Reklama

Chci zhubnout, ale nemám vůli. Poraďte jak na to

Martina (Ne, 23. 2. 2020 - 14:02)

Ano přesně tak, objednávám si vždy balíčky na 4 týdny z ketofit .cz, jsou tam omelety, chleba, polévky. Dá se objednat i jednotlivě nebo po menších balíčcích. Už po 14 dnech mi šla kila pěkně dolů.

Protože (Pá, 21. 2. 2020 - 09:02)

protože je krává tlustá nevymáchaná

Denisa (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

To jste si někde kupovala připravené takto jídla? nebo jste si na každý den vařila 5 jídel? co to přesně obsahovalo? jsou to nějaké mixy, nebo se v tom dá najít i normální jídlo?

Návštěvník (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

Proč si povídáš sama se sebou???

Martina (Ne, 16. 2. 2020 - 21:02)

Já jsem změnila jídelníček, na každý den napočítané přesné hodnoty, kdy jsem měla na den 5 jídel, které jsem jedla po 3 hodinách, velice důležité je také nasnídat se maximálně do hodiny co vstanete. Je to proteinová dieta, díky které jsem za 8 měsíců zvládla zredukovat 15 kg.

Denisa (St, 12. 2. 2020 - 19:02)

Potřebovala bych poradit, jak za půl roku co nejvíce zhubnout? čeká mne totiž svatba, a chtěla bych se svojí váhou opravdu něco udělat. Poradíte mi, jak rychle a efektivně redukovat svoji váhu?

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 19:02)

Jíst malé porce. Odpoledne už nejíst sacharidy. Hodně chodit, sportovat. Snídat do půl hodiny po probuzení. Poslední jídlo v 18 hodin. Pak, když to bude nutné, tak celer, mrkev...To dáš. Hlavně nevěř podvodníkům co sem dávaj jen reklamy.

Pavel (Út, 27. 8. 2019 - 14:08)

Neúnavná reklama na podvodníky ze Světa zdraví. Nevěřte smyšleným příběhům a lidem. Svět zdraví jen další z podvodů, jak vylákat ze zoufalých žen peníze.

Sandra (Po, 26. 8. 2019 - 23:08)

a kam jste docházela ? já docházela na pobočku co je na Pekařské

Sandra (Po, 26. 8. 2019 - 23:08)

připojuji se, také jsem využívala jejich služeb a velice mi to v osobním životě pomohlo, namotivovali mě, sestavili výživový plán a zhubla jsem

Adel (Pá, 5. 7. 2019 - 23:07)

VerčaP: to je velice dobrý výsledek, já měla za rok dole 35kg

Adel (Pá, 5. 7. 2019 - 23:07)

mě dostatečně namotivovali v poradně, kam jsem docházela na konzultace a kde mi sestavili výživový plán(docházela jsem do Světa zdraví)

Pavel (Pá, 31. 5. 2019 - 06:05)

Konec reklamy na "Svět zdraví" - spíš svět snadného vydělávání peněz na zoufalých ženách...

VerčaP (Čt, 30. 5. 2019 - 22:05)

také jsem to tak měla, ale odhodlala jsem to řešit s odborníkem ve Světě zdraví, který mě patřičně namotivoval a za půl roku jsem dala nakonec dolů přes 10kg

chikakachinji70 (So, 11. 5. 2019 - 18:05)

Prášky na hubnutí - http://acaiberry900.lv
Nevěřila jsem, že se mi povede zhubnout. Zkoušela jsem doslova všechno – bezcukrovou dietu, bezlepkovou dietu, Dukanovu dietu, hladovky – někdy se mi povedlo zhubnout 3-4 kilogramy, ale rychle jsem se vrátila na původní váhu. Nechtěla jsem takový výsledek....Můj metabolismus byl stále horší, a já ztrácela naději, že se nakonec povede... K dalším tabletám podporujících hubnutí jsem byla skeptická. Ale přemluvila mně sestra, díky Acai Berry se mi povedlo zhubnout.

! (Čt, 1. 6. 2017 - 08:06)

Ne to je tady jenom sněm šílenejch krav!

to (St, 31. 5. 2017 - 14:05)

Stačí přestat tolik žrát...si jako děláš půdu na nějakou přitroublou reklamu? Nebo proč vytahuješ staré diskuse, abys tady tlamovala?

! (St, 31. 5. 2017 - 14:05)

Stačí přestat tolik žrát a začít se hejbat a budeš to mít zadarmo! Žádný drijáky ti nepomůžou jedině od peněz!

Pampeliška (Čt, 16. 2. 2017 - 06:02)

Ty si myslíš, že někdo v...Ne, já jsem nejmenovala. Ve Světě zdraví jsem jednou taky byla. A taky se mi nelíbily ceny.

Katka (St, 15. 2. 2017 - 11:02)

Myslím, že je v pořádku,...Ty si myslíš, že někdo v hubnutí potřebuje podvodníky ze Světa zdraví? Aby ho obrali o velké prachy neprofesionálními pokyny? To si snad děláš srandu. Když se ve stejnou dobu objeví dva stejně stupidní příspěvky, na dvou podobných tématech, a dělají reklamu na tu slavnou firmu, to ti přijde fér? Když ta hloupá paní ani neví jak se jmenuje, ale hlavně se představí celým jménem, jen pokaždé jiným, tak jsou to podvodníci. A když si přečtu recenze, tak vím, že od Světa zdraví má normální člověk s mozkem zdrhnout.

Reklama

Přidat komentář