Reklama

délka spánku

Linda (Pá, 28. 2. 2020 - 19:02)

jelikož nemužu sát, tak jsou to umně cca 3 hodiny., Ale už budu muset zkusit nějaké potravinové doplnky, protože je to docela neunosny stav

honza (So, 29. 2. 2020 - 18:02)

Ti, kdo spíte méně než 7 hodin, zaděláváte si na problémy. Mimo jiné klesá vám testosteron a nebudete mít chuť na sex a ani se vám nepostaví. Únava, nervozita, chyby. To by mě vlastně zajímalo, kolik dopravních nehod má původ v nevyspání? Spát by se mělo 8 hodin.

Honza (Pá, 18. 10. 2019 - 11:10)

No tak u holek je to tak, že ráno vylezou z pelechu, dají si nějakou lehkou snídani, kafíčko, cigárko, vyčůrat, vykakat, vyčistit zoubky, umýt si vlasy, osprchovat se, umýt si sprchovým gelem kozičky, kundičku a prdelku, otřít se, vyfénovat vlasy, namalovat si oční víčka, nabarvit si rtěnkou pusinku, vzít si podprsenku, tanga, potom půl hodiny přemýšlet, co dalšího na sebe - a dvě hodiny jsou pryč.

Takže když jdou ráno do školy nebo do práce, tak zkrátka spí o dvě hodiny kratší dobu.

Renata (Pá, 18. 10. 2019 - 13:10)

:-)) Ráno rozhodně takhle neblbnu, protože se mi moc vstávat nechce. Vylezu z pelíšku, záchod, snídaně, umýt, vyčistit zuby, učesat, trochu upravit, oblíknout tanga, tričko, džíny a další podle počasí a šupky do školy. Čas tak max. půl hoďky. Sprchování je až večer.

Honza (St, 23. 10. 2019 - 11:10)

Zapomněla's na podprsenku.

Lenka - lenkasa (Čt, 8. 7. 2010 - 11:07)

Lze nějak ovlivnit potřebu...9 hodin je průměr kolik by měl člověk naspat
nemyslím si, že je s tebou něco v nepořádku.

Lena (So, 3. 1. 2009 - 03:01)

mno ...tak já mám momentálně převrácený spaní je mi 14 let ....nevíte proč sem pořád tak ospalá dokázala bych prospat i celý den .....i 18 hodin je pro mě málo .....a když vztanu tak si připadám jako by mě někdo zkopal mno hrůza

Al rošo (Pá, 2. 1. 2009 - 20:01)

Já spím v týdnu, když se budím do školy přibližně 8 hodin. Ve dne funguju normálně, ale to vstávání je hrůza. Každý ráno jsem jak praštěná. Neznáte nějaký fígl na svěží vstávání? Jinak o víkendu klidně naspím 12 hodin i víc a vstávání není o moc lepší.

Návštěvník (Pá, 2. 1. 2009 - 17:01)

Slysela sem o tom,,,ze existuji urcite faze spanku a to ovlivnuje vstavani,,,kdyz ste ve fazi lehkeho spanku a vzbudite se ,,budete snaz vstavat,,dokonce se delai budik ktery ty faze rozpozna a vy nastavite nejakou pribliznou dobu buzeni a ono vas to v nejblizsi fazi toho casu vzbudi.Jiank nechapu jak clovek co spi 9 hodin muze chodit do prace nebo mit aktivnejsiho partnera.

Svensi (Pá, 2. 1. 2009 - 03:01)

Ahojky, chci se zeptat, zda je normální že několik dní dokážu spát 2-5 hodin za sebou, bez větší potřeby spánku, ale pak jsem schopná prospat několik dní v kuse? moje obvodní doktorka mi v 15 řekla že je to pubertou a že se to srovná..ale už je mi skoro 19 a nic.. pořád je to stejné.. nevíte někdo co s tím? dík..

věra (Čt, 1. 1. 2009 - 16:01)

miluji spánek ,je mi vice jak 5Olet a spím jak dudek ,když jsem byla mladší byla jsem ranní ptáče,není to divné

Iva (St, 28. 12. 2011 - 12:12)

Já spím v průměru přes týden asi 8 hodin. Ovšem dnes jsem spala klidně 12 hodin.Večer padnu za vlast,ale ráno raníčko klidně vstanu třeba ve čtyři.
Mám nižší tlak,tak to asi bude tím. Čauky

May (Út, 27. 12. 2011 - 14:12)

Spánek je vždycky zdravý. Nejlepší by byl ten zimní- zalízt pod deku na konci listopadu a vzbudit se v půlce března. Kašlat na všechno. To je můj sen.

dake (Út, 27. 12. 2011 - 10:12)

14-letý člověk by měl spát okolo 8,5hod když někdo spí tech 13-18 hod jako třeba Lena tak to je přespanost a projevuje se neustálou potřebou odpočívání a spaní.Podle mě je to už nezdravé

Victoria (Pá, 9. 2. 2007 - 13:02)

Četla jsem, že potřeba spánku je individuální a ovlivnit se nedá. 9 hodin není tak moc, tím bych se nezatěžovala, ale když někdo musí spát třeba 14 hodin denně, aby byl vůbec schopný fungovat, tak to už je problém, který by asi měl řešit lékař. Já spím přes týden tak 7 hodin denně, není to úplně ideální, ale funguju většinou bez problémů, zato o víkendu si pak dobiju baterky, to klidně spím 10 až 12 hodin.

Petras (Pá, 9. 2. 2007 - 10:02)

Spáči,já vám tak závidím.Já jdu do postele už naštvanej protože je mi jasný že ve dvě už zase budu čumět do stropu.Tohle všecko mě přepadlo po rozvodu,majetkovým ožebračením atd.A když si vezmu Hypnogen tak sice spím trochu déle ale o to víc jsem ráno zničený,jak kdybych skládal vagon uhlí...Jsem živnostník a tak k tomu se mi honí hlavou finance,zakázky,prosperita atd. atd.Jak říkala babča:Kosmanosy,4 volná

. (St, 7. 2. 2007 - 04:02)

U me je to podle toho na co si zvyknu.Spala jsem celou stredni skolu max.5 hodin a byla jsem v pohode pak jeden cas 8 a vic a jako by mi to tehdy nestacilo byla jsem furt utahana/pritel si vzdy delal srandu ze jsem prespala:-)/ a ted spis jednou 5 a podruhe 8 jeden den odpoledne a druhy vecer jindy dopoledne a to je asi ta nejhorsi moznost ale celkove mi ted staci i pri tomto rezimu spis min beru to podlee toho ze kdyz si muzu spat jak chci tak se casto po 5 hodinach budim...

Hovno (Út, 6. 2. 2007 - 14:02)

Polibte mi prdel

Rachel (Ne, 29. 10. 2006 - 12:10)

Jak tady ctu,vetsinu by asi zabilo vstavani v 4.15 a v praci fungovat po dobu 9hod...Bohuzel,ja tak musim vstavat a to chodim spat kolem 22.00,takze alespon tech cca 6hod spanku tam je!Ale kdyz je vikend,to si v postylce krasne lebedim:)Nekdy kdyz na to prijde,jsem schopna spat i 12hod denne!
Ale nekde jsem slysela,ze nejkvalitnejsi spanek je nejak okolo 22-3hod!

A (So, 28. 10. 2006 - 18:10)

Ja spim as se probim.A kdyz musim nekdy vstat podle budiku mam ho naprogramovany v hlave a vzbudim se vzdy pred zvonenim.

Reklama

Přidat komentář