Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Limit (So, 22. 2. 2020 - 17:02)

Tak proč sem lezeš, hnuse smrdutý .

Návštěvník (So, 22. 2. 2020 - 17:02)

Já? Mám rád smrad jako ty

Klárka (So, 22. 2. 2020 - 15:02)

A ještě, dneska v domečku plánujeme, že se na Libora vykadím. Už se těším, napíšu, ale trochu se stydím

Klára (So, 22. 2. 2020 - 16:02)

Ty jsi blb. Kradeš nick a píšeš za mně takový hnusy. Tohle bych nikdy neudělala !!!!

Libor (So, 22. 2. 2020 - 16:02)

Ale proč ne, Klárko, já bych moc chtěl

Klara (So, 22. 2. 2020 - 15:02)

Vidím chyby byla jsem rychlá, oml .

Klára (So, 22. 2. 2020 - 15:02)

Jsme tu všichni. Zavřela jsem se na záchodě a rychle píšu. Čůrala jsme společně u viaduktu a najednou,protože jsme měly plné pipinky a nejvíc Miška a měla to předržený a tak dlouho a ne prudce. Nikolka jen trochu,protože se bála, že to nevydrží a došla si dopoledne ještě doma a já taky hodně ale rychle. Miška ale byla nakonec taky rychlá,zatlačila a hned jí to šlo hodně taky. Prý si došla ve vlaku jednou a čůrala tak normálně. Teď už budeme dělat jiný věci ukážeme ji domeček a mamča se mnou připravila uvítací večeři a na chaloupky pojedeme zítra až se vypelíškujeme

Návštěvník (So, 22. 2. 2020 - 15:02)

Honič je dost sám a nemá sebedůvěru. Ale to chcaní ho láká u holek,ale co dál? Máš nějaký kámoše!?

Martina (So, 22. 2. 2020 - 14:02)

Myslím že ses tady na holky moc upnul a na jejich malou potřebu. Vezmi kamaráda a zajděte někam do společnosti a seznámíte se s holkama. To může být pro tebe daleko užitečnější a třeba to vyjde.

Student (So, 22. 2. 2020 - 12:02)

Už jsou asi vyčůraný, ach jo.

Majka (So, 22. 2. 2020 - 10:02)

Mně je nepříjemné, když cizí chlapi šmírují když musí holka na malou, to se mi taky někdy už stalo a vždycky jsem stačila utéct pryč a potom v bezpečí si ulevit. Máme takovou malou partu tří kluků a holek a tam to vůbec nevadí. Kluci jsou trochu normálně zvědaví, ale nedělají z toho problém. Když musíme, tak jdeme většinou na malou všechny holky a kluci taky a prostě si sedneme a čůráme klidně vedle nich a nikdo to neřeší. Asi se podívají nebo okomentují stylem, teda tobě to moc nejde, nebo ty máš ale vodotrysk a tak ale v legraci. Mám kluka z té skupiny, který to řeší, ale když jsme spolu sami, tak má hodně podobný chování jako tady ukazuje Klára o Liborovi. Ale to je v soukromí. Když jsme na společné párty nebo akci a musíme na malou mimo záchod, nedělá z toho nikdo vědu a bereme to jako normální potřebu si ulevit a tam cítím bezpečí a nebojím se vyčůrat se.

Student (So, 22. 2. 2020 - 09:02)

ale tam je placená reegistrace

Sedmnáctý (So, 22. 2. 2020 - 09:02)

na voyeurpissing Studente jsou teď nová hezká čůrací videa viz. Premium

Bibi (So, 22. 2. 2020 - 08:02)

dnes jdu s holkama na ples,možná budeme čůrat taky venku. Ráno jsem vyčůrala 480 ml ale bylo to kritický a musela jsem intenzivně hned.

Klára (So, 22. 2. 2020 - 07:02)

Miška si dala budík a jede a bude v Mimoni před polednem a tak ji půjdu se ségrou přivítat na nádraží a pak přijede i Libor a bude to prima. Napadlo mne, že bychom mohly všichni spolu jít čůrat pod viadukt, protože Miška pojede vlakem dlouho a taky nechce čůrat ve vlaku a tak bude asi potřebovat až vystoupí i kdyby si třeba cestou došla. Tak si nechám pipinku nevyčůranou a Nikole to taky navrhnu. Dnes jsme čůraly hodně na záchodě, protože jsme vydržely do rána. Ségra se pozvolna probouzela a tak jsem čůrala jako první a hodně a Niki to celkem vydržela a jen trochu přešlapovala, ale šlo jí to z pipinky jen chviličku rychle ale pak nic a ona jen řekla, že bude i kadit a tak jsem ji nechla samotnou aby se vykakala v klidu. To se mi taky někdy při tom stává, že kakání mi stopně moč a pak se dovyčůrám až když je to zase volný. Nikola se těší, že bude Miška spinkat s ní a to je dobře. Libor nakonec navrhl, že sice budeme na domečku, ale budeme spinkat u mne. Mamča nás volá na snídani, dnes bude asi hodně zážitků, pokusím se najít chvilku napsat,když to půjde.

Návštěvník (So, 22. 2. 2020 - 11:02)

Hm,tak to si holky asi napsaly,že půjdou na uvítání čůrat a to bude s plnýma píčkama velká louže pod viaduktem.

Student (So, 22. 2. 2020 - 08:02)

Jé, já bych čůral s vámi strašně rád taky-Kdyby mně Miška chtěla, hned do Mimoně přijedu. Klárko tebe respektuju ,že máš kluka a Nikolka je malá,ikdyž taky musí čůrat moc hezky.Ale nic víc bych po ní samozřejmě nechtěl. Ale Mišku bych chtěl moc.

Šišmiš (Pá, 21. 2. 2020 - 21:02)

Klárko a odpolední potřeba pod viaduktem nebyla nebo někde v koutě?

Klára (Pá, 21. 2. 2020 - 22:02)

Ještě jsem to nevymyslel.Strácim nápady.Už mám toho psaní dost

Návštěvník (Pá, 21. 2. 2020 - 23:02)

Jardo co kradeš Klářin nick, seš trapnej.

Reklama

Přidat komentář