Reklama

Ženám známé trable při cestování-hledání WC

Lucka (Pá, 7. 8. 2020 - 20:08)

Já mám velký problém s pokakavanim se poprvé jsem se pokakala druhé třídě byl už konec hodiny a já myslela že to vydržím, když hodina skončila ezela jsem rychle na záchody jenže bylo obsazeno no během minuty šlo všechno ven, podruhé v šesté třídě přímo před tabulí no trapas děsně všichni se mi smáli a říkali mi smradlavko a pak zase v osmé třídě v kině samozřejmě že když se to provalilo tak se připomínali I má příhoda že šesté třídy a druhý den mi děcka do školi vzali plínky a donutili mě at si je vezmu. A pak se mi to stalo v 15 přímo před rodinou na sestřině oslavě. Byla jsem už s toho trapas v šestce tak nervózní že se to začalo stávat hodně často, nejhorší to bylo když v device jsme jeli na lyžák a já se tam pokakala v noci a pak jsem mi to z nervozity stávalo i další noci

Niki (Út, 21. 7. 2020 - 17:07)

Musím se přiznat že jsem se taky počůrala v autobuse na školním zájezdu. Bylo mi tedy 13 let a jeli jsme na výlet cesta trvala dvě hodiny. Ráno jsem vypila půllitr čaje anejak si zapomněla odskočit, už po půl hodině cesty se mi začalo chtít, ale ne moc akutně, jenže se mi chtělo čím dál víc. Po hodině a půl cesty jsem poprosila kamarádku jestli nedojde za řidičem a řekne mu ať mi někde zastaví, jenže řidič řekl že poblíž není žádná pumpa a že to musím vydržet, ale to už jsem začala panikařit a učůrávat,asi po 5 minutách jsem se prostě počůrala ve sví 13 letech!!! Po zbytek zakledky mi říkali počůrando. A to není to nejhorší druhý den mi do školi přinesli plínky a donutili mě si je oblíct jinak to přej dají na sítě no trapas velkej.

Lukáš (St, 12. 8. 2020 - 17:08)

O co to bylo jednodušší ,když tyhle internety a sociální sítě neexistovali,že .Taky u sebe nikdo neměl mobil s
foťákem.A není to ani zase tak dávno .

Hanka (Čt, 16. 7. 2020 - 19:07)

Koncem června jsme po odkladě pro koronavir jeli mikrobusem z podniku na školení, jelo nás asi 8. My s kamarádkou jsme si vzali sebou na cestu trochu vína a krátily jsme si tak cestu. Jenže se nám dost chtělo čůrat, ale na dotaz, délky cesty, se nám řeklo, že do 20 min. tam jsme. OK, pro mne by to ještě šlo, ale kamarádka byla na tom hůř. Asi po 10 min už se pěkně kroutila, ale přece těsně před cílem si nenechá zastavit. Konečně parkoviště před hotelem a vystoupily jsme. Kamarádka byla dost hotová, sotva šla a tak jsem říkala, ať si odskočí, vedle hotelu byl takový lesík. Nechtěla, styděla se, chtěla jsem jít s ní, odmítla to, že já mám sukni, ale ona těsné kalhoty, to je horší odhalování. Tak jsme došly do haly hotelu a skutečně tam byly WC. Jenže k našemu zděšení zavřené. Na recepci byli asi před námi lidé. Zeptala jsem se recepční na WC, ta řekla, že tyhle mají poruchu, ty v restauraci jsou k použití až bude otevřená, takže jedině na pokoji. Chvíli trvalo, než vyřídila lidi před námi, to už za nás dorazili kolegové z podniku. Nechala jsem nás zapsat, vzala klíče a otočila se na kamarádku, která v předklonu si držela ruce v rozkroku, kalhoty už mokré a pod ní louže, protože měla jen páskové sandály. Jak byla před tím bledá začala rudnout. Recepční si samozřejmě nehody všimla a zašeptala jí, proboha, kdyby jste něco řekla, já tu mám služební záchod! Poslala nás na pokoj, že hned řekne uklízečce ať to vytře. Já jsem doběhla do pokoje a už s vyhrnutou sukní vlítla na záchod, to bylo taky o fous. Ostuda kamarádky byla veliká, počůrat se před kolegy z podniku. Kvůli tomu, že se styděla si u hotelu si sednou do trávy. Řekla mi pak, že si myslela do poslední chvíle to přeci udrží, není přeci dítě!

mik (Čt, 19. 11. 2020 - 16:11)

No stane se ,,ale dost mozna ze mezi temi kolegy byl i nekdo koho to vzrusilo ,treba to budes povazovat za uchylku ale takovych muzu je vic ...nayzva se to female desperation ....

Elina (Út, 23. 6. 2020 - 15:06)

Když mi bylo 15 let, šla jsem z tanečních domů s klukem, s kterým jsem tancovala a líbil se mi. Mohli jsme jet tramvají, ale on mne vzal do hospůdky, kde jsem vypila svoje první pivo. Řekl mi, že mne doprovodí až domů, což byla asi půl hodina cesty. Jenže mě se začalo chtít čůrat a po tom pivu nucení narůstalo strašně rychle. Drželi jsme se za ruce, já měla ruku mokrou, jak jsem se potila a nechtěla přiznat že se mi chce čůrat. Když jsme docházeli k domu, kde jsem bydlela, ani jsem nemluvila, veškerou sílou jsem se snažila to udržet. U dveří mě kluk chtěl políbit, jenže já z byla úplně našponovaná jak luk a v tu chvíli všechno povolilo a já ucítila jak mi teplo teče po nohách do botiček. Úplně jsem se počůrala, nedalo se to zastavit. Pustila jsem mu ruku a vlítla do domu, naštěstí se tehdy ještě nezamykalo. Musel si všimnout, že po mně zůstala louže, bylo tam světlo. Do posledních tanečních ani na ples jsem nešla a kluka jsem nikdy neviděla.
Proč to sem teď píšu? Protože po třiceti letech, od těch telecích let, kdy jsem se styděla za čůrání, se mi stalo minulý týden, že jsem jela se šéfem z banky kvůli úvěru a taky se mi chtělo čůrat. Byla dopravní špička a dopravní zácpa, tak jsem mu řekla, že dojedu domů tramvají, které docela jely. Pouhé 4 stanice, bydlíme ve stejném bytě po rodičích. No bylo nucení dost akutní, naštěstí jsem si mohla sednout, což docela pomohlo, Nakonec jsem si mačkala do klína kabelku, ale když jsem vystoupila už to bylo kritické, ale říkala jsem si, že nepůjdu ve dne někde za auto, všude lidi, když do mám 2 minuty chůze domů. Cupitala jsem v lodičkách a v předklonu ke dveřím domu, který už se zamyká a já začala hrabat v kabelce klíče, sedla jsem si při tom v zoufalosti na bobek a ... počůrala jsem se. Sukně, silonky, všechno mokrý, kolem chodili lidi. Celá rudá jsem konečně vytáhla klíče z kabelky a vlítla do domu. Kdyby mi někdo řekl, že se po 32 letech počůrá u stejných dveří, brala bych to jako totální výmysl. A mě se to stalo. A ta strašná ostuda, ještě že mně snad nikdo z domu neviděl.

mik (Čt, 19. 11. 2020 - 16:11)

a vis ze jsou i taci co je takove situace vzrusuji ? rika se tomu female desperation ,znam pomerne dost zen co se jim mokre nehody prihodily a nekdy to ani nebyla nahoda ,,,protoze kriticke je to delsi dobu a za tu dobu jde najit ve valne vetsine prilezitost k vyreseni te situace ,,,samozrejme kazdy je na tom fyziologicky jinak

Návštěvník (Út, 23. 6. 2020 - 19:06)

Tak tento příspěvek mne pobavil :-) A hlavně to, jak hledáte klíče v té kabelce a ony tam fakt najednou nejsou.

Alice (So, 21. 3. 2020 - 14:03)

Delší dobu jsem se styděla jít s problémem nečekaného úniku moči k doktorce. Pak už to ale byl neúnosné, a k doktorce jsem šla. Ta mi hned poradila, a napsala mi recept na diveen. To je taková silikonová pomůcka, kterou si zavedete ráno, a vydrží 12 hodin. Holky od té doby se mi nestalo, že bych někde byla mokrá na veřejnosti. Vyzvedla jsem si to v lékárně, je tam v krabičce i aplikátor.

Návštěvník (Út, 23. 6. 2020 - 19:06)

Že by zase reklama?

Lenka (Čt, 19. 3. 2020 - 14:03)

Martino nic si z toho nedělejte. Tady Karel si z Vás vyložené dělá srandu. Vždy se najde někdo, kdo si potřebuje svoje problémy řešit takhle.... jinak trpím podobným problém, a už mě to také dost omezuje....

Martina (St, 18. 3. 2020 - 09:03)

Prosím o zkušenosti u starších dam, je normální když mám v 53 letech problémy s občasnou inkontinencí? dost se za to stydím, ale někdy to prostě nedokáži udržet.....

Karel (St, 18. 3. 2020 - 12:03)

Je to naprosto normální. Mě je teprve 43 let a mám veliké problémy s inkontinencí. Každou chvíli se poseru do kalhot. Minimálně třikrát v týdnu. Už mě kvůli tomu vyhodili z několika hospod. Vždycky se tam strašně ožeru a pak se poseru do kalhot. Občas i bleju pod stůl.

Waco (Čt, 19. 3. 2020 - 17:03)

Tak to teď budeš muset srát do kalhot jinde, když ti zavřeli hospody...

Waco (St, 22. 7. 2020 - 16:07)

To je rada nad zlato, kolik ti jen je let?

Petr (So, 28. 9. 2019 - 09:09)

Nedávno jsem se ocitnul v České Třebové. Lahůdka. Jedny WC na vlakovém nádraží, tři plastové kadibudky na náměstí a další WC v Tescu půl hodiny pěšky z "centra". Pro člověka s Crohnovou chorobou fakt super.

Tetřev (St, 18. 9. 2019 - 13:09)

Já udržim jakejkoliv průjem!!

Jana (Pá, 27. 9. 2019 - 06:09)

Tetreve prujem opravdu neudrzis, kdyz mas prujem vyvali se ti to do kalhot ani nevis jak.

Jana (St, 21. 8. 2019 - 06:08)

Joo jeste sem chtela dodat pro ty co se boji v buse ze budou potrebovat, hlavne se nestydte zajit za ridicem vzdycky se da nejak domluvit sme lidi prece a lepsi nez to pustit do kalhot a kamoska rikala ze u nich v pohode ridici zastavili vzdycky kdyz nekdo pozadal a prestavky meli co 3 hodky to uz se da, pro Emila nezvracel nikdo a slecna, kvuli ktere sme delali drive pauzu curala, to vim byla sem totiz za ni ve fronte : D, ale to je myslim fuk v tomto pripade, jo a pro Petrato neni nic feministickeho, pokud vim chlapi se muzou vymocit kdekoli staci kdyz se otoci a kdyz neni kde tak narozdil od holek muzou drzet bez rizika zanetu mechyre problem je akorat velka potreba, nic feministickeho v tom nehledej

Petr (Po, 19. 8. 2019 - 20:08)

A proč ženám? Chlapi jako nechodí na záchod nebo co? Zase nějaká feministická diskuze?

Reklama

Přidat komentář