Reklama

spodní prádlo u chlapců

Martin (Út, 25. 2. 2020 - 21:02)

Slipy na sport trenky na spaní a jinak jocksy a nebo boxerky

Steve (Po, 24. 2. 2020 - 13:02)

Co máte furt pánové s těma tangama??? :-D Nebudete normální ...

Vrata (So, 22. 2. 2020 - 13:02)

Bude mi 17 let dneska jsem byl v New Yorkeru a koupil si jedny dámské tanga hned jsme si je na sebe vzal super pocit jsou dost příjemný jen tak jsem si koupim sportovní podprsenku vyzkousel a byl to super pocit jsem zllamaný že nemuzu mit takové hezké 3-5
Pak jsem byl v obchodě vedle a tam měli take dámská tanga ješte lepší střih že by mi z toho nic nevypadávalo kdyby jsem to špatně nandal ale už jsem nemel penize myslim ze ten obchod byl lindux neco takového

Návštěvník (So, 22. 2. 2020 - 14:02)

A jak ty tanga vypadali?

Jana (So, 22. 2. 2020 - 13:02)

Dobré rozhodnutí a nákup. Na podprsenku se vykašli, není to in, já ji taky nenosím a mám je jen na volno v tričku, ale jestli ti to dělá dobře.

Vrata (So, 22. 2. 2020 - 14:02)

Nebude je nosit nema to smysl kdyz tam nic nemam

Pavel napsal (Po, 17. 2. 2020 - 21:02)

Slipy a tanga to preferuji já akdyz není nic tak na ostro boxerky se mi zařezávaj nevím proč

Návštěvník (Út, 18. 2. 2020 - 08:02)

U boxerek máš špatnou velikost.

Danek (So, 15. 2. 2020 - 17:02)

Tak to je super, že prádlo střídá dle situace a tak to má být. Je vidět, že je sebevědomí mladý muž a není jen poslušný beránek společenského stáda.

Martin V. (Út, 18. 2. 2020 - 05:02)

Odpověď na příspěvek Danka: Domnívám se, že to je to tvá reakce na moje příspěvky. Syn prádlo opravdu střída - do školy nosí slipy a vůbec mu nevadí že je ve třídě už jediný, nevadí, že mu spolužáci říkají Slipoš a někdy utrousí psoměšou poznámku - dovede se obhájit. Tanga na tu stěnu a na kolo jak už jsme psal.

Dana (So, 22. 2. 2020 - 22:02)

Tak to má na výběr jen slipy nebo tanga? To se nedivím, že se mu smějí!

Martin V. (Ne, 23. 2. 2020 - 05:02)

Ano má na výběr jen slipy nebo tanga. Tanga už nosí i do školy takže to střídá. Jeden den slipy, druhý den tanga. Spolužáci se mu smějí protože jsou hloupí a netolerantní, ale co jiného se dá od pubertálních školáků čekat. Každý ať si nosí to v čem se cítí dobře a bezpečně.

Dana (Po, 24. 2. 2020 - 09:02)

To není velký výběr. Proč mu to kupujete, když víte, že se mu smějí? Proč mu nedáte to, co nosí ostatní?

Martin V. (Po, 24. 2. 2020 - 10:02)

Proč by se měl podřizovat názoru většiny a neměl by nosit to co sám chce a v čem se dobře cítí? Je to přece věc a právo každého. Oni - spolužáci - by měli být tolerantní.

Návštěvník (Po, 24. 2. 2020 - 16:02)

Od kdy jsou děti tolerantní? Řešíš blbosti. Když se to mladýmu nebude líbit, narazí si boxerky a bude mít klid.

Dana (Po, 24. 2. 2020 - 19:02)

On by si ty boxerky třeba rád vzal, ale když mu je nedají a drží ho jen v potupných kalhotkách, tak co může dělat?

Jirka. (Po, 24. 2. 2020 - 11:02)

Tolerantní spolužáci, ha, ha, ha.... Pán přiletěl z nějaké vzdálené planety že?

Martin V. (Po, 24. 2. 2020 - 12:02)

Do jisté míry chápu, ale on se jim také nesměje, že nosí boxerky nebo trenýrky, tak proč se oni smějí jemu? Proč ho nenechají na pokoji?

Jirka. (Po, 24. 2. 2020 - 12:02)

Protože je to tak zažité. Top jsou trenkaři, potom boxérkáři. Slipy je už dost špatné a to ostatní je prý průser a už je označen jako jiný, asi chápeš kdo. Mě to bylo třeba jedno a neřešil, kdo co nosí a i kdyby měl tanga od sestry, tak by mi to bylo jedno. Důležitější je něco jiného. Jenže ve škole se to, co kdo nosí machýrkům nelíbí a je zle a už kastují. Je to stejné, jako když se řeší, jaký má kdo mobil. Jé ty socko, ty ho máš za 3000? Já ho mám za 25000, tak jsem King. Stejné je to i s oblečením.

Martin V. (Po, 24. 2. 2020 - 14:02)

Jirko to co jsi napsal je bohužel pravda. Odlišuje se. Syn už má u nich nálepku te....še. Zatím si nedovolí ho fyzicky šikanovat, jen do něj občas prudce strčí nebo mu nastaví nohu. O to více se mu vulgárně posmívají a vyhrožují.

Reklama

Přidat komentář