nemocnice kvuli vyčerpání a dehidrataci. Když jsem se vzbudil tak jsem už měl na sobě plenu a od té doby jí mám furt na noc a jeto pohoda hlavně i mamka je teď v pohodě když zjistila že je to nemoc a ne naschvál. Ale chce se to počuravat každou noc jináč to bude nápadný a bude to brát jen jako nehodu a plenky mít nebudeš. Ahoj Karel

Kikina (Ne, 22. 3. 2020 - 13:03)

Lily já bych to taky úplně nehrotila. Den dva bych počkala a až naplníš dostatečně bříško tak bych se zkusila před den zase pokakat a pak zase v noci počůrat a uvidíš. Ono se to nezdá ale to vyměšování je s psychikou hodně spojené a když si třeba vsugeruješ : chci se pokakat tak to může fungovat i do té míry že až budeš potřebovat tak ta psychika ovlivní i tvoje svěrače a může se úplně v pohodě stát že se pokakáš pár metrů od záchoda že jsi to jako nestihla ale nepřeháněla bych to aby to pak nebylo úplně nápadné.
Andreo užij si kakání ani nevíte jak moc vám všem co teď můžete závidím :0) já zatím plínky a svoje záliby před svým přítelem úzkostlivě tajím. On je sice tolerantní a hodně v pohodě ale stejně nevím jak by reagoval a já ho mám ráda a nechci ho ztratit. A návštěvníka neřešte. Vždycky se tady nějaký podobný člověk kterého dané téma pohoršuje ale má potřebu na takové diskuze chodit objeví. Kdo ví možná že přistihl svoje děti jak kouří nebo čichaj toluen a teď by dal nevím co za to kdyby chtěli jenom nosit plínky :0) no já budu mít možná zítra ráno nějaký ten prostor na to něco spáchat uvidím. Tak hezkou neděli všem užívejte si své záliby a tím co se v současné době děje okolo nás se nenechte otrávit. Kiki.

Karel (Ne, 22. 3. 2020 - 12:03)

Ahoj Lily jak se vyvíjí situace a jak reagovala máma na mokrou postel? Držim palce ať ti to vyjde podle tvých představ. A ty blbi co jim to vadí nevnímej. Mě mamky když jsem se počural taky seřezala a pak to bylo jen horší takže si tim určitě nepomůže. Buď ráda že to mamka bere zatim takle dobře.

Andrea (Ne, 22. 3. 2020 - 11:03)

Z toho co tu resite se mi zacina chtit kadit taky :D Ja jsem se taky dneska pocurala v posteli, ale do pliny, takze jsem v suchu. Jeste neco snese, tak me napadlo, ze bych se mohla i pokadit. Ale zatim to neni az tak akutni tak si dam normalne obed. Az se slehne, tak si pak vezmu projimadlo a uvidime co se bude dit :D Tak si to tady vsichni uzivejte. Stejne se toho v soucasnosti moc delat neda.

Lily (Ne, 22. 3. 2020 - 12:03)

A tobě dávají plenky taky rodiče nebo je nosíš protože chceš?

Andrea (Ne, 22. 3. 2020 - 12:03)

Ja jsem uz dospela, takze u me plati ta druha varianta. K plenkam me privedl muj byvaly pritel, kteremu se to libilo. S tim uz nejsem a toho soucasneho to sice nebere, ale toleruje mi to, a kdyz jsem sama doma jako dneska, tak mam volne pole pusobnosti a muzu si delat co chci. Skoda, ze nejsem ve tvem veku, hned bych do podobnyho dobrodruzstvi sla taky :D

Reklama

Přidat komentář