Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Krystýna (Pá, 21. 2. 2020 - 16:02)

Já čůrám třeba s kamarádkou a to se nestydím. Před klukem jsem to jednou chtěla udělat a on se nedíval a jen hlídal,a já jsem byla na pochcání a stejně jsem nebyla schopna to pustit a jen jsem pomalu učůrávala jak už jsem nemohla vydržet a tak jsem mu řekla,ať jde kousek dál a pak jsem opravdu chala prouden všechno najednou. Ale jinak bych to popouštěla jen po troškách a až mě to bolelo.

Návštěvník (Pá, 21. 2. 2020 - 12:02)

Myslím, že Klára bude tak krásně psát o čůrání ještě mnoho a mnoho let. Já jsem se svou manželkou tyhle věci dělal, když jsme se seznámili taky dlouho, no a po 15 letech manželství už nás to přešlo, ale se na čůrací live story Kláry chodím denně. Protože to má pravdivý životní děj. Možná, že Klára napíše na téma "piss romance" nějakou knihu nebo scénář.

Anička (Pá, 21. 2. 2020 - 12:02)

jsem za. A koupím hned. I pro maminu a kámošky.

Bibi (Pá, 21. 2. 2020 - 09:02)

Vyčůrala jsem opět ráno 450,ale ještě bych trochu výdrž měla

Martina (Pá, 21. 2. 2020 - 08:02)

Taky by mne zajímaly tvé pocity ze změny. Jak to prožíváš. Přeji prima víkend i s Miškou !

Gabino (Pá, 21. 2. 2020 - 07:02)

napíšu víc postupně. Frčím do školy, přišly jsme včera pozdě večer, ráno rychle vstaly , vyčůraly pipinky ,daly snídani a sláva, že už je pátek. Přijede Libor a zítra Miška a bude to zase pohodový. Klára.

Gabina (Čt, 20. 2. 2020 - 21:02)

Klárko, tak na zítřek držím pěsti. Jaké máš pocity? Napiš o tom. Už se víc cítíš s tím spojená? Psala jsi, že ti to nedochází dříve a že to vše nemůžeš přijmout, protože to z velké částli financoval Libor. Moc ti to přeju a hlavně lásku. Majetek je pomíjivý, ale láska a zdraví je ta nejvyšší hodnota, kterou máme.

Kikina (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

Taky mě to zarazilo :0)

Mr.Voyeur (Čt, 20. 2. 2020 - 18:02)

Bylo jí tehdy devatenáct . Měli jsme první piss po zhruba měsíci chození. Přišli jsme z taneční školy ke mně. Jí se chtělo akutně na záchod . Převzal jsem aktivitu a jemně ji v šatech povalil na postel a vyhrnul je. Líbilo se jí to,ale prosila,že musí na záchod, ať ji pustím. Byl jsem jak zblázněný a řekl jsem,chci to od tebe tady a teď to čůrání. Jsme u mně a když bude mokrá postel, nevadí to vůbec. Přestala se trochu bránit. Svlékl jsem její silonky a žluté kalhotky a objevil její krásnou vyholenou píčku. Její sevřené pysky jsem vzrušeně roztáhl. Objevil jsem její nitro a močový otvor. Ona se kroutila . V píčce byla plná moče,ale bránila se tomu to udělat a pustit. Trvalo tak půl minuty a objevila se jí v močovém otvoru první tekutina. Malý pramen co zvolna stékal dolů k řitnímu otvoru. Čůrej, neboj se.Opakoval jsem znovu, za chvíli z ní vyšel další menší pramen moči. Už musím, řekla náhle.V ten okamžik se z jejího močového otvoru vyřinul prudký pramen . Nechal jsem si pomočit obličej a zbytek jsem vypil tak,že jsem dal ústa až k jejímu močovému otvoru a pil,co jsem byl schopen. Močila silně a tlakem . Nedalo se to vše vypít, ale prožil jsem vrcholnou blaženost. Když byla hotová,celo píčku jsem ji vylízal,hlavně kolem močového otvoru. Otočil jsem se k ní tak,aby mohla vzít muj ztopořený penis do ruky a honit ho. Oba jsme vyvrcholili současně. Ona se ve vášnivé křeči několikrát prohnula v pánvi a já ji obdařil vášnivým semenným pramenem přímo na oči a tvář tam, kam to má také nejradši. Žamberk jaro1917

Student (Čt, 20. 2. 2020 - 20:02)

To je tvrdý vodvaz. To by pro mně žádná holka asi neudělala.

Návštěvník (Čt, 20. 2. 2020 - 20:02)

Najdi si normálně holku. Dnes jsi taky špehoval?

Student (Čt, 20. 2. 2020 - 21:02)

Dneska ne ,zítra ale budu v pohotovosti. Já se bojím normálně holku sbalit,protože mně všechny odmítly,když jsem jim řekl,že se mi líbí jak čůrají a oni byly konzervy a nechtěly to.

Návštěvník (Čt, 20. 2. 2020 - 18:02)

1917 ??? A nebyl u toho i Švejk ???

Mr.voyeur (Čt, 20. 2. 2020 - 20:02)

Sorry, jistě 2017,mám blbou klávesnici

Mr.voyeur (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

Sorry, jistě 2017,mám blbou klávesnici

Klára (Čt, 20. 2. 2020 - 17:02)

Dnes nemám moc času na psaní. Jdeme s Nikou a mamčou na domeček a lehce uklidit po řemeslnících, ikdyž oni na to mají své přístroje a ve smlouvě úklid, ale budem to ještě dávat do pořádku. Libor přijede zítra a oficiálně to bude převzato a bude to připravené. Bibi já bych se taky dokázala blbě vyčůrat před klukem, kterýho bych neznala nebo mi nebyl blízký. U kamaráda by to možná šlo ,ale asi taky pomalu jako tobě a chápu tvé pocity. Honiči já jsem taky přemýšlela, že ti navrhnu ,aby sis nick změnil a je to dobře žes to udělal. Dnes jsem nečůrala venku, protože mi mamča napsala, že je v Lípě a že mne vezme a tak jsem čůrala ve škole na záchodě a pak až doma.

Bibi (Čt, 20. 2. 2020 - 15:02)

Tohle je lepší, ten Honič byl směšný. Já bych s opravdu styděl . Jednou na mně koukal kamarád ze školy, prostě byl zvědavý a já byla plná a nemohla to pustit,jen po kapičkách s až později jsem rezignovala a uvolnila všechno. Víš jak jsem se asi musela cítit? Dost blbě. A byl to kamarád.

Student (Čt, 20. 2. 2020 - 12:02)

A Miško ty bys se mnou opravdu to nezkusila?
Tobě se přece líbí i koukat jak čůrá kluk a já bych ti to ukázal.

Miška (Čt, 20. 2. 2020 - 11:02)

Ano za Klárkou se moc těším . Před chvilkou jsem šla ze školy předat materiály a venku jsem se vyčurala,protože jsem to nestihla o přestávce . V jedné vedlejší ulici jsem zapletla do kouta a rychle stáhla kalhoty a už jsem hned čurala a hned rychle proudem. Nikdo nešel a baculka udělala dlouhou louži, která tekla chodníkem až na hlavní cestu.

Bibi (Čt, 20. 2. 2020 - 11:02)

To by asi nešlo. Styděla bych se. Honiči nechceš používat jiný název, tenhle je takový puberťácký.

Reklama

Přidat komentář