Reklama

Náušnice u kluků?

Roman (Út, 25. 2. 2020 - 20:02)

jak pojmenuješ holky co nosí kalhoty, krátké vlasy, saka, kravaty, nemáš ani šajnu proč někdo nosí náušnice. jen blbě plácáš. názor že se ti to nelíbi ti neberu, ale urážet někoho jen proto že má jiný pohled na cokoli je ubohé. stejně ubohé jako ty sám.

Steve (Čt, 27. 2. 2020 - 18:02)

Kalhoty mají ženy nejčastěji se ženským střihem (jiný než chlapský) - pokud nevíš. Krátké vlasy ano, ale často ještě nějak jinak obohaceny barvou či střihem, pánská saka ženy nenosí - tomu se říká kostým nebo mají opět sako s jiným ženským střihem, jiným zapínáním apod. Ještě toho víš o životě koukám hodně málo ... zřejmě nedokonalé mládí. ;-) Nebo máš opravdu takové mozkové nedokonalé závity?

:-( :-( (Pá, 28. 2. 2020 - 07:02)

a nejde o to jaký názor na danou věc kdo má. rozhodně tě nechci přesvědčovat o tom co je a není správné. ale vadí mi když někdo zesměšnuje ostatní, nadává jim a uráži je jen proto že si myslí že jeho názor je ten správný. nezamýšlej se nad tím kdo má v čem jiný názor, ale zamysli se nad tím jak jsi zapšklí, protivný, nepřístupný jinemu názoru a kolik debat tady na doktorce jsi již zmrvil. a kolik jich bylo ukončeno právě pro tvoje žvaněni a urážky.

Steve (Pá, 28. 2. 2020 - 16:02)

Než budeš anonyme poučovat druhé, tak se podívej na svojí otřesnou Češtinu ... ta je vizitkou tvého Já. Chodil jsi vůbec do ZŠ?

ha ha (So, 29. 2. 2020 - 12:02)

jak se každý ohání češtinou. ale mě tím neurazíš. svědčí to o tvém koeficientu inteligence.

Pepa (So, 29. 2. 2020 - 08:02)

S češtinou to tady často není nic moc, ale primitivní a vulgární projevy jsou horší.

pro tebe (So, 29. 2. 2020 - 12:02)

já se nestydím za to že mám s češtinou problém. nemusím si nic dokazovat. mnohem víc bych se styděl za to co , jak a komu píšeš ty i když možná máš správnou češtinu a pravopis. tak mnohým tady vadí víc tvoje vulgarizmy a urážky než moje otresná čeština.

ha ha ha (Pá, 28. 2. 2020 - 07:02)

málo toho víš ty, je to k smíchu. nebudu ti vyvracet to s čím tady argumentuješ. ale jestli to bereš takto tak jen malá připomínka. jsou kolekce pánských náušnic. některé eshopy mají přímo kategorii pánských náušnic. takže ted jsi vlastně sám napsal že když je tedy něco výhradně mužského pro ženy tak v tom případě něco ženského pro muže je v pořádku. a víš proč to co jsi napsal vzniklo ? protože o to měli ženy zájem. a tak je to i s náušnicema.

můj je má pořád (Pá, 21. 2. 2020 - 07:02)

muj je má pořád

Michal (Pá, 21. 2. 2020 - 09:02)

Jo, ti už se nezmění, můj táta je teda nosit nemůže kvůli práci ale kdyby mohl tak by nahodil svůj trapnej osmdesátkovej styl.čau

Michal (Pá, 21. 2. 2020 - 06:02)

Haha, to nosil můj táta kdysi

Alena (Pá, 21. 2. 2020 - 06:02)

Dost tady čtu o tom jaké jsou mámy krávy když vystavují děti posměchu. Ano jsem kráva, můj syn občas čelí posměchu, ale je mu to jedno a naučil se nedat se a probojovat se. A hlavně mu to napomáhá roztřídit lidi. Je mu 12 a říká že by nikdy náušnice nesundal. Jsem ráda že jsem se tehdy rozhodla tak jak jsem se rozhodla. Vidím že tím že je měl od mala tak byl jinak vnímán a i on sám říká že kdyby si je chtěl dát dnes tak to bude asi horší.

Aja (Ne, 23. 2. 2020 - 13:02)

Dej mu ještě boty na podpatku a je to.

Steve (Pá, 21. 2. 2020 - 15:02)

Tak to je dobře když se k tomu tak přiznáš ... Zkus mu příšně vnutit třebas aby si vzal do školy sukni. T'ukám si na čelo před podobnými jako ty.

Návštěvník (Pá, 21. 2. 2020 - 07:02)

A jake ma nausnice?
Dalas mu klasicky holcici, nebo jen pecicky?

Roman (Po, 17. 2. 2020 - 08:02)

přemýšlím že si nechám propíchnout ještě druhé dirky.

luky 32 (Pá, 14. 2. 2020 - 06:02)

Já měl náušnici od mala, asi od pul roku. Asi tak v deseti jsem ji sundal. Ve třinácti jsem se k ní vrátil a nechal si propíchnout i druhé ucho. Nosím je dodnes

Danča (St, 12. 2. 2020 - 16:02)

Tak včera večer si náš 12 lety syn nechal propíchnout uši. Skoro jsem zešílela když jsem to viděla. Měl to odemne povolené, ale to jsem netušila že mu je propíchne dcera jehlou v koupelně. Prý běžně píchá ve škole uši spolužákům.

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 23:02)

Kdybys nekecal

přátelé (Pá, 7. 2. 2020 - 06:02)

nedalo mi to a tak jak jsem předpokládal. zase otázka jaké jsim měl kruhy. koukám že tady je někdo ujetý na kruhy. jestli čekáš že napíšu velké dámske zdobené. tak tě zklamu.

Reklama

Přidat komentář