Reklama

Jake je to mit pochvu?

Návštěvník (Po, 5. 11. 2007 - 08:11)

tyvole tohle snad pisou desetilety haranti

kkk (Po, 5. 11. 2007 - 08:11)

milagros a ja se zas divim, ze ti tam nenatece voda. Pri plavani pouzivej radeji spunt.

Andy (St, 10. 10. 2007 - 14:10)

Mít pochvu je stejné jako mít prsa, ruce, nohy! Věřím, že vám penis přijde taky naprosto normál, stejně jako nám, jen si myslím, že máme větší pohodlí, když nám mezi nohama nic nepřekáží ani nevisí!

milagros (St, 10. 10. 2007 - 09:10)

já zas nechápu, jakto že si na něj nesednete, jak můžete cvičit na hrazdě, jak můžete jezdit na kole a jak to, že si ho nepřiskřípnete v zipu i s kulkama? a jak to, že vám ho při plavání v moři neukousne nějakej krabík, nebo žralůček? chápe to někdo?

milagros (St, 10. 10. 2007 - 09:10)

já zas nechápu, jakto že si na něj nesednete, jak můžete cvičit na hrazdě, jak můžete jezdit na kole a jak to, že si ho nepřiskřípnete v zipu i s kulkama? a jak to, že vám ho při plavání v moři neukousne nějakej krabík, nebo žralůček? chápe to někdo?

Návštěvník (Út, 27. 3. 2007 - 10:03)

Cha troubo, srovnavat ruku s perem...

Návštěvník (Po, 26. 3. 2007 - 01:03)

Mit pochvu je jako nemit penis:-)...otazka asi jako jake je to mit 2 ruce a jake tri?-z pohledu zeny.A kdyz zeny namitaji neprekazi vam penis nevadi to mezi nohama tak asi jako kdyby se nekdo ptal nevadi vam ruka?Nebylo by bez ni vic prostoru??Tak nejak se pri chuzi kynkla...:-))

Renčí (Ne, 25. 3. 2007 - 22:03)

Menstruace mi taky vadí, ale jelikož jí mám hodně nepravidelnou, tak jsem celkem spokojená, skoro jí nemám. Co se týče varlat, ty by mi nevadily, chtěla bych penis. Porod a gynekologii neřeším, nechodím tam, děti v životě nechci, takže porod mě nečeká. Spíš jsem se měla narodit jako chlap.

Kokot (Ne, 25. 3. 2007 - 21:03)

Renčí a co koule, s ty bys chtěla taky? Ty by ti nevadily?

Návštěvník (Ne, 25. 3. 2007 - 15:03)

Mit tak jednu pochvu na vikend a jednu na tyden, to by pak nebyl problem s podvadenim.

Luděk (Ne, 25. 3. 2007 - 14:03)

Renčí, hned bych s tebou měnil, kdyby to šlo. Porod a gynekologie by se mi taky moc nezamlouvaly, ale holt to patří k tomu. A co menstruace, ta ti nevadí? Musí být příjemné nemít mezi nohama nic, mít vše uvnitř. Sice nelze čůrat vstoje, ale zase prožívat jeden orgasmus za druhým musí být nádhera. Takhle se penis postaví, dojde k výstřiku a je konec. Zatímco s vagínou si můžeš hrát pořád.

blbé téma (Út, 20. 3. 2007 - 16:03)

Denis má malý penis, Regina je zarostlá vagina.

Adélka (Út, 20. 3. 2007 - 15:03)

jaký je to mít penis?

Návštěvník (Út, 20. 3. 2007 - 14:03)

Kup si ruský sardinky a máš hned co do ní.

Olga (Po, 19. 3. 2007 - 21:03)

Tohle je nešťastně položená otázka. Odpovím ti proto trochu nepřímo - pokud je zároveň co do ní, mít prcinku je potom super!

Renčí (Ne, 18. 3. 2007 - 22:03)

Upřímně já bych měla radši penis, než pochvu. Hnusí a příčí se mi vše co souvisí s porodem, s gynekologií apod., asi jsem se měla radši narodit jako chlap, děti mít v životě nechci a na gynekologii nechodím, závidím mužům penis. Máte to mnohem jednodušší. Kdybych si měla vybrat, tak jedině penis.

Návštěvník (Ne, 18. 3. 2007 - 18:03)

Mne taky vyhovuje ze nic neni videt, proto mne hodne sere, kdyz chlapi nam cumej na to, co neni videt. Tak to nechapu. Mame skryvat i to, co nemame? Je to dost stresovy. Nemam rada chlapy!

katka (Ne, 18. 3. 2007 - 18:03)

Docela jsem o tokm přemýšlela, a jsem ráda že mám pochvu a ne penis. Když si představím, že by stačilo se trochu vzrušit a hned bych musela skrývat erekci- to je hrozná představa. nebo naopak když se v posteli nepostaví... Takhle můžu myslet na sex jak chci a kde chci a nikdo to nepozná, když naopak nejsem dost vzrušená v posteli tak to taky nikdo nemusí poznat... Podle mě to holky mají lehčí. Ještě když uvážím jak musí být nepohodlný mít "něco" mezi nohama, věčně se bát při sportu a tak... jediný co trochu závidím je, že mi přijde, že máte jednodušší masturbaci- stačí ruka a nepotřebujete vibrítory.

Lena (Pá, 28. 2. 2020 - 12:02)

Erekci nemusíš skrývat je to jako když tě svrbíí kunda říká přítel kterému pořád stojí jak svíce.

luci (Pá, 28. 2. 2020 - 12:02)

Je to také o tom , že při souloži erekci mít nemusíš , proto aby samec najel nemusíš mít ztopořený klitoris .

Reklama

Přidat komentář