Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (St, 18. 3. 2020 - 17:03)

Co zase máš? Vždyť píše, že už by se tam nechytla.

Návštěvník (St, 18. 3. 2020 - 19:03)

Pravdu.

Návštěvník (St, 18. 3. 2020 - 17:03)

Přesně, holka ze Žižkova se cítí duší Američanka......: ) ) Díky Ari , že v tyhle složitý době mě rozesmivas......směju se perlivým smíchem......

Návštěvník (St, 18. 3. 2020 - 13:03)

Ariano!! Jak u nás proběhne nákaza ? Nebo jsi podvodnice, která kartám nerozumí ? Ted se ukaž !

Hele (St, 18. 3. 2020 - 14:03)

Markéto, co by sis konkrétně představovala za odpověď? Že skončí 5.května v 15 hodin 21 minut a umře na ní 6 lidí?

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 16:03)

Tak kdy už Květa vyvěští jakým způsobem a kdy se ukončí koronavirova pandemie? Jako vědma a čarodějka to musí vědět!!!!!!!!! Jestli ne, tak je to jen podvodnice a lharka. Takový hnusný idiot, co si na vedmu jen hraje. Tak Kveto, šup šup s tou předpovědi. Jinak jsi potom lidská kreatura.

Martina (Út, 17. 3. 2020 - 09:03)

Nejsem kartářka co vykládá za peníze. Jen pro radost, někdy pro starost. Ty si pleteš karty s něčím jiným. Asi. Karty ukázaly toto, tak jsem to napsala. Kdyby ukázaly, že vše bude zalité sluncem, napíšu to. Osobně si myslím, že je to teprve začátek. Psala jsem, že karty řekly, že to skončí překvapivě brzy. Osobně bych byla ráda, kdyby měly pravdu. Jako už tolikrát...

Nevěrník Timo … (Po, 16. 3. 2020 - 19:03)

Manžel Dominiky Gottové má slabost pro ženy a blondýnky zvlášť. Timo Tolkki se pokoušel poblouznit i českou čarodějku Arianu Argoni... Dominika finského muzikanta opustila a rozvádí se s ním, tak proč nezkusit štěstí jinde?

„Timo mě oslovil a požádal o přátelství, ať už proto, že jsem blondýnka, nebo zapálená rockerka. Každopádně já na zadané muže ale nereaguju, to je pro mě naprosté tabu,“ řekla bulváru Ariana. Podrobnosti nechtěla uvádět už proto, že Dominiku zná osobně. „Sama z vlastní zkušenosti vím, jak nevěra bolí, v podstatě i flirt.“ Timo si Arianu ale nevyhlédl jen proto, že se mu líbí. Daleko podstatnější pro něho je, že Ariana trpí stejnou nemocí jako on – bipolární poruchou. Nemoc, která z velmi nadaného hudebníka udělala trosku. I proto Dominika Tima opustila, začal totiž dělat trosku i z ní.

Kabíček (Po, 16. 3. 2020 - 18:03)

Teda, ta Móňa taky stojí za to....:) http://www.argoni.com/index.php/2247-streda-11-03-2020

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 00:03)

Pištivá Monika je zase v ráži :-))) kam to ten Raven oči dal, no asi už moc dobře nevidí, ale slyšet by měl, že mu ten pišťák u ní nevadí....

Návštěvník (Po, 16. 3. 2020 - 11:03)

A co ty její rituály za desetitisíce?? Ty nedokážou zatočit s blbým koronovirem? To se tedy divím..

Návštěvník (Po, 16. 3. 2020 - 11:03)

Kdyby dokázaly, už by byla milionářka a navíc slavná :-)))

Návštěvník (Ne, 15. 3. 2020 - 15:03)

Tak to vypadá, že lidi nebudou moc ani vycházet z domu, takže návštěvy u Květy padají, nicméně ona může vykládat po telefonu nebo po skypu a nadále inkasovat od lidí nekřesťanské peníze. Ta se má co? No lidi jsou blbí a doma se budou nudit, do hospody nemůžou, ani na nákupy.

Návštěvník (Ne, 15. 3. 2020 - 20:03)

Jo a navíc neuvidí, že místo čarodějky je to pěkná škaredá čarodějnice.

Návštěvník (Ne, 15. 3. 2020 - 17:03)

Všechny budou vykládat online a práce budou mít hodně, lidí se bojí. Anie denně vyhrožuje , že to lidi nemaj řešit sami, ale s odborníkem , jako s ní..:) ) a všechny tři Pastelka, Anie a Ariana prohlásily, že karty nic o vývoji neříkají. Jinak řečeno, jsou to podvodnice .

Návštěvník (Po, 16. 3. 2020 - 16:03)

Já vykládám taroty. Když jsem se ptala v lednu na svou dovolenou od 9.3. pořád mě směřovaly na "vyšší moc". Jinak mi taky nechtějí nic naznačit, jen to, že se nebudu nudit :). Zkusím, až bude nálada, znovu vyhodit a když budou komunikovat, poctivě to napíšu. Jen musí být ta nálada. Nechápu jak to mohou dělat na povel. Asi víc energie, nebo nevím. Martina

Návštěvník (Po, 16. 3. 2020 - 17:03)

Tak karty ukázaly, že vše skončí dřív než se očekávalo. Nějaký užitečný nápad, myšlenka. Jen poslední karta ukazuje, nebo spíš dává možnost, že větší problémy nastanou potom. Ptala jsem na období do konce května. Vím, že to není nic konkrétního, ale až se na to budu pořádně cítit, zkusím víc. M.

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 07:03)

máte představu ,co znamená "větší problémy?" zdravotní dozvuky ? ekonomika ?

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 08:03)

Tady ta kartářka taky ví houbeles, to je přece jasný , že budou ekonomický problémy , spousta lidí přijde o práci a firmy zkrachujou, to víme všichni. Tyhlety podvodnice věští to , co všichni víme bez karet...: ). ).)

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 09:03)

Měla byste něco dělat se zdravím. Jinak vás korona nemusí ani zajímat.

Reklama

Přidat komentář