Reklama

spodní prádlo u chlapců

Návštěvník (So, 22. 2. 2020 - 14:02)

A jak ty tanga vypadali?

Jana (So, 22. 2. 2020 - 13:02)

Dobré rozhodnutí a nákup. Na podprsenku se vykašli, není to in, já ji taky nenosím a mám je jen na volno v tričku, ale jestli ti to dělá dobře.

Vrata (So, 22. 2. 2020 - 14:02)

Nebude je nosit nema to smysl kdyz tam nic nemam

Pavel napsal (Po, 17. 2. 2020 - 21:02)

Slipy a tanga to preferuji já akdyz není nic tak na ostro boxerky se mi zařezávaj nevím proč

Návštěvník (Út, 18. 2. 2020 - 08:02)

U boxerek máš špatnou velikost.

Danek (So, 15. 2. 2020 - 17:02)

Tak to je super, že prádlo střídá dle situace a tak to má být. Je vidět, že je sebevědomí mladý muž a není jen poslušný beránek společenského stáda.

Martin V. (Út, 18. 2. 2020 - 05:02)

Odpověď na příspěvek Danka: Domnívám se, že to je to tvá reakce na moje příspěvky. Syn prádlo opravdu střída - do školy nosí slipy a vůbec mu nevadí že je ve třídě už jediný, nevadí, že mu spolužáci říkají Slipoš a někdy utrousí psoměšou poznámku - dovede se obhájit. Tanga na tu stěnu a na kolo jak už jsme psal.

Dana (So, 22. 2. 2020 - 22:02)

Tak to má na výběr jen slipy nebo tanga? To se nedivím, že se mu smějí!

Martin V. (Ne, 23. 2. 2020 - 05:02)

Ano má na výběr jen slipy nebo tanga. Tanga už nosí i do školy takže to střídá. Jeden den slipy, druhý den tanga. Spolužáci se mu smějí protože jsou hloupí a netolerantní, ale co jiného se dá od pubertálních školáků čekat. Každý ať si nosí to v čem se cítí dobře a bezpečně.

Dana (Po, 24. 2. 2020 - 09:02)

To není velký výběr. Proč mu to kupujete, když víte, že se mu smějí? Proč mu nedáte to, co nosí ostatní?

Martin V. (Po, 24. 2. 2020 - 10:02)

Proč by se měl podřizovat názoru většiny a neměl by nosit to co sám chce a v čem se dobře cítí? Je to přece věc a právo každého. Oni - spolužáci - by měli být tolerantní.

Návštěvník (Po, 24. 2. 2020 - 16:02)

Od kdy jsou děti tolerantní? Řešíš blbosti. Když se to mladýmu nebude líbit, narazí si boxerky a bude mít klid.

Dana (Po, 24. 2. 2020 - 19:02)

On by si ty boxerky třeba rád vzal, ale když mu je nedají a drží ho jen v potupných kalhotkách, tak co může dělat?

Jirka. (Po, 24. 2. 2020 - 11:02)

Tolerantní spolužáci, ha, ha, ha.... Pán přiletěl z nějaké vzdálené planety že?

Martin V. (Po, 24. 2. 2020 - 12:02)

Do jisté míry chápu, ale on se jim také nesměje, že nosí boxerky nebo trenýrky, tak proč se oni smějí jemu? Proč ho nenechají na pokoji?

Jirka. (Po, 24. 2. 2020 - 12:02)

Protože je to tak zažité. Top jsou trenkaři, potom boxérkáři. Slipy je už dost špatné a to ostatní je prý průser a už je označen jako jiný, asi chápeš kdo. Mě to bylo třeba jedno a neřešil, kdo co nosí a i kdyby měl tanga od sestry, tak by mi to bylo jedno. Důležitější je něco jiného. Jenže ve škole se to, co kdo nosí machýrkům nelíbí a je zle a už kastují. Je to stejné, jako když se řeší, jaký má kdo mobil. Jé ty socko, ty ho máš za 3000? Já ho mám za 25000, tak jsem King. Stejné je to i s oblečením.

Martin V. (Po, 24. 2. 2020 - 14:02)

Jirko to co jsi napsal je bohužel pravda. Odlišuje se. Syn už má u nich nálepku te....še. Zatím si nedovolí ho fyzicky šikanovat, jen do něj občas prudce strčí nebo mu nastaví nohu. O to více se mu vulgárně posmívají a vyhrožují.

Eliška (Čt, 27. 2. 2020 - 12:02)

Chudák syn. Proč ho vystavujete každodennímu ponižování od spolužáků kvůli hloupému prádlu? To musí být stresující takhle chodit do školy a čekat, kdo mi kdy ublíží! Chápete to vůbec, že chyba je na vaší straně? Vy mu to prádlo kupujete, syn bude nosit jen to, co mu dáte.

Martin V. (Čt, 27. 2. 2020 - 13:02)

Co se týká slipů tak je nosí rád,cítí se v nich pohodlně. Na zkoušku jsme koupili jedny boxerky a po dvou dnech je sám odložil a sáhl po slipech. Podobné to je i s tangami - nenutíme mu je a jejich pořízení byla jeho volba. Kažé ráno si vybere sám co si oblékne do školy.

Jirka. (Po, 24. 2. 2020 - 15:02)

Jenže co s tím? Přizpůsobit se a nebo i přes obtíže si stát za svým? Za mě ve škole to bylo dost přes oblečení a na střední ještě víc. Značkové džíny, trička, mikiny, bundy, boty, ponožky, spoďáry atd. Tak Levisky a pěkné mikiny jsem taky měl, boty Adidas, ale spoďáry a trička běžná. Byl jsem tak průměr. Záleží asi jak kde a jaká se sejde třída. Mobily nemá cenu zmiňovat, víme všichni jak to je.

Reklama

Přidat komentář