3125 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Viktor1501 (anonym)
Je to veľmi vzrušujúce keď ženy ich majú na sebe niekde v práci stalo sa vám že vás videl chlap kolega v Tom ?
1. Prosinec 2019 - 14:03
Pepa (anonym)
Odpověď na Je to veľmi vzrušujúce keď
Viktore, bylo pro tvé kolegyně taky vzrušující, když jsi přišel do práce v ponožkách? Punčochy a podvazkový pás je pro minimálně část žen normální oblečení.
1. Prosinec 2019 - 23:10
Pavla (anonym)
Odpověď na Máte, paní Pavlo, zkušenost s
Dobrý den paní Ludmilo, osobně preferuji pásy typu jako jsou dlouhý bezešvý, nebo jeho odlehčená verze Liz a nově také Elisa, ale to byl přece pás z kolekce Liz, nebo ne. Beth sice nemám, ale podle něj jsem si před nějakým časem upravila nepoužívaný klasický návlek Mitex když jsem z něj odstranila, alespoň pro mě, původní nevhodně rozmístěné čtyři pruženky a nahradila je šesti pruženkami s kovovými sponkami do V. Pruženky jsou napevno, bohužel se nedají délkově upravovat, proto jsem jejich délku zvolila podle délky punčoch, které nejčastěji nosím.
3. Prosinec 2019 - 12:05
Obrázek uživatele Ludmila01
Ludmila01
Dobrý den i Vám, paní Pavlo. Elisa v podstatě vychází z modelu Liz, pouze je mnohem pevnější a výrazně modeluje siluetu postavy. Překvapila jste mne svou tvorbou s úpravami.....:-) něco podobného jsem svého času zkoušela taktéž spíchnout, ovšem punčochy jsem měla ve výsledku téměř pod hýžděmi.a Mitex Ira skončil v šuplíku. S Beth zkušenosti nemám. Za zkoušku určitě stojí a i když dlouho váhám, asi neodolám .. :-) Přeji Vám příjemný večer.
3. Prosinec 2019 - 18:27
Olina (anonym)
Sex a podvazky už mám pár let zmáknuté. Ale zajímalo by mě, nikdo to neví, jak to bývalo někdy před 60ti lety, když ještě punčocháče neexistovaly. Tak slečny 17-20 let nosily podvazky a punčochy, to jsem viděla ve filmech, ale co mladší holky?? To se prodávaly nějaké holčičí podvazky a krátké silonky pro třeba 13ti letou holku???
4. Prosinec 2019 - 12:39
Jana (anonym)
Už si to moc nepamatuji, ale já jsem tehdy nosila nějaké tlusté nehezké krepsilonové punčocháče, do podvazků mě naštěstí nikdo nenutil, ovšem mamka a taky moje starší sestra je nosily běžně.
6. Prosinec 2019 - 8:59
tomas (anonym)
Odpověď na Sex a podvazky už mám pár let
me je 63 let pamatuji si ze jsem nosila takove ty tluste puncochace a 8 tride jsem zacala nosit takove silonky jako mamka tedy podvazkovy pas a puncochy mela zahrnute. Na stredni skole uz se objevily puncochace ale ja nosim podvazkovy pas dodnes
8. Prosinec 2019 - 6:26
Ludmila01
Podělíte se Pepo o Vaše poznatky, spokojenost, případně pocity s podvazkvým pásem od Riwy. Zajímá mne hodnocení muže s Vašimi zkušenostmi.
8. Prosinec 2019 - 11:33
Pepa (anonym)
Odpověď na Podělíte se Pepo o Vaše
Prozatím jsem měl pás jen párkrát, zkušenosti jsou dobré, zpracování je velmi kvalitní, podvazky dobře drží a nerozepínají se ani při sezení, kdy jsou přední podvazky bez napnutí. Pokud někdo nesnáší silikonové pásky, tak je to ideální způsob nošení punčoch.
8. Prosinec 2019 - 23:16
Blanka (anonym)
Odpověď na Už si to moc nepamatuji, ale
Já tety nevím, ale když to vezmu podle sebe, tak někdy v sedmé-osmé třídě jsem už určitě chtěla nosit něco hezčího, než jsou krepsilonové nebo nějaké tlusté pletené punčocháče. Takže někdy v tom věku kolem 13ti let asi holky začínaly nosit podvazky a silonky. Což je dnes dost nepochopitelné.
11. Prosinec 2019 - 10:48
babča (anonym)
Na Vánoce, v roce 1950 jsem dostala svůj první podvazkový pás. Tak zvaný, dívčí. Byl velmi úzký a hodně škrábal, tam, kde se v zadu zapínal. K tomu pár punčoch. To nebyly žádné silonky, byly to "florky", z umělého hedvábí, cottonu. I tak mě neuvěřitelně stouplo sebevědomí. Moje 3 kamarádky, v osmé třídě takové punčochy už nosily a byly středem zájmu chlapecké části. Neustále jim zvedali sukně a ony na oko protestovaly. Až na gymnáziu, v době, kdy jsem měla jít do tanečních mě maminka koupila pravé silonky. Jinak, děvčata, v průběhu celého roku, třeba od dubna do září chodila "na boso". Nanejvýš v ponožkách do botů, s takovou tou vysokou manžetou. Ženy, v té době, kalhoty považovaly za výhradně pracovní oděv. Některé spolužačky, z venkova, si punčochy přidržovaly takovými kruhovými podvazky. Vím, že je to hodně škrtilo. Když jsme se převlékaly před hodinou "tělocviku, měly na stehnech vytlačeny takové červené pruhy. Já, osobně, jsem si nikdy na punčochové kalhoty nezvykla. Pokoušela jsem se je nosit. Měla jsem neustále nepříjemný pocit tísně a "zapaření." I dnes, v pokročilém věku preferuji punčochy na pás.
13. Prosinec 2019 - 22:00
karolina (anonym)
Odpověď na Na Vánoce, v roce 1950 jsem
je mi 63 let pamutuji ze v mem mladi nic jineho pro dospivajici divky nic jineho nebylo nez podvazkovy pas ja dostala od mamky kytickovany vykrajovany pas vzadu na dve spony drzel krasne hlavni bylo mit podvazky kovove lepe drzely na puncochach. podvazkove pasy nosim tez dodnes ale nosim 6 az 8 tahounu a puncochy jsou vypnute lepe nez puncochace
14. Prosinec 2019 - 6:48
Vlasta (anonym)
Dopadlo Vám Ludmilo setkání s panem Přemkem nebo jste odmítla? Jsem zvědavá. Podělíte se?
29. Prosinec 2019 - 14:46
Ludmila01
Neodmítla Vlasto. Setkala jsem se s panem Přemkem před Vánocemi. Strávili jsme spolu téměř celé odpoledne. Mohu Vám říci, že předčilo veškerá má očekávání... Pan Přemek mne žádal o schůzku...s tím, že je slušný člověk, ovšem odpoledne jsem strávila v přítomnosti příjemného galantního gentlemana na což budu ještě velmi dlouho vzpomínat a předčilo veškerá má očekávání. Neodmítla jsem ani pozvání na další setkání, byť je mezi námi generační věkový rozdíl. To setkání jsem si Vlasto nesmírně užila...jak už dlouho ne, ačkoli jsem na něj šla se smíšenými pocity.
4. Leden 2020 - 10:56
Libuše K. (anonym)
Dobrý den, už jsem déle sem nepsala. Patřím mezi ženy, které nikdy nezradily sukně a kalhoty nosí tak akorát na ,,chalupu do lesa". Nemá si smysl vysvětlovat těm, které si šaty vezmou 2x do roka, třeba na večírek nebo do divadla, aby si pod sukni vzaly podvazky. Punčocháče sice svou nepohodlností je utvrdí v tom, že nejlepší jsou zase kalhoty, ale kdyby si vzaly punčochy, určitě je to nepřesvědčí nosit sukně, spíš naopak. Když ale nosíte sukně denně do práce, pochopíte výhody punčoch proti punčocháčům. Tolik žen vám řekne, že sukně nosí jenom v létě, kdy nemusí mít silonky, protože je to nepohodlné. Kolegyňka která je v kanceláři se mnou od léta v práci nosí sice víc kalhoty, ale na rozdíl od ostatních dost i sukně i teď v zimě a nosí pod ně samodržky. Má štíhlejší úplně rovná stehna, a narozdíl ode mne jí docela drží. Taky narozdíl ode mne, každé uteklé očko skoro opláče, jako, to jsem si mohla radši koupit flašku vína. Opravdu 200 Kč za pár a jedna punčocha v háji. Když jsem jí vysvětlila moje malé tajemství proč si nikdy silonky při odchodu z kanceláře nepovytahuji, protože mi je celý den drží podvazky, nechtěla věřit, že se tohle nenosí jenom do postele. A samozřejmě, že by to na sebe do práce nikdy nevzala. Navíc se mi odměnila na předvánočním večírku, kdy se přiopila a když mě trochu starší garnitura pánů taky ovíněná začala obdivovat, přiběhla a zvedla mi sukni, co pod ní nosí paní Libuška. Já si osobně myslím, že asi se nedá za ty roky co tam pracuji utajit nějaké vykouknutí lemu punčochy a že to není zas taková novinka, ale bylo to dost natvrdo, v reálu. Strašně se mi druhý den omlouvala, já jsem to vzala, o to nejde. Kolegyně se mi pak ptaly, jak často nosím punčochy, já jim odpověděla že v šatníku řadu let punčocháče vůbec nemám, byly skoro v šoku. Prostě nechápou, že punčocháče lze nahradit na běžné nošení punčochami na podvazky. Hezký nový rok v punčochách! Tahle teplá zima je pro ně super!
9. Leden 2020 - 18:34
karolina (anonym)
Odpověď na Dobrý den, už jsem déle sem
ano souhlasim s tebou at ziji podvazkove pasy a silonky take na nedam dopustit
11. Leden 2020 - 7:04
Milka (anonym)
Sháním dámské štrample v jakékoliv barvě ve větší velikosti
11. Leden 2020 - 17:33
Dášeňka (anonym)
Tak se musím pochlubit, jak dlouho nosím podvazky, tak jsem se nechala napálit. Manžel chtěl, abych si vybrala k narozkám taky něco krajkového, že to koupí. Určitě ne takové nic, co nedrží, našla jsem na netu docela dobře vypadající vysoký pás z krajky až nad pupek, aby to trochu skrylo špíčky, ale končící na bocích, dolů už jenom delší pruženky. Včera jsme šli do divadla, a poprvé si ho vzala pod pouzdrovky kousek nad kolena, spíš jsem zvyklá na delší sukně. Než jsme MHD dojeli do divadla, přesto, že pás seděl dobře, punčochy jsem měla nad koleny, protože ty zkracovátka vůbec nedržely a kouzaly dolů, jenže jak si s připnutými punčochami je můžete pod sukní povytahovat? Navíc za pár kroků jsou zase níž. Ze šatny jsem vlítla na WC, vytáhla je co nejvýš ale po přestávce, už zase byly dole, mohly mi koukat lemy punčoch. Takže znovu, čím častěji jsem to vytahovala, tím rychleji to lezlo dolů. Zpátky jsem si myslela že půjdu bez punčoch, ale vzali jsme si taxíka a punčochami u kolen jsem dorazila domů. Horší scénku jsem zažila už jen se samodržkami, které mi několikrát za sebou úplně spadly. Jak tohle někdo může někdo prodávat za skoro 800 Kč, když je to nepožitelné. Dodávám, že jsem měla tenké strečové punčochy, které vůbec netáhnou a s normálním pásem je neupravuju celý den. Zajímalo by mne, zda máte nějaké zkušenosti s podvazky od Riwwa Nerony, které nejdou přes boky a jdou na WC stáhnout kalhotky zpod nich bez rozepínání. Potřebuji lehčí pás na jaro, punčocháče nenosím. Díky D.
8. Únor 2020 - 23:08
Elena (anonym)
Já nosím taky tyto podvazky a nikdy jsem takové problémy neměla.Zapnuté punčochy mám nad půlkou stehen a drží krásně.Samodržky jse přestala nosit,protože ty staále sjížděly a kolikrát jsem musela někam do ústraní je natáhnout.
11. Únor 2020 - 15:00
Pavla (anonym)
Odpověď na Tak se musím pochlubit, jak
Punčochy nosím skoro denně a s podvazkovými pásy od Riwyy jsem velmi spokojená. Mám od ní dva modely, Dlouhý podvazkový pás bezešvý a odlehčený model Liz, a nedám na ně dopustit. Oba jsou velmi pohodlné, a spolehlivě udrží punčochy celý den na svém místě, protože na svých pásech používá Riwaa kvalitní pruženky s kovovými zkracovači, které opravdu drží a neposouvají se, a kovové sponky. Osobně nemám s kalhotkami na WC problém, protože je nosím přes pás. Jestli potřebujete lehčí pás tak by Vám mohl vyhovovat model Ingrid, koukněte na stránky Riwaa-nerona.com určitě si tam vyberete. S těmi zkracovátkami jsem měla na krajkovém pásu stejný problém, vyřešila jsem to tak, že jsem pruženky nastavila na potřebnou délku a prošila je. Celkem to drželo, ale raději jsem přešla na spolehlivější pásy.
12. Únor 2020 - 16:16
Dášeňka (anonym)
Odpověď na Punčochy nosím skoro denně a
Děkuji za odpověď, opravdu si asi objednám u Riwy podvazkový pás, na jaro bude Ingrid vhodný. Vzhedem k tomu, že jsem zatím nosila jedině pásy se 4mi podvazky, a někde jsem četla, že u šetstipodvazkových pásů se ty zadní špatně zapínají, Ještě by mne zajímalo, zda jsou vhodné i na denní nošení. Zapínat si řadu háčků a 6 podvazků v ranním spěchu do práce asi něco trvá. Teď v zimě jsem zvyklá si natáhnout bokovku bez zapínání a 4 podvazky mám zapnuté skoro stejně rychle jako bych se nasoukala do punčocháčů. Kalhotky nosím pod, protože na WC se bokovka stáhne jako kalhotky. U úzkých pásů, mám dva z Polska, samozřejmě kalhotky přes. Nikdy jsem neměla problém s 4mi podvazky, punčochy mě drží celý den dobře. Určit líp, než kolegyně co nosí punčocháče a pořád si je povytahuje. Moc by se mi také líbil vysoký pás Beth nebo Nymph na úpravu postavy pod společenské šaty, ale ty mohou být jen přes kalhotky a to si na toaletě neumím představit, rozepínat a zapínat všechny podvazky.
14. Únor 2020 - 18:20
luci (anonym)
Odpověď na Děkuji za odpověď, opravdu si
Tak jdi pod společenské šaty dole bez , přece to není vidět . A kdyby se zábava zvrtla , tak už je to jedno .
14. Únor 2020 - 23:12
Pavla (anonym)
Odpověď na Děkuji za odpověď, opravdu si
Šesti podvazkové pásy od Riwyy jsou pevné a podle mých zkušeností také příjemné na nošení a vhodné k celodennímu nošení. Ingrid je kratší verze Liz, vzadu se zapíná jen na tři háčky, a šesti podvazků se také bát nemusíte, na ty zadní to chce sice trochu cviku, ale zapínání mi netrvá o moc déle než u čtyř podvazkového.
19. Únor 2020 - 10:03
karolina (anonym)
Odpověď na Šesti podvazkové pásy od
ja nosim dokonce 8 tahounu silonky drzi jak pribite a zapinani mi trva kolem dvou minut u zadnich se prohnu v zadech a uz tam dosahnu
22. Únor 2020 - 6:20
Lenka (anonym)
Líbí se Vašemu manželovi / příteli podvazky? docela přemýšlím, že bych to zkusila na toho svého, jaký máte názor?
2. Březen 2020 - 21:04
Petr (anonym)
Hledám ženu která se ráda miluje oblečena v hezkém prádle-punčochy,podvazky,korzety a podpatky.Sám se také rád občas obléknu do dámského prádla(jen v soukromí) a hledám takovou,které by se to mohlo líbit...Hezký den
4. Březen 2020 - 18:26
luci (anonym)
Odpověď na Líbí se Vašemu manželovi /
Podle mé zkušenosti jsou podvazkové pásy a punčochy pro spoustu chlapů fetiš , který je pěkně rajcuje a na výkonu je to znát . Důležitá je barva , mám dobrou zkušenost s černou a červenou .
4. Březen 2020 - 22:07
Jitka (anonym)
Mého manžela když si vezmu cokoliv z erotického oblečení dokáže hodně rozpálit, i když mu to chci třeba jen ukázat, tak to vždy končí dlouhým sexem. Objednala jsem teď i pouta, tak jsem zvědavá jestli to ocení.
5. Březen 2020 - 10:58
Z pohledu muže. (anonym)
Odpověď na Podle mé zkušenosti jsou
Klasické, černé, pravé, nylonové, pokud možno se švem. To oddělá každého chlapa, který má vercajk mezi nohama v pořádku. Pozoruhodné je, že to, co bylo v dobách mého mládí, tedy, padesátá a šedesátá léta minulého století, naprosto běžnou součástí dámského oblečení, se v této době stává tak vyhroceně erotickou záležitostí. I když, abych byl spravedlivý. Znám případ, právě z této doby, kdy se zaměstnanec pohřební služby, v jednom malém městě na Moravě, doslova zbláznil. Svoji úchylku zdůvodňoval tím, že takřka denně viděl při pohřbech, dámské nohy ,právě v takovýchto punčochách. Jak ten čas letí...
6. Březen 2020 - 12:48
Lenka (anonym)
Chtěla bych se zeptat, odkup objednáváte? a hlavně kam si to necháte posílat? je na těch zásilkách hodně poznat, že se jedná o sex shop? je tam třeba nějaké logo?
9. Březen 2020 - 11:38

Stránky

Přidat komentář