Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Rakato (So, 22. 2. 2020 - 04:02)

Kurvo mulťácká, hlídkuješ tady?

Tonda Vlas (So, 22. 2. 2020 - 02:02)

°Rakato (anonym)
Odpověď na To je ovšem velmi
Svět není černobílý. Každý jsme trochu psychopatem (ženy méně, protože jsou více sociální). Tady na vlákně nemáme my psychologové - amatéři nic jiného, než psaný text, zato je jej mnoho. Takže až tak úplně z čisté vody nevaříme. Kromě toho - psychopata nejlíp poznáš, když ho obviníš, že je psychopat. :)°
----------------------------
Rakato, máš pravdu, já jsem tu na doktorce pomalu 15 let, Hvězdoun teprve dva roky a už dávno, než tu byl, tak jsem tu psal, že tato doktorka je tu pro nás, pro psychouše. Sem už žádní normální lidě nechodí. Jediný normální člověk, který sem chodí, je Hvězdoun, protože mu zatím nedocvaklo, že je také psychouš.

Tonda Vlas (So, 22. 2. 2020 - 02:02)

Hlavně, že to dobře vypadá, že to klapne s tou Natálií --https://navolnenoze.cz/prezentace/natalie-markovska/ ne vztah, mohla by pomalu být mou vnučkou, ale můj záměr.Udělala mi opravdu radost, takže jsem měl co zapíjet, proto jsem tu večer nebyl.

Rakato (So, 22. 2. 2020 - 14:02)

Její předností je proklientská empatie. Takže jí dej zakázku a bude se lísat.

Rakato (So, 22. 2. 2020 - 04:02)

Co s ní?

Rakato (So, 22. 2. 2020 - 01:02)

Hodně lidí si myslí, že je normální, a není. A jsou lidé, kteří na sobě našli hned několik psychických diagnóz, ale je to jen hypochondrie. Vykecat se tady je dobré v každém případě, protože to lidi nakopne ke chvilkové rovnováze. ---------------- Rozhodně na tom nejsi tak špatně, když jsi tady skoro patnáct let. To znamená patnáct let neinternovaný. Gratulace.

Stanozolol (So, 22. 2. 2020 - 00:02)

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s hormony koupenými na netu a cvičením? Jsou to sračky? Drahá rozmačkaná křída nebo pravé hormony? Ivan Svalovec

Skutečný Hvězdoslav (So, 22. 2. 2020 - 00:02)

Hele, co zrovna vyšlo na idnesu.... to je pro vás, pro heteráky https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/tyrani-domaci-nasili-muzi-zeny-pomoc-novy-zakon.A200218_101628_domaci_rko

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 21. 2. 2020 - 23:02)

Škaredé, tlusté, ožralé učitelky, často o dost starší než já, někdy až o generaci starší a sápaly se na mě nebo vedly dvojsmyslné a rádoby vábivé řeči. Blééééééééééééé

Tonda Vlas (So, 22. 2. 2020 - 01:02)

Hvězdoune, kdyby věděli co jsi zač, tak z té školy letíš. Ne kvůli tomu, že jsi gay, ale kvůli tomu, že jsi zcela mysogynní, jak mi z tvého kvákání docvaklo. Toli oproti tobě mysogynní není, jinač by tak dlouhé roky nedokázal žít se svou manželkou.

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 21. 2. 2020 - 23:02)

Ve školství jsou hodně dominantní ženy. Asi to souvisí s tou profesí. Myslím si, že jsem částečný bisexuál, 10% na ženy, 90% na muže, ale těch 10% ve mně zabily právě učitelky. Páč kdybych tu měl vyprávět, co jsem všechno od nich zažil, to je na knihu, ale nebudu s tím otravovat Jehovu a jeho vlákno.

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 21. 2. 2020 - 23:02)

Vlastně ani nevím, proč jsme se kdysi zhádali s multinickem, páč jako jediný z osacr vlastně není pošahaný. A má nějaké životní zkušenosti s holkami. Vždycky si rád přečtu nějakou zkušenost, byť jinou. Jiný pohled na ženy.

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 21. 2. 2020 - 22:02)

Mám opravdu veselé historky z natáčení, např. jak jsem musel prchnout před rozvášnenými ožralými učitelkami oknem, páč mě zamkly... .-) Ale to mi bylo 27... dneska už mám klid, už jsem "stařec".

Rakato (So, 22. 2. 2020 - 04:02)

Jasně, a máš péro 26 čísel.

ženy (Pá, 21. 2. 2020 - 22:02)

ženy mezi sebou štvou muže pro svou zábavu, pro vlhnutí pipinek, aby zjistily, kdo je vítěz a z toho pak chtějí vzít geny. ženy jsou psychopati č. 1

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 21. 2. 2020 - 22:02)

Ženy jsou hlavně mstivé více než chlapi. Tady na netu to sice vypadá naopak, viz flaška, ale v reálu se mi žádný chlap nemstil. Myslím kvůli zhrzenosti. Zato ženské ano. Jedna ředitelka si ze mě dokonce udělala zástupce ŘŠ na jedné škole a chtěla po mně co asi... hlavně když měla upito. Nemám rád ožralé lidi. A ženské se na mě sápaly mnohokrát. A ženské se mstí, když je odmítneš. Chlapa to taky mrzí, viděl jsem někdy zklamané kluky, jak polkli nasucho, když jsem na konci pokecu řekl, že jedu domů a nic nebude. Ale žádný kluk na mě nikdy nesahal proti mé vůli. Ani se mi nemstil. Ženské ano. Hlavně když byl den učitelů nebo měla nějaká narozky a pilo se. Tančily po stolech, pak se sápaly na mě a na kolegu. Ve školství je chlapů málo, samé ženské. Pro vás, heteráky, by to bylo terno, užili byste si. Ale pro gaye je to peklo.

Rakato (Pá, 21. 2. 2020 - 22:02)

Dnes to tady zase smrdí jako v kafilerii. To neumíte nic jiného, než se zabývat sami sebou a svými sexuálními trapárnami, vemena?

dotaz (Pá, 21. 2. 2020 - 21:02)

proč se vždycky do každé debaty přisere ten mrtvička? on musí být na tom webu přilepený více jak ke svému kolečkovému křeslu

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 21. 2. 2020 - 22:02)

jo no, mrtvička se sere do všeho... opičí se po mně, zkouší to na yamahu, a tahle to dopadlo https://www.youtube.com/watch?v=yqTxOMt2skc

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 21. 2. 2020 - 17:02)

a tady třeba chlápek bez ruky a hraje na klávesy, nechlastá, snaží se https://www.youtube.com/watch?v=Vq7SaG0wEPg

Reklama

Přidat komentář