Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

die (Po, 9. 3. 2020 - 19:03)

Není to žádná hysterie je to vážné a nechápu jak to někdo pořád zlehčuje. Itálie má 97 nových úmrtí. A četla jsem co o tom napsal italský lékař a jak jsou v některých případech bezmocní a jde i o mladé lidi.

Pils (Po, 9. 3. 2020 - 19:03)

Die, nenapadlo by mě v tuto dobu jet do Itálie, ale dnes, kdy je v Čechách 36 případů prostě odmítám podléhat davové psychóze. Víš, kolik lidí má např. chřipku, žloutenku apod.? Kolik lidí zahyne denně na silnicích? Z těchto důvodů se taky umírá. Je třeba zachovat chladnou hlavu, nepodcenit hygienu - a v klidu čekat, co bude dál. Nic jiného fakt nejde.

čtenář (Po, 9. 3. 2020 - 20:03)

Takhle to začínalo v Číně i Itálii a bylo jich ze začátku nejdřív taky "jen" 36.Ale máš pravdu nemůžem dělat nic než jen čekat ale řeknu vám ten život už stojí za prd s touhle nejistotou.

Pils (Po, 9. 3. 2020 - 21:03)

.. ti povím! Já jsem si pro jistotu namíchala kubánský rum s colou, kdyby to byl můj poslední den, tak abych si ještě něco užila. :-) Ale vážně - existuje nějaké srovnání mezi Čínou a Jižní Koreou a taky je tam rozdílná úmrtnost. Proč, to nikdo neví. Protože příroda si s námi dělá prostě to, co chce. Uvidíme za týden, za dva.

Lalla (Po, 9. 3. 2020 - 21:03)

Řekla bych, že JK je celkem civilizovaný stát a lépe je tam respektovaná hygiena než v Číně

sledovatelka (Po, 9. 3. 2020 - 12:03)

Dlouho jsem nebyla na fb a kdyz jsem tam nedavno vlezla a viděla jak se tam lyžařů spousta vysmíva.. A názor je to tak vážný a proto maj u nás všichni nakažení jen rymicku tak se mi chtělo normalne zvracet.. Ja nevim proc jsem donedávna žila v nějaké iluzi, že lidi nejsou takoví nebo alespoň ne tolik.. Jo na tomdle se ukáže, kdo má jakej charakter a nejhorší je ze nejvic na to zase doplatí hodně lidí co za nic nemůžou.. A upřímně jsem z toho fakt i smutná, nejenom naštvaná.. Jo ach ta moje naivita a někdo tu i psal, že zájezd zrušil a moc si těchto lidí vážím o to víc, že je hodně vidět jak to vůbec není samozřejmost, díky

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 12:03)

Máš pravdu Miluno.Snažím se jim to zde vysvětlit celou dobu ale je to marný.A že do toho zatahují tebe to je vrchol sprostoty.Nákaza by se zde objevila i tak když nejsou zavřené hranice,ale mohlo to jít postupně,pomaleji,aby zdravotnictví zvládalo.Ale díky ke sto tisíc lyžařum kteří jsou teď někteří v inkubační době se z toho tady brzy poserem.Za měsíc se ukáže kdo měl pravdu.Snad každej kdo umí matematiku a má zdravej úsudek si to velké riziko dovede odvodit jak nás zde ohrozili.Jen totální ignorant a bezmozek jede i přes zákaz do největšího ohniska nákazy.

Miluna (Po, 9. 3. 2020 - 11:03)

Lyžaři to prostě posrali!!!!!!!! Názor mi nezměníš!!!!!!!!!!

Miluna (Po, 9. 3. 2020 - 11:03)

Hele nemá to cenu když Sars srovnáváte semnou.Jděte někam.

Luboši (Po, 9. 3. 2020 - 11:03)

Nejde o srovnávání HIV a Covin19, jde o to, že člověk s nezodpovědným chováním zaníceně kritizuje jiné nezodpovědné. Je to teď in-téma, tak šup do toho, ať se odvede pozornost od mojí nezodpovědnosti. A hra na starost o blízké, která v Miluně není, je až dojemná. Proto rozumím Sany, že napsala, co napsala.

Luboš (Po, 9. 3. 2020 - 12:03)

Tak já v tom rozdíl vidim a neladí mi to k sobě to tady Miluně pořád předhazovat.Nechápu co z toho máš jí to pořád předhazovat.S lyžařema má pravdu.Je tu momentálně asi 32 potvrzených a z toho 28 od lyžařů.A to se jich o víkendu vrátilo třicet tisíc,takže asi jak to bude vypadat za pár týdnů jak už psal anonym.

hellee (Po, 9. 3. 2020 - 16:03)

prosím tě, čti pozorně :) Ale to je fuk. Víš co si přeju? Aby najednou ze dne na den nepřibyl nikdo nemocný, nikdo nezemřel a nakažení se houfně uzdravovali. Vir ztratí svou sílu a někde se zakuklí zase na někdy. Už vidím spadlý čelisti tragických pesimistů, kteří k životu potřebují nějaký hnus, pze se nadávkami a kritikou na cokoliv živí. Tohle vám přeju, vykřičníci :D

čtenář (Po, 9. 3. 2020 - 15:03)

Už 35, opět díky lyžařum.

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 19:03)

Proč díky lyžařům? Ano, měli děti prázdniny, tady sníh nebyl, tak jeli lyžovat do zahraničí. Smůla byla, že se to v té době rozjelo. Ale oni to vědět nemohli. Před 10 dny. Tak se zklidněte.

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 20:03)

Ale prosim tě, nekecej.O Itálii už se to ví tři týdny že je tam velký riziko.Lyžaři se tomu ještě vysmívali.Každý nový případ tady je jen kvůli lyžařum.Ale tady je normální jen Die,Bianka,Miluna a Luboš a někdo sledující.

Sany11 (Po, 9. 3. 2020 - 20:03)

No a samosebou jeste ty jsi normalni, ne? :D

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 13:03)

naprostý souhlas

Miluna (Po, 9. 3. 2020 - 11:03)

Jo o ohroženou mojí mámu důchodkyni,cukrovkářku,vysoký tlak a něco se slinivkou,prostě akorát hrozná kombinace mam prostě o ní strach!!! Tak si to nech ty kecy už mi to nebaví!!!!!

Lalla (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Pokud ale budeš uvažovat o nevěře pro sex, tak u manželky je to podobné, může být také HIV nakažena a ty to nevíš. Možná to neví ani ona

Luboš (Po, 9. 3. 2020 - 10:03)

Vyplývá mi z toho že to může mít lidí víc a ani o tom neví.A nesrovnával bych to s Covidem jak psala že se bojí pracovat vedle hiv.Ze Sany cítim strach kterej takto maskuje.Jedině souhlasim že Hiv v kombinaci s Covid neni pěknej pocit i když je třeba imunita zatim dobrá tak ale je to zrádnější.

Reklama

Přidat komentář