Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Martin (Po, 29. 1. 2018 - 19:01)

nikdo Vás neodsuzuje, ale...Já si myslím, že dnes už nemá cenu se v tom zbytečně rýpat. Prostě se to stalo a už je to stejně pryč.
Je fakt, že to asi opravdu neměla Hanka dopustit, ale teď už s tím stejně nikdo nic neudělá, nehledě k tomu, že k incestu tam stejně nedošlo.

no (Po, 29. 1. 2018 - 18:01)

No, ale k žádnému incestu...nikdo Vás neodsuzuje, ale jak jste si všimla, že mu stojí péro, tak jste s tím měla přestat. A příště to už nedělat. Že se kluk udělá sám je běžné, ale nechat syna ukájet na sobě, to snad ne. Od určitého věku by měly matky synům klepat, než vejdou k němu do pokoje. Je to dost trapné, když tam vleze jen tak a zastihne kluka, jak si ho honí. Pokud mají oba trochu studu, tak je to trapné pro oba.

promiňte (Po, 29. 1. 2018 - 18:01)

K incestu...ale aby si kluk třel žalud mámě o stehno, to je hnus. Protože takovej kluk bude rychle stříkat, takže to nebylo tak, že by matinka o tom nevěděla. Když třeba pětiletá dcerka hopsá tátovi na noze, při tom si udělá dobře, tak to není viditelné, on to nemůže vědět, tak budiž. Ale vědomě to tak nechat, to snad ne.

Hanka (Po, 29. 1. 2018 - 17:01)

K incestu...No, ale k žádnému incestu nikdy nedošlo a ani já, ani on jsme se přotom nesvlékali, do postele za mnou taky nelezl, mazlili jsme se v obýváku, nebo v kuchyni.
A klidně si mě odsuzujte, je to můj syn, miluji ho nade vše na světě a klidně bych za něj zemřela.
Potřeboval prostě pomoci, tak jsem ho nechala, přestože když jsem mu potom prala trenýrky nebo slipy, tak jsem si několikrát všimla, že se při tom udělal.
Byla tady ale hranice, za kterou bych už nešla, ačkoliv mi bylo jasné, že on by určitě moc chtěl.
Dneska je mu už 22 let, má vážný vztah a je naprosto v pohodě, takže to na něm určitě žádné negativní stopy nezanechalo.

Petr balon (So, 17. 11. 2018 - 01:11)

Ahoj. Rád bych s tebou o tom pokecal., moje tel 722 738 533.

Fik fik (Po, 29. 1. 2018 - 17:01)

Vlkouzne tam a zas vyklouzne! Žádnej tam ještě neostal. To raději necháte aby se kluk ktrápil a kolikrám i měl bolesti? Jó kdyby se jednalo o dcerunku to by jste se div nepo...ly?

luci (Po, 29. 1. 2018 - 16:01)

Na mě to syn taky kdysi...K incestu nedošlo,kvalifikovala bych to jako asistovanou masturbaci.Určitě to správné není,zvláště když je ti to příjemné,
snadno může k incestu dojít.

R. (Po, 29. 1. 2018 - 16:01)

pokud měl syn při mazlení...A jak víte, že se ten kluk tulil k mámě zrovna v posteli?
A navíc psala, že s ním stejně nic neměla a ani se nedostali nějak dál. Tak v čem je problém?
Že se jí třel o stehno, není přece žádný incest. Když si nadržený puberťák se kterým mlátí hormonytak, že by ojel i pouliční lampu, aspoň takhle uspokojuje svoje potřeby a máma, pro kterou je její dítě středobod vesmíru ho nechá, tak to bych zase tak nehrotil.

nezlobte se (Po, 29. 1. 2018 - 14:01)

Na mě to syn taky kdysi...pokud měl syn při mazlení erekci, tak byl čas s tím přestat. Tady bych nevyčítal, že klukovi stojí péro, ale prostě nejde dovolit tak blízký fyzický kontakt, jako tulení se k mámě v posteli. Aby si třel ptáka mámě o stehno, tak to vážně mi přijde za hranou.

Hanka (Po, 29. 1. 2018 - 13:01)

Každý syn po milování s...Na mě to syn taky kdysi zkoušel. Když mu bylo nějakých 13-14 let, tak se ke mě podezřele často chodil pomazlit, na čemž nevidím vůbec nic špatného, u dětí to je naprosto běžně, ale potom jsem si všimla, že mu vždycky přitom stojí penis i když se to snažil maskovat a také se mi při tom často třel rozkrokem o stehno.
Musím se přiznat, že mi to nebylo vůbec nepříjemné, takže jsem mu vždy ráda vyhověla, aby si tedy aspoň takhle přišel na své. :-)
Ale nikdy jsem s ním nic neměla a ani jsme se nikdy nedostali dál, než k tomuhle.

Jirka (Ne, 28. 1. 2018 - 22:01)

Každý syn po milování s mamkou asi někdy zatoužil a ani já nebyl výjimkou. Splnilo se mi to ale mnohem pozdeji, kdy mi bylo 39 a mamce 62. Bylo to nadherne a nelituji toho v zadnem pripade.

Tomáš (Čt, 19. 3. 2020 - 11:03)

Přál bych si to také zažít

Jirka (Čt, 19. 3. 2020 - 17:03)

Nebudu to rozepisovat, ale ráno mi pověděla, že po tom toužila už dávno, ale neměla odvahu, my byli na narozeninách u sestry a něco se upilo, já s matkou mluvil kdy to měla naposledy, a mohu říci, že hodně dlouho, pouze jsem ji začal hladit a ona se nechala, pak už to šlo samo

Tomáš (Čt, 19. 3. 2020 - 20:03)

Pritel alkohol musi to být fajn se s matkou otevřeně bavit otom. Věřím ze pak už se dá neco zkusit na ní

Jirka (Čt, 19. 3. 2020 - 22:03)

Ano, mohu potvrdit

luci (Pá, 26. 1. 2018 - 19:01)

No já právě se taky bojim...Tak si zkus sáhnout,já bych ti dala facku.Co udělá tvoje mamka to poznáš.

Dany (Pá, 26. 1. 2018 - 19:01)

Zkusit to můžeš.Ale kdyby...No já právě se taky bojim ale chci to zkusit.

luci (Pá, 26. 1. 2018 - 19:01)

takže myslíš že jí to...Zkusit to můžeš.Ale kdyby mi tohle syn navrhl,vyběhla bych s ním jako s horkým popelem.Ale každá jsme jiná,nemohu soudit druhou podle sebe.Je to čistě na tobě,buď mlč,nebo jdi do toho.

Daniel (Pá, 26. 1. 2018 - 16:01)

Mámě je 40 a už taky mě...takže myslíš že jí to mám říct ?

L.... (St, 8. 2. 2017 - 17:02)

Ráda si s tebou o tom...prosím o upřesnění která z nich jsi ty.

Reklama

Přidat komentář