Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Martin (St, 11. 3. 2020 - 13:03)

Já chodil do 10 let k dětské doktorce, která ani slipy nestahovala. Ve 3 letech mě poslala na uvolnění předkožky, protože nešla přetahovat a na zprávě z nemocnice bylo psané po zákroku, že to je volné, tak tím ji penis přestal zajímat a ani na jedné prohlídce po zákroku do těch 10 let to nekontrolovala. Potom v 11 jsem přešel k jiné dětské doktorce a tam už prohlídka byla důkladná. Přišel jsem do ordinace s mamkou, svlékl jsem se do slipů, sestra mě vyšetřovala zrak, sluch, váhu, výšku, potom jsem přešel za doktorkou ta mi změřila tlak a lehl jsem si na lehátko. Prohmatala mi břicho a přitom se ptala na pindíka. Ve zprávě viděla, že jsem byl na zákroku, tak se ptala jestli to jde volně, jak často si to přetahuji, to už mi trochu stoupl tak stáhla slipy ke kolenům, prohmatala varlata a potom důkladně přetahovala předkožku. V 11 ti to bylo nejdelší, ve 13 ti párkrát přetáhla a v 15 ti se zeptala jestli mě to jde a třikrát za sebou přetáhla a natáhla mi slipy a šel jsem se obléct.

Matyáš (St, 11. 3. 2020 - 12:03)

Já jsem se měl svléknout do trenek i ponožky jsem si musel sundat. Pak mi dala kelímek a řekla mi ať se vyčůram. Potom mi kontrolovala zrak, záda, nohy. Zvážila mě a zaměřila. Koukla se do krku, zaměřila mi tlak. Potom mi řekla ať se položím na lehátko a pokrčim nohy. Prohmatala mi břicho a potom řekla co pimpas a já řekl dobrý a ona mi stáhla trochu trenky, prohlídla si ho, vzala si do ruky šourek, prohmatala mi koule a pak si vzala pimpase a 3x mi stáhla kůžičku a řekla že se můžu obléct.

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 09:03)

Já když jsem byl na 13 lete prohlídce tak jsem se musel svléct úplně do naha (bez spodního prádla) a celá prohlídka probíhala úplně za naha (celé vyšetření jsem neměla kalhotky a podprsenku) a musela jsem se tam i vyčůrat a ta doktorka mi sahala na prsa a do vagíny a strčila mi prst do zadku. Příšerný!!

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 09:03)

Oprava: musela

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 09:03)

Oprava: byla

Matyáš (Út, 10. 3. 2020 - 23:03)

Já byl na 15 léte prohlídce a pindoura mi kontrolovala i přetahovala a musel jsem se tam vyčůrat.

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 09:03)

To já taky

Patrik (Út, 10. 3. 2020 - 21:03)

Mě taky ne

Patrik (Út, 10. 3. 2020 - 21:03)

Mě taky ne

Martin (Po, 9. 3. 2020 - 23:03)

Mně ho nepřetahovala

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 21:03)

Já jsem byl na 13 lete prohlídce asi před měsícem. Nejdřív jsem přišel do ordinace, pak doktorka řekla ať se svléknu do spodního prádla a i ponožky. Potom mi změřila teplotu, tlak. Podívala se mi do krku. Potom mě sestřička zvážila a změřila mě. Pak mě doktorka poslechla. Pak jsem se musel projít nahatý jen ve slipech tam a zpátky (asi 5 metrů) potom ještě něco vyšetřovala a zapisovala .
Pak přišlo to nejhorší!! Řekla ať se položím na lehátko, já si lehl, pak mi prohmatala břicho a pod břichem a pak mi stáhla slipy až pod kolena dala mi ruku pod koule a musel jsem zakaslat potom mi přetáhla předkožku (u toho se mi postavil). A pak to nejhorší! Řekla že mi ještě zkontroluje konečník. Strčila mi asi na 2 minuty prst do zadku a něco tam dělala. Pak řekla že se můžu zvednout a asi dalších 5 minut jsem tam seděl nahatý než něco sepsala, až pak jsem se mohl obliktnout. Pak zavolala rodiče kteří byli vedle u sestřičky a vyřídili nějaké to papírování. Byla to taková potupa, přál bych si to už nikdy nezažit. Nikomu toto nepřeju. Takový stud.

Anis (Po, 9. 3. 2020 - 15:03)

Včera jsem byla na 13ti leté prohlídce holky ve třídě říkaly že je to v pohodě a tak jsem myslela že to dam. Opravdu se hodně stydím. Šel tam se mnou muj bracha (jsme dvojčata) máma a táta příkali jsme a doufala jsem ze to budělat normální prohlídka sundala jsem si mikinu a bundu a sestra mi řekla ať se svléknu cela tak jsem šla do spodního prádla ale ona že ještě musela jsem se svládnout do naha. Mam už docela Velké prsa a chlupatou piču takže jsem tam jako i brácha stali nahý nejdřív nás změřla, zvážila,tlak atd... a pak přišlo lehnoutsourcing na postel musela jsem roztáhnout nohy a začala se mi tam hrabat osahavala ji a pak do ni strčila dva prsty bylo to nepříjemné a asi dvě minuty tam něco dělala Já jsem se tak stydela ze jsem musela byto Červená snad všude a potom řekla že se ji něco nezdá postavila jsem se a predklonila zavolala roDice a ukazovala jim ze mi budou každý den strkat do prdele čípek pak ještě řekla že u vody budu muset byt bez plavek. Stydím se jenom před rodiči když jsem sama mám ráda nahotu.

Vojta (Ne, 8. 3. 2020 - 01:03)

Kontrolovala mi pindika i přetahovala.

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 12:03)

A obstáls při tom důstojně?

Adam (Pá, 6. 3. 2020 - 17:03)

Aha no

Adam (Pá, 6. 3. 2020 - 06:03)

Jako úplně nebo v trenkach?

jojojo (Pá, 6. 3. 2020 - 06:03)

od začátku úplně nahej

Adam (Čt, 5. 3. 2020 - 22:03)

Twl, a jinak si byl celou dobu ustrojeny?

jojojo (Čt, 5. 3. 2020 - 23:03)

Já byl při 13letý i 15letý prohlídce od začátku do konce celou prohlídku nahý.

David (Čt, 5. 3. 2020 - 09:03)

Není se za co stydět, jestli ho máš urostlýho, může ti sestřička jen závidět. Dělej chlapa a ne osla!

Reklama

Přidat komentář