Reklama

Existuje Bůh?

Matylda (Pá, 15. 10. 2021 - 22:10)

Proč hloupé jméno? To je skoro jako nagual. Lepší než vlkodlak.

laugan (Čt, 30. 9. 2021 - 23:09)

Hovno je v nás a plno serepetiček, jako střeva, plíce, žaludek a převším plyn - větry, někdy prdím celý den, průser je mít zaražený prdy. Dokud prdíš nepotřebuješ žádnýho boha.

nagual (Pá, 1. 10. 2021 - 16:10)

Laugan, nebo lachtan? Přeju hodně prdů, ať máš v životě co zažívat!

Erik (St, 29. 9. 2021 - 23:09)

Samozřejmě existuje, ale jen ve vědomí věřících.

nona (St, 29. 9. 2021 - 23:09)

A hele. Rakato detected

Rakato (St, 29. 9. 2021 - 22:09)

Rok a půl žádný příspěvek? Tak pak si to tady dovolím jako (ke konci) hlavní šoumen stránky a člověk oddaný tématu uzavřít:
Bůh neexistuje, a kdo říká, že ano, patří odchytit a internovat, jako všichni, co mluví z cesty. Před jejich fejky a hoaxy o bohu je třeba slušné lidi chránit.

(Co s kostely? Změnit na vývařovny pro chudé. V tom jsem s Ježíšem zajedno. Kněze bych však nepropouštěl - už vidím, jak Dominik Duka nalívá potřebným do ešusu vlastnoručně uvařenou polívku. A že tělnatý Dominik Duka jídlu rozumí, na to můžete vzít jed.)
Admine, zde jsme hotovi!

Rakato (Ne, 23. 2. 2020 - 21:02)

Tady ta diskuse potřebuje nakopnout. -------------------------------- Hodně produktivní byl náboženský svět vikingů, kteří si mysleli, že jen padlý bojovník se dostane do ráje (do valhaly, kde bude stolovat s bohy), takže to byli sveřepí válečníci, jimž nebylo zatěžko umřít v boji, a tak z nich byla dvě staletí po.raná celá západní Evropa, než se nakonec usadili na Sicílii. Tomu říkám panteon, a ne těm nemastným neslaným Buddhům, Šivům, Ježíšům a podobným bohům a svatým.

Abe (Ne, 23. 2. 2020 - 21:02)

Pochpitelně existuje, pokud existuje jediný věřící.

Steve (Pá, 21. 2. 2020 - 17:02)

Jen tu plkají furt ti samí (5-6 lidí) plky o ničem ...

Charon (Pá, 21. 2. 2020 - 15:02)

Ty vado, tak tady už jsem nějaký ten pátek nebyl... Ono ani není divu, když jsem asi někdy předloni viděl ten zmršený web :-/ No nic. Koukám ale, že k řešení se tu stále nedospělo :-) Jak jsem kdysi psal, alespoň já osobně jsem ochoten připustit boží existenci jen tehdy, pokud se budeme bavit o neosobním konceptu typu Brahman. Ale s vousatým dědkem sedícím na mraku a soudícím naše činy jděte někam :-D

Rakato (Pá, 21. 2. 2020 - 22:02)

Bůh existuje. Žije v Bruselu. A je to pěkně nesnesitelný morous, který nosí ponožky do pantoflí a celé dny tráví vymýšlením absurdních zákonů a znepříjemňuje lidem život. Je to trochu jiný příběh, protože tenhle Bůh má kromě syna Ježíše ještě manželku a malou dceru, která ho nemůže vystát a jednoho dne pošle na truc všem lidem na světě SMS s datem jejich smrti. Blíže viz https://www.csfd.cz/film/405400-zbrusu-novy-zakon/prehled/

Charon (So, 22. 2. 2020 - 11:02)

A Duch svatý je mobilní operátor? No hezké, ale když už, tak opravdu raději to neosobní pojetí. Pokud bych měl taky zabrousit do kinematografie, tak např. koncept tzv. Síly ve Hvězdných válkách vypadá celkem přijatelně.

Rakato (So, 22. 2. 2020 - 15:02)

Pravý bůh se neptá, zda sis ho vybral. Dá ti za uši, kdokoliv si vzpomene. No schválně, nepřihodilo se ti tento týden něco hodně nepříjemného? Tak ho neprovokuj nějakou sílou z amerických filmů pro americké polovzdělané puberťaky.

Charon (So, 22. 2. 2020 - 17:02)

Já s filmy nezačal... Pravý bůh? Kterého máš na mysli? Je jich na můj vkus nějak moc... Asi jako ta "pravá" strana u voleb, všichni jsou mesiáši a myslí to jen dobře. Ten TVŮJ bůh je nicméně nějaký cholerický a despotický. Ne, díky, dobrovolně žít v totalitě nehodlám. Vyberu si lepšího, nabídka je bohatá...

Rakato (So, 22. 2. 2020 - 21:02)

Právě to je tvůj celoživotní úkol - bůh se skrývá mezi pseudobohy a ty máš najít toho správného. A když se netrefíš - čeká tě peklo. No a my guru ti s tím máme pomoci. No rozhodně není řešení vybrat si nějakého lepšího boha, který hodně slíbí a nic neudělá. Je třeba jít po kamenité úzké a nerovné cestě, ne po té pěkné a široké, to je jasné.

Charon (Ne, 23. 2. 2020 - 07:02)

Takže si mám dobrovolně udělat peklo už za života, abys ty a podobní "guruové" mohl ovládat mě i druhé? Ten tvůj bůh je nějaký retard, ne? To raději peklíčko a co nejdál od něj...

Rakato (Ne, 23. 2. 2020 - 18:02)

Já jsem hodné guru, nikomu nic nevnucuji. (Ale jakmile získám tvůj vlas, jdu si udělat vúdú panenku, a pak už mě musíš poslouchat, jinak ti vrazím špendlík do srdce.)

Rakato (Pá, 14. 2. 2020 - 14:02)

Jsou na světě věřící, a pak jsou tady lidé, kteří pochybují o existenci Ameriky, ba i světa nebo sama sebe, a proto existenci Boha nepřipustili nikdy ani ve snu. Tyto protipóly jsou ovšem zcela v souladu s vědeckým názorem o bipolárnosti světa a opozitních subatomárních částicích, tedy podstatou bohem stvořeného světa, a proto bohem požehnané.

Rakato (Čt, 30. 1. 2020 - 18:01)

Vida, stačí napsat úderný závěr a shrnout problematiku, a je dobojováno a rozhodnuto: Bůh neexistuje. ---------------------------------------------------------------------- A dobře tak, nechceme někoho tak nekompetentního, aby se nám míchal do věcí. Už tak máme dost problémů s životním prostředím a trolly na jiných vláknech.

Steve (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

Žádnej Jehova není, nebyl ba ani nebude ... to je jehovistickej blábol.

Reklama

Přidat komentář