Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

W (Po, 24. 2. 2020 - 18:02)

Je to normální být v plenkách celý život nejdříve jako malé dítě a pak jako stařec nikdo neví jak sám dopadne dnem ani hodinou půjdete po ulici a srazí vás auto a pak lezite v nemocnici a potom vám dají na výběr na srani misu na chcani bažant a nebo rovnou pleny na obojí a nikdo se vás neptá kolik vám je let jestli 20.,40 či 50 let.

Pozorovatel (Ne, 23. 2. 2020 - 13:02)

Hrozný sračky tady.

LOEONIDTOM8 (Ne, 23. 2. 2020 - 11:02)

Teď jsou mi 3 měsíce.

Vlastimil (Ne, 23. 2. 2020 - 13:02)

Kolik?????

LOEONIDTOM8 (Ne, 23. 2. 2020 - 10:02)

Mám pleny už od narození až do teď a moc se mi to líbí.

Návštěvník (So, 22. 2. 2020 - 04:02)

Takže vlastně tím učíte děcka, že pochcat se je normální.

Prdlajs, (So, 22. 2. 2020 - 07:02)

píšou sem úchylové nesmysly, neboj

Klára (So, 22. 2. 2020 - 00:02)

vydrží 3-4hodiny bez čůrání, pak po použití pleny vydrží další 3-4hodiny a to nám umožnuje vydat se na delší "stopu" . pleny jsou super pomocník.

Klára (So, 22. 2. 2020 - 00:02)

dáváme holce (10) pod kombilézu na lyžování , ty fronty na těch WC jsou šílený. :-(

Aneta a Míša (Pá, 21. 2. 2020 - 16:02)

na dlouhých cestách čůráme do plínky když musíme normálně. 10 a 15 roku

Vojta (Pá, 21. 2. 2020 - 18:02)

Taky jsem musel od mala

Mamka Honzíka (Čt, 20. 2. 2020 - 15:02)

Jak pro koho když je dítě nemocné tak to je jediné východisko že má pleny je lepší mít pleny než aby se pocural do postele takto to udělá do plenek a pak ho prebalim takto s postele nemusí vůbec vylejzat když je třeba zpocený a v klidu ho prebalim do čistých plenek a může se potit a léčit nadále teď má výhodu v tom že jako snídani či oběd a večeří dostane až k posteli buďto se nají sám ale občas si řekne abych ho nakrmila ale pak má i brindak větší kolem krku a krmit ho musím lžící a nebo má i tekutou stravu ale v kojenecké lahvi a to se krmí už sám....

Mamka Honzíka (St, 19. 2. 2020 - 16:02)

Že jsem zvolila dávat hozikovi pleny ve 13 letech nebylo s mé strany kamarádka z práce to prý takto dělá svým dětem když prostě marodi tak vždy zvolí aby měli pleny akorát že jsou dvojčata ale jim je 9 let a můj syn je 13 lety to je velmi velký rozdíl. Můj syn chytnul pořádnou angínu z prva si dr myslela že má koranavirus ale bohužel nebylo to tak pouhá angína to byla když byl v nemocnici na pozorování a na velkém vyšetření tak už v nemocnici mu dávali pleny a doma jsem jenom pokračovala v přebalování on spoustu věcí nechce nosit ale po nemoci jsem mu slíbila že ho zase odplenkuji aby se náhodou v noci nepocural tak budu dávat pleny jen na noc a přes den bude bez plinecek ale v posteli pro případ potřeby bude sací podložka a u postele nočník a nebo bažant na moč kdyby se mu chtělo nutně. Sousedka v baráku přebalovávala syna přibližně asi tak 4 roky v kuse to mu bylo 12 let a teď v 16 letech ho pomalu odplenkovava. Pleny ale stejně vysi na balkoně stále. A ona se divila že u nás taky vysí látkové pleny ale jenom tak přibližně vždy 50 látkových plen jinak používám jednorázové pleny na Honzíka ty menší dětské mu už nejsou tak je kupují ve zdravotních potřebách xs a nebo s, m,. Zajímavé je že dětské oblečení mu je jako např. Bodyčko, punčocháče, dětská kombinéza atd.

CDC (St, 19. 2. 2020 - 23:02)

Příjde ti to vťipné??

On (St, 19. 2. 2020 - 15:02)

Takto jde když si pleny mění sám já občas taky nosím plenky na cestu dlouhou ale mám jistý problém když mamce o ně řeknu tak si je sám nesmím vzít musí mne je vždy nasadit ona takto je to i s výměnou plenky jí musím říct sám když chci jinou ona mi vždy dá vše dětské oblečení k těm plekam i když nechci mne by vždy třeba stačili gumové kalhotky a bavlněné punčocháče a tepláky nebo kalhoty. Ale vždy jí musím poslechnout musím mít jak punčocháče tak i dětskou kombinézu. Nikdy k obědu dostanu i dětskou stravu ale výběr je vždy na ní mne je 13 let ale nikdy po obědě musím jíti spát i když se mi nechce. Jako třeba teď ve 12:00 hodin po obědě jsem si musel lehnout teď jsem vzhůru kvůli tomu že jsem obojí posranej a pocurany a čekám až mne mamka prebali do čistých plenek. Teď má mamka možnost že mne dává pleny furt jelikož jsem onemocněl. Ona o mne už ví sleduje mne dětskou chuvickou a vidí že tu něco píšu do telefonu sem na tyto stránky a teď se mi zase chce čůrat tak to ještě jednou pustím do plenek snad to pleny poberou když mám 5 látkových plen. Tak už jsem prebaleny v čistých plenkach tentokrát mi dala o jednu více 6 látkových plen ty pleny předtím byli durch pomočeny otrela mne vlhčenymi ubrousky a dala mi 6 látkových plen s gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyčkem nechtěl jsem to ale mamka řekla když jsem malé dítě v plenkách tak budu poslouchat teď mi říkala že telefon mám odložit jinak mi přinese dudlík a k malé svačině prý dostanu kojeneckou lahev s překvapením já si myslím s projimadlem protože už tři dny jsem nekadil stále mne vždy prebaluje jenom mokré pleny. A teď říká že toho má dost s tel a dá mi dudlík a převáže mne ruce abych furt nepsal nebo zachvili s tohoto tématu napíšu knihu tak už mám dudlík v puse ale stále píšu a mamka stojí na demnou a drží provázek tak mi prý svaze ruce.

Robin (Po, 17. 2. 2020 - 21:02)

Včera jsem koupil jednu DryNites a jedny plenky s lepítkama na cestu. Když jsem dnes přišel domů, tak jsem viděl syna jak si je zkouší. Takže nebude problém, aby si je vzal na cestu a sám si je měnil.

Otec 2 (Pá, 14. 2. 2020 - 09:02)

Zkoušet plenky doma pro 14 leteho kluka jestli není nijak zvlášť nemocný a potřebu vydrží tak je zbytečné dávat pleny a zbytečně ho ponizovat s plenkami 14 letech by to měl vydržet bez plinecek nedával bych mu je jestli je nechce sám. Jó kdyby je chtěl sám si je vzít by byl jiný problém ale pak tak velký dítě ve 14 letech nikde prebalovat není trochu blbé to kdyby jsi pleny měnil sám tak to je podle mě jináči....

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 10:02)

Nemusí mu dávat normální plenku. Stačí když mu dá natahovací kalhotky. Třeba Dry Nites.

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 14:02)

https://diskuse.doktorka.cz/libi-nosit-plinky?page=92#comment-2961761

Robin (Po, 10. 2. 2020 - 14:02)

Plánujeme delší cestu, cca. 8 hodin. Tak se chci zeptat, jak vysvětlit synovi (14 let), že by bylo lepší, kdyby si na cestu vzal plenku ?

Reklama

Přidat komentář