Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Tonda Cirhóza (Čt, 27. 2. 2020 - 08:02)

Jo, je to pedofil. Zajímají ho hlavně penisy dětí. Nemá v hlavě nic jiného než penisy děcek nebo chlastání.

Rakato (St, 26. 2. 2020 - 22:02)

The Dead South - In Hell I'll Be In Good Company: https://www.youtube.com/watch?v=B9FzVhw8_bY
Lidé už nemají strach z pekla.

Tonda (St, 26. 2. 2020 - 21:02)

V tak těžkém stavu alko demence nejsi už skutečný. Už ani nikdy nebudeš. Ztracené neurony se už neobnovují. Játra ještě zachránit můžeš, mozek už ne. Už je pozdě.

Tonda Vlas (St, 26. 2. 2020 - 21:02)

Teď jsem přihlášený---------------nejsem vůbec fiktivní postavou----------------https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/----moje osvětové webovky

Rakato (St, 26. 2. 2020 - 22:02)

Takže ty a tvojí intaktivističtí lidé jdete proti židům i muslimákům (u kterých je částečně doporučená, většinou povinná)? Ale nějak to není vidět. Jste jen papíroví tygři, stejně jako feministky, kteří řvou v západních zemích jako pominuté o ženských právech, ale nesměle kuňkají, pokud jde o práva muslimáckých žen.

Tonda Vlas (Čt, 27. 2. 2020 - 01:02)

Máme mezi sebou i židy i muslimy, okopčím tu co píše jeden náš židovský mluvčí----------Psal jsem tu již, že kromě orthodoxních a ultraorthodoxních tu obřízku odmítají i mnozí náboženští židé. Dám tu jeden příklad:xxxxxxxxxxxxxxxx

A ještě jednu věc k obřízce náboženské. Pan profesor Weiss není ani historik ani teolog ani religionista, proto tu napsal něco, co nesedí.xxxxxxxxxxxxxxxx

Mluvčí intaktivu Dr. Jérôme Segal, člen židovské náboženské obce ve Vídni, který též vyučuje historii na pařížské Sorbonně, jinak i novinář a esejisa o tom píše:
„Děti jsou jedinci a mají práva, včetně práva na fyzickou integritu. Náboženská svoboda platí, pouze pokud nikdo není porušen, pokud nikdo není zraněn. Amputace předkožky dítěte je zmrzačením, naštěstí často bez závažných následků pro život, ale bohužel způsobuje dost často závažné následky jak fyzické nebo psychologické a proto ji nevidím jako přípustnou bez závažných zdravotních důvodů.
Piercing a tetování jsou v různých zemíchod 14, 16 nebo 18 let, tak proč byste měli mít právo upravovat genitálie dítěte po 8 dnech nebo 5-7 letech? Dospělí v zásadě v zásadě v tomto co rozhodovat o genitáliích svých dětí a to ani z náboženských důvodů. Pokud jde o přivítání dítěte do určité kultury nebo náboženské komunity, lze to udělat nenásilně bez použití nože.
Jako žid a historik jsem přemýšlel, proč kolem roku 1830 židé v Německu přestali obřezávat syny. Bylo pro mne vzrušující na a toto téma jsem publikoval věci v němčině a francouzštině. Znovu a znovu mám příležitost vysvětlovat že můžete být židy, aniž byste mrzačili pohlaví svých synů. Proto rád podporuji inaktivisty ve všech zemích.“
................................................................................................................................
A na závěr tu dám ještě jednu starozákonní pasáž:

Kniha proroka Jeremiáše; kapitola 9; versus 24 + 25

24„Hle, přicházejí dny, je výrok Hospodinův, kdy potrestám všechny, kteří se obřezávají, a přesto jsou neobřezaní:
25Egypt, Judu, Edóma, Amónovce, Moába a všechny, kdo si vyholují skráně a sídlí na stepi, neboť všechny tyto pronárody jsou neobřezané. I celý dům izraelský má neobřezané srdce!“.

.........................................................................................................................................
Jehova promluvil ústy proroka Jeremiáše, před více než 2500 lety, že jednou ztrestá všechny, kdo se obřezávají

Rakato (Čt, 27. 2. 2020 - 14:02)

Vaše hnutí je úchylné a mezi vámi je určitě plno homosexuálů, proto se zaměřujeme jen na penisy. Vážnějším problémem je ovšem obřízka žen, a znetvořování těla obecně, např. piercingem nebo tetováním. ------------ Navíc se nejapně oháníš výrokem proroka Jeremiáše, který nemluvil o potrestání obřezaných jako takových, ale o těch z nich, kteří vyznávají jehovismus, a přitom hřeší. Takže ani moc chytrých mezi vámi nebude. ----------- Stručně řečeno, jste pravděpodobně hnutí hloupých buzen.

Tonda Vlas (Čt, 27. 2. 2020 - 14:02)

Tam vyjmenovává jiné národy. Nějací homodějové mezi námi jsou ale je tam též hodně žen. Úchylné je jakékoliv vnucené mrzačení pohlavních orgánů - zvěrstvo, které páchal už člověk jeskynní.

Rakato (Čt, 27. 2. 2020 - 15:02)

Není ti hloupé zaměřovat se jen na mužskou obřízku? Když zdravotně a psychologicky je daleko větší problém ta ženská? Nepochybuji, že pokud by se ještě prováděla lobotomie, tak byste ignorovali i tu. A co trepanace lebky, která se někdy dělá ne z lékařských důvodů (pro snížení vnitrolebečního tlaku), ale z náboženských a sektářských důvodů? Také nezájem. --+------------------------- Už chápeš hloubku své úchylky?

mima (St, 26. 2. 2020 - 22:02)

Jsi kokot.

Rakato (Čt, 27. 2. 2020 - 01:02)

Mimo, jestli jsi to ty, tak jsi mimo.

mima (St, 26. 2. 2020 - 22:02)

Jsi kokot.

Rakato (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Je to jasné, tady na vlákně si multinick dopisuje sám se sebou jako by byl Tony. Tony je fiktivní postava, podobně jako sněžný muž. Je to hnus, velebnosti.

paměť (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

když máš tak dobrou paměť, tak hlavně najdi tu anfitu, zatím hovno :)

Tonda Vlas (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Do boveráka mám daleko, zdrchal jsem se, teď mám okamžitou použitelnou finanční rezervu přes 100 litrů.

Rakato (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Rakato dělá Tondovi advokáta. Úsměvné.

Tonda Vlas (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Jedna ledvina mě už z chlastu praskla, naštěstí ji mi dali jako zázrakem v Nemocnici na kraji města do kupy, že to na ní není vidět.------------

A s tím korzakem?------------------Jeho podstatou je závažná vada krátkodobé paměti, a to především v oblastech vštípivosti (Schopnosti zapamatování) a také zachování dřívějších vzpomínek a znalostí z blízké minulosti. Tyto paměťové mezery poté pacient zaměňuje s rozličnými smyšlenými příběhy a zážitky, které mají bludnou povahu, tzn. že jim sám nevyvratitelně věří; I tyto konfabulace jsou ovšem ve velmi krátkém období pacientem zapomenuty a postižený jedinec tak k jedné události, bude přikládat nové a nové, smyšlené vzpomínky.---------------------Měl bych na něj ze svého chlastu nárok ale akorát nevím z čeho ho má Hvězdoun, když prý vůbec nechlašče, asi ho ho má od přírody---------------měl utkvělou představu, že jel za docentem Zvěřinou, aby ho vykastroval a on už nemohl nadále páchat sodomský smrtelný hřích, pak měl utkvělou představu, že se odstěhoval na samotu, kde žil pouze se dvěma velkými hafany a pak měl utkvělou představu, že viděl dva archanděly, kteří ho popírali. ---------Já na rozdíl od Hvězdouna žádného korzaka nemám, dokonce mám i přes ty bazény chlastu, které mým hrdlem protekly, paměť sloní.

stádium 4 (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Stádium 4 = Tondovo bezdomovecké stádium

stádium 4 (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Někteří už se sami ani nedokážou vysrat. A na bezdomovcích je to také dobře vidět...

stádium 4 (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Alkohol možná trochu konzervuje, ale za jakou cenu? :( To je vidět na alkoholících v pokročilém stádiu

Reklama

Přidat komentář