Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Touha (St, 26. 2. 2020 - 12:02)

Trochu nesouhlasím se spouštěčem, který uvádíš. Každopádně máš pravdu s nutností psychologického vyšetření, mám dojem, že už jsme to tady spolu probíraly

Návštěvník (St, 26. 2. 2020 - 12:02)

Mohu se zeptat jaký je tvůj spoušteč pro diskuzi na tomto vlákně?

Touha (St, 26. 2. 2020 - 19:02)

Ptáš se, proč jsem začala číst tuto diksuzi? V prvním momentu to byla zvědavost matky. Brzy mi způsob vyjadřování dívek přišel poněkud nepřirozený. Když se v létě ozval Libor, účastnila jsem se diskuze s ním. A dál mě jeho psaní zajímalo z důvodu řekněme psychologie

Zdena (St, 26. 2. 2020 - 11:02)

Jestli mu je tolik nebo tolik? Tohle přece nejde tak zazdít. Libore četli jsme to s manželem a já sem přispěla taky několikrát názorem. Taky jsme si užívali čůrání, ale souhlasím, jádro je o něčem jiném a to nás oslovilo. Hodně jsem se v tom našla z dětství. Asi proto je to tak syrově pravdivé.

Aha (St, 26. 2. 2020 - 11:02)

Liborovi 42,prober se

Mike (St, 26. 2. 2020 - 10:02)

To je velká škoda. Vždyť víme, že je to příběh napůl fikční,Libor to tady tak řekl ,ale je to škoda, pro mně ty holky žili a já s nimi. Když mi odešli rodiče několik roků jsem chlastat,on psal a moc dobře.

Šárka (St, 26. 2. 2020 - 09:02)

Libora znám od základní školy. Vím co prožíval, tohle ho ubije . Měl by dokončit a uzavřít v sobě jednu kapitolu. Promluvím s ním. Jen omezení lidi si mohou myslet,že je to jen o močení. Ta kniha by byla jedno řešení, mj.malokdo ví, že už jedna jeho kniha existuje a je hodně zdařilá.

Hele (St, 26. 2. 2020 - 11:02)

neshazuj tady lidi, že jsou omezení. Jsi na Piss vláknu, ta co si my omezení máme myslet, he? A buď napiš název knihy, ať si ji můžeme koupit nebo nemlž

Libor (St, 26. 2. 2020 - 08:02)

Byla to vlastně náhoda natrefit na doktorku, když člověk hledá něco z oblasti zdraví a objevit toto diskuzní vlákno. A pak propojit bolest a samotu z odchodu matky se vzpomínkou na chvíle,kdy jsme s partnerkou na začátku vztahu provozovali občasné piss hrátky. Byl jsem toho hodně plný a přicházely mi v myšlenkách shůry různé indicie,které dávaly smysl.-Něco jsem popravdě mohl zde uvést - viz například rozhovor s Tonym. Vše se spontánně spojilo v jeden děj a spontánně odvíjející se obsah. Pravda, piss romance byla jaksi navíc a nebýt tohoto objevu piss vlákna,vznikl by třeba za nějaký čas knižní příběh, postavy by byly zasazeny do stejného prostředí ale každý asi pochopil,že důraz zde byl kladen hlavně na lidskou duši, zradu a bolest a o to víc zde nastupuje čistý láskyplný člověk, potřeba sdílet a vypsat svou prázdnotu a samotu a mít vizi,která není marná. Chtěl jsem Kláru dovést v příběhu do svatby, maturity a spokojeného manželství. Nemohu pokračovat v příběhu, neb nebyl jsem pochopen v soukromí ,kde tyto moje pohnutky jsou sice vyslyšeny,ale racionálně bagatelizovány a najednou na to zůstává člověk zcela sám. Následoval jsem rodinu a jako jediný únik do rovnováhy zůstala chaloupka a pár známých zde,kde jsem na chvíli zase sám sebou, uvolněn a v radosti a semknutí s přírodou a o to víc se zase vracím zpátky domů. Chci poděkovat Johnovi, psychologovi,kterého jsem kdysi navštívil a ten mi zde udělal jednoduchhou analýzu ,chci poděkovat Tonymu,Kiki a dalším,co mi také nastavovaly zpětnou vazbu, včetně odborné literární recenze . Nechme tedy v pelíšku Kláru, Nikolu,Mišku,Markétu, Jakuba, Ikka, Studenta, Šišmiše, Martina,Znalce, Gitu, Gabinu , Janu ,mamču, Vilíka, Simonu a několik Návštěvníků s kladnými i kritickými ohlasy, nechť se k sobě přitulí v lásce a rovnováze. Vyšlo Slunce a čápi se vydaliz Afriky na cestu k nám domů do hízda.

Touha (St, 26. 2. 2020 - 11:02)

Libore, je pro tebe problém vystoupit z anonymity, co se týká tvé vydané knihy? Moc tě zdravím

Šárka (Čt, 27. 2. 2020 - 08:02)

Je pro Libora problém vystoupit anonymity. Už se o tom vyjadřoval v příběhu někdo na příspěvek, že toho kluka zná a já to chápu taky. Promluvím s ním dnes, ale bez jeho svolení nebudu zde ani já nic dalšího o něm uvádět.

???? (Čt, 27. 2. 2020 - 12:02)

ty jsi Libor, že za něj Touha odpovídáš??

Šárka (St, 26. 2. 2020 - 16:02)

Ta kniha je rozebraná. Vyšla dvakrát asi před pěti, šesti lety. Bez Liborova svolení ale nebudu říkat víc.

Pissík (Pá, 28. 2. 2020 - 13:02)

A téma bylo erotické?

Šárka (Pá, 28. 2. 2020 - 14:02)

Ani náhodou. Ale taky ze života.

Aha,,, (Pá, 28. 2. 2020 - 09:02)

,,,,,mám tomu rozumět tak, že je Libor profláknutý a známý?

Návštěvník (Út, 25. 2. 2020 - 23:02)

Už jsem z toho jelen

Klára (Út, 25. 2. 2020 - 20:02)

Půjdeme se pelíškovat. Doteď jsme dělaly ty fotoknihy až Niki u toho zavírala oči. Tak se rychle osprchneme a zabalíme se do pelíšku. Myslím že budeme asi chrnět obě hned. Včera jsem s Míšou byla dlouho vzhůru a pak jsme si povídali a obulily jsme to,že je konec návštěvy a nějak jsme taky rychle usnuly. Libor to nakonec tu večeři přesunul na čtvrtek, aby mohl jít i jeho otec,ale to nevadí. Budeme se na sebe víc těšit. Martino díky za vzpomínky a za to že na nás myslíš. Dobrou.

Z.d. (Út, 25. 2. 2020 - 22:02)

Skvělé!

Návštěvník (Út, 25. 2. 2020 - 20:02)

Souhlas. 100%

Reklama

Přidat komentář