Reklama

TRITICCO

dimkette (St, 16. 8. 2023 - 06:08)

Přírodní antidepresiva - https://hespac.com/deprcz.htm roky používaný přírodní prostředek, funguje.

Evka (Ne, 21. 5. 2023 - 16:05)

Ahoj moji spolutrpící.Užívám Citalec 10mg ráno a večer 1/3 tritico večer.Na těžké úzkosti -deprese.Teprve tři týdny.Napište prosím jak užíváte Vy a kdy se Vám začala psychika upravovat do normálu.Díky moc.

Default User Image
Martin (So, 23. 12. 2023 - 09:12)

Ahoj, užívám Trittico večer půlku. Pomáhá mi to na deprese a nespavost. Ale, budu muset poprosit doktorku, aby jsme to upravili na třetinu. 

Default User Image
Bella (Po, 30. 10. 2023 - 07:10)

Ahoj beru ho už měsíc a půl a porad nic..uz to nezvládám. Tobě už to zabralo?

Zuzka (So, 19. 9. 2020 - 23:09)

Mate nekdo po Tritticu bolest na hrudi, ktera vypada jako by z nachlazeni, protoze me u toho skrabe i v krku, ale vzdy to trva tak pul dne, nekdy den a pak je to zase dobré. Napadlo me to z duvodu, jak tady pisete jako jeden z vedlejsich ucinku ucpany nos.

N. (Ne, 20. 9. 2020 - 00:09)

Nebereš k tomu Tritt ještě něco, třeba stillnox? Ten krk bývá ze stillnoxu, ucpaný nos z Tritt ale přejde to až si tělo zvykne.

Josef (So, 28. 3. 2020 - 06:03)

Tak jsem včera volal dr.a popsal jsme mu své stavy,dithiaden prý nemám uživat(kdybych nebral tritico,tak při těch někdy úzskostech ,jen občas bych mohl/ ale zarověn s triticem pry ne.Napsal mne neurol,ale jen fakt vyjimečně,když pry bude nejhůř.A tritico pry si mám snižit na dvě třetinky,vydržet par dnu ,prý to je možno pro mne vysoká dávka,pry někdy to trvá, než se najde přesne dávkování,No už aby se našlo

TEO (So, 28. 3. 2020 - 19:03)

Tak držím pěsti, ať to pomůže a je lépe!

Josef (Čt, 26. 3. 2020 - 21:03)

Mne dithiaden dali na zklidneni kdyz je sem mel chripku a silny kašel.Ja spis zpocatku řešil tu nespavost,ta mne ubijela a pak problemy s klouby,operace a strach z toho vseho.A pak prisli ty uzskosti,ale spis jsem to pripisoval tomu nespani.No je to ale strasnx pocit kdyz to prijde

TEO (Pá, 27. 3. 2020 - 13:03)

Jinak mě na to náhlé bušení srdce a následnou úzkost (např. v noci) někdy pomůže dýchat o dlaně, do kelímku, flašky na kolo (bez víčka samozřejmě) apod. Musím to ale podchytit než se to rozjede. U silných záchvatů to ale nepomůže. Ať je lépe!

TEO (Čt, 26. 3. 2020 - 21:03)

Nesnesitelné úzkosti, panické ataky, nespavost, srdeční arytmie, bušení srdce, dušnosti a další nesnesitelné problémy. Jinak jestli dithiaden, to nevím. Já měl jako jako SOS nejdříve Neurol a později Lexaurin. Snažím se tyto léky brát ale opravdu jen jako SOS, takže pokud možno co nejméně.

TEO (Čt, 26. 3. 2020 - 19:03)

Pět měsíců. 150 mg jsem bral několik týdnů také, ale to bylo málo. Neříkám, že to bude na furt. Nebo že to po jiném léku nemůže být lepší, ale už to není zdaleka takové "peklo".

Josef (Čt, 26. 3. 2020 - 20:03)

A mohu se optat na coo ste ho dostal,co vas trapilo? A jeste jeden dotaz zda li nemate zkusenost s tim,ze jak mne chytnou ty uzskosti,zda si mohu vzit dithiaden?

TEO (Čt, 26. 3. 2020 - 21:03)

Ale vzpomínám si, že mi kousek dithiadenu dávali v dětství rodiče, když jsem nemohl v noci dýchat. Zda-li to byly psychické problémy - panické ataky - již tenkrát nebo alergie, těžko říct. Ale pomáhalo to.

Josef (Čt, 26. 3. 2020 - 20:03)

A mohu se te zeptat,co jsi mel za problemy,ze si skoncil na AD?

TEO (Čt, 26. 3. 2020 - 19:03)

Pět měsíců. 150 mg jsem bral několik týdnů také, ale to bylo málo. Neříkám, že to bude na furt. Nebo že to po jiném léku nemůže být lepší, ale už to není zdaleka takové "peklo".

Steve (Út, 24. 3. 2020 - 17:03)

Triticco je slabé a o ničem.

Ivana (So, 14. 3. 2020 - 06:03)

Ja jsem na AD jiz 31 roku.Zaclo to po porodu. Mela jsem spoustu leku,obcas hospitalizovana,ale po celou dobu to je snesitelne,no obcas bylo hur ale to vzdy vymenili nove leky.Nyni beru krom dalsich dvou i navecer tritico asi dva roky nebot jsem zacla mit problemy se spankem.A pomohlo mne,je to dobry lek a nejmin nezad.ucinku.Mam invaliditu prvniho stupne a ptscuji na zkraceny uvazek,ale bez leku bych to nezvladala,takze vim ze je budu brat do konce.Nyni se mne zhorsila psychika nebot se bojim co se tady deje .radeji jsem sla na neschopenku a stejněne zavřeli dnes obchod kde pracuji

Milena (Ne, 15. 3. 2020 - 20:03)

Ivano,taky to mam obdobne jak ty,ale je mne min let,takze leky beru 10 let a diky jim funguji.Po porode jsem byla tri mesice hospitalizovana,Nadopovali mne lekama ,to byla hruza ,ale casem se vse upravilo a nyni jsem pul roku na triticu 150 a je mne bezva,ale uz jsem ted pres den jen na jedne tablete a vecer tritico a vubec neresim kdy to budem vysazovat

TEO (Pá, 13. 3. 2020 - 19:03)

Beru Trittico 300mg (hluboké deprese, úzkosti, panické ataky, nespavost, srdeční arytmie a další problémy) a i když mám i 'horší' dny, pomohlo mi po téměř ročním trápení vrátit se z téměř permanentního pekla opět do vcelku 'normalního' života, který se dá žít. Jak dlouho budu Trittico brát, a bude-li takhle fungovat pořád, nevím. Navyšování dávky - hledání správné fungující dávky - bylo obtížné. Těžko říct, jestli ty šílené stavy v prvních týdnech byly vedlejší účinky Trittica nebo projevy mé nemoci. Po čase (cca 2 měsících) se to ale podstatně zlepšilo. Jsem vděčný za každý 'normální' den. Držím vám všem pěsti, ať to zvládnete!

Reklama

Přidat komentář