Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Návštěvník (Pá, 6. 3. 2020 - 07:03)

Já mám předkožku na půl staženou a drží.Ale na soulož je lepší nestažená.Pod nestaženou je žalud trochu vlhký a lépe do pičky vklouzne.Stažená předkožka - suchej žalud je třeba namazat gelem.

Janaa82 (Po, 2. 3. 2020 - 11:03)

Me přijde hezčí, když nestojí tak žalud schovanej a když se postaví tak odhalenej a kuzicku srolovana. Mám to tak doma u dvou chlapu

Abe (Út, 24. 3. 2020 - 01:03)

To je ideální případ. Potvrdila mi to i doktorka. Problém je, při dlouhodobé erekci. Mám výrazného žaluda s "ostrými hranami" a ty si odřu až do krve. Byly mi doporučeny slipy, ale z těch mi zase vylézá horem a pak trčí. Ženský z toho mají senzaci a manželce to vadí. Stejně jako kdysi máma mne nutí abych se pořádně vyhonil a přiměl penis klesnout. Onanuji rád a často, ale někdy nestíhám, protože mi to trvá dost dlouho a tak si přivazuji ptáka ke stehnu a zase si jej odřu. Takže bych v podstatě raději trvale zakrytého žaluda. Ale doktorka na to, že má předkožka je tak krátká, že se s tím nedá nic dělat. I chlapi mají své problémy.

tmf (Čt, 26. 3. 2020 - 01:03)

já nevím, mně holý žalud nevadí a to v jakémkoliv typu prádla, už jsem si na to zvykl
naopak mi to přijde dobrý že je obnažený bez ohledu na to jestli stojí

Abe (Čt, 26. 3. 2020 - 21:03)

Pokud často a vytrvalostně sportuješ, problém to je.

tmf (Pá, 27. 3. 2020 - 16:03)

není. Zpočátku jsem si to myslel že to na tom bude to nejhorší.
Dneska už je žalud natolik zvyklý že mi ani nepřijde že by na něm ještě měla být kůžička. Nepříjemný je když se kůžička pohybuje a dostanou se pod ní chlupy, proto je lepší když je žalud venku úplně celý než zčásti.

Raf (Ne, 1. 3. 2020 - 16:03)

Hlavne by meli mit kluci stazenou kuzicku natrvalo jeste pred pubertou.Krasne si na to zvyknou a v puberte jim naroste krasnej zalud,ktery se holkam libi.Navic je takovy penis pro holku pritazlivejsi.Beru to osobne jako hygienicky standart.A jeste je to velice prijemne to tak mit.Neprijemny pocit do mesice zmizi a je pak velice prijemne to tak mit.

Návštěvník (Út, 10. 3. 2020 - 06:03)

Ešte pred pubertou? A to je načo dobre? Mám mladšieho brata, ma 12 a neviem si predstaviť, aby to mal stiahnuté už tak skoro. Áno, učí sa sťahovať si to od mala na záchode alebo pomaly sťahuje a uvoľňuje si ju vo vani, ale ináč nie. Od mala nás k tomu vedu obaja rodičia, vidíme oca. Oco ma žaluď neustále von, niekedy cely, niekedy 3/4. Ja mám zatiaľ do polky žaluď zakrytý, snažím sa ho nosiť už odkrytý a nevnímam to ani nejaký problém mat to tak absolútne, ale ešte sa mi občas stiahne a zakryje ho. Predpokladám, že vývoj u mna sa ešte nezastavil, takze keď ešte trosku zhmohutniem, budem to mat tak, ako aj oco.

tmf (St, 4. 3. 2020 - 01:03)

je to tak. Já to tenkrát viděl jinak - bral jsem to jako něco neobvyklého (za což bych se proto styděl) a za něco co musí být dost nepříjemné.
Pamatuju si že se kdysi pár holek ptalo jestli někdo máme udělanou obřízku. Tehdy jsem si říkal že i kdyby jo tak bych to před nima nepřiznal. Teď bych jim řek že mám kůžičku permanentně staženou

Honza (Po, 24. 2. 2020 - 07:02)

Mému žaludu je nejlíp v ustech ženy.

tmf (Pá, 28. 2. 2020 - 18:02)

To asi každému. Ale jinak je mu lépe na vzduchu nebo být ve slipech volně než v kůžičce

Koooz (Po, 17. 2. 2020 - 22:02)

Si pica

a (St, 26. 2. 2020 - 21:02)

ty jsi kkt

Ondra (Pá, 14. 2. 2020 - 07:02)

V mládí jsem měl velmi citlivý žalud , Když se mi postavil žalud byl ven z předkožky a vadilo mi i když se otíral o slipy. S postupem času se to zlepšovalo až jsem si zvyknul. Diky manželce ta se mi s ním hrála potírala ho lobrikantem i nejlíp mu bylo když ho lízala nebo kouřila . Teď po čtyřicítce už je pořád ven z předkožky a nevadí mu ani slipy ale nejlíp je mu v pochvičce

tmf (So, 15. 2. 2020 - 17:02)

Podobně. Mně teda ven nevylezl když se postavil, ale nesnesl jsem když se otíral o slipy. A teď už je venku pořád a naopak je to docela příjemný ho tak mít

Zika (St, 1. 1. 2020 - 10:01)

Úchyle

Karin (Čt, 19. 12. 2019 - 07:12)

Není nic krásnějšího než si stáhnout sama předkožku z žaludu při orálku nebo honění .Ty obřezány ja nemusím.

Petra (Po, 16. 12. 2019 - 08:12)

Mi se osobně líbí když je předožka přes žalud a sama si jej můžu stáhnout při předehře dozadu a tam zůstame při ztopoření tak by to mělo být a fungovat.Pak při samotné souloži to už je samozřejmost že je žalud obnažený.

Tony (Po, 16. 12. 2019 - 10:12)

Je to osobní náhled, Alex Comfort ve své knize Radost ze sexu (1972) napsal: "Jsou ženy, které fascinuje to, že má muž trvale odkrytý žalud ale naopak jsou ženy, které fascinuje, že ho mu samy mohou v intimní chvíli z té předkožky stáhnout. Pokud žena patří do té první kategorie a nejste obřezaný, tak bude šťastná, když se kvůli ní necháte obřezat, pokud patří do té druhé kategorie, tak máte u ní naprosto špatnou kartu ( Alex Comfort, když svůj bestseller psal, tak tehdy vůbec nic nevěděl o bezchirurgické obnově předkožky).--------------A k tomu dodám, co napsala velezkušená provozovatelka a zdravotnice daggy na jeden server na závěr svého blogu------- Obřízka muže z pohledu zkušené ženy a zdravotnice, která vystřídala mnoho mužů, obřezané neobřezané a i pár těch, kdo měli fimózu------její rezultát? ----------------"Jak už jste si přečetli na začátku, při hledání vhodného partnera jsem v sexu prostřídala více mužů.
Osobně si lépe užiji sex s mužem, který má normálně fungující předkožku. Cítím ten pohyb, jak se ve mně posouvá"

luci (Po, 16. 12. 2019 - 10:12)

Pro soulož je důležité aby byl penis ztopořený a dlouho muž erekci udržel . Předkožka a její poloha , případně absence je podružná záležitost .

Reklama

Přidat komentář