Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 07:07)

Jo, je to tvůj problém, ale necpi to druhým.

(St, 1. 7. 2020 - 09:07)

Nerozumím.Co je můj problém?

Jo (Út, 30. 6. 2020 - 09:06)

To je pravda, míchat do toho náboženství je blbost. To neznamená že když si oblíknu pohodlnou sukni musím mít něco společného s islámem.

Pepa (Út, 30. 6. 2020 - 05:06)

Co s tím má islám? Jde přece o to, že kdysi dávno nosili sukně muži i ženy, pak se to u nás rozdělilo muži kalhoty a ženy sukně. V minulém století si ženy prosadily i kalhoty. Nyní se část mužů snaží o totéž a začíná nosit sukně. To je snad otázka módy, životního stylu a ne náboženství.

Jo (Ne, 28. 6. 2020 - 12:06)

Pánové, začínají vedra a tak do sukní.

Steve (St, 1. 7. 2020 - 01:07)

:-D No pěkně děkuji ... nechci. Nedal bych si to na ssebe. Já nosím když je teplo a horko krat'asy.

Pepa (St, 1. 7. 2020 - 16:07)

Záleží např. na zaměstnání, někde to prostě nejde. Na druhou stranu, když potkám pár - ona letní sukni a vypadá to hezky. On má kraťasy, nejlépe maskáče ap., vypadá, že právě vylezl z lesa. Muž, který má být přiměřeně společensky oblečen, tak musí mít minimálně dlouhé kalhoty a košili. A už nemluvím o saku a kravatě.

Hana (Ne, 28. 6. 2020 - 16:06)

Probudili úchylové v sukních. To vzít na sebe ten můj chlap, tak ho ženu z domu.

Pepa (Ne, 28. 6. 2020 - 16:06)

Takže ty budeš od tohoto okamžiku chodit jen v sukni a nikdy už neoblečeš kalhoty!

Hana (Po, 29. 6. 2020 - 08:06)

A to jako proč? My pánské oblečení nosit můžeme. Až se to tady změní na Islámskou zemi, tak to už bude jiná, ale zatím mohu nosit i kalhoty. Vám s těma sukněma taky sklapne až dojde ke změně.

Jo (So, 29. 2. 2020 - 19:02)

Přemýšlel jsem o dlouhým kiltu ale potřeboval bych moc místa na oblíkání.Krátký kilt je na oblíkání jednodušší.Už mám upravený a přešitý taktický maskovaný kilt.

Bohouš (Pá, 28. 2. 2020 - 10:02)

Docela bych tipoval, že hodně těch radikálních zastánců mužství má dlouhé vlasy, v uchu náušnici a na krku řetízek.

Petr (So, 29. 2. 2020 - 22:02)

Plně souhlasím. A ještě bych dodal tanga a zde zmiňovanou sukni. To je přece vyloženě mužský oblek.
Jo, chlapi nám ženštěj.

Návštěvník (So, 29. 2. 2020 - 07:02)

Plně souhlasím!

luci (Pá, 28. 2. 2020 - 10:02)

Většinou nejsou zženštilí , ale chtějí upoutat pozornost .

Pepa (Čt, 20. 2. 2020 - 01:02)

Zdravím diskutující, nemyslel jsem, že zde budu ještě něco psát, ale duševní síla posledních příspěvků mne přiměla alespoň k pozdravu. Tak pánové přeji vám hodně spokojenosti, duševního zdraví a pohlavní svěžesti.

Návštěvník (Út, 18. 2. 2020 - 19:02)

Víte, kdy se Pepovi rozsvítí oči? Když mu do ucha posvítíte baterkou.

Steve (Út, 18. 2. 2020 - 17:02)

Žádnej chlap v naší rodině nenosí sukni ... a neznám ani nikoho z příbuzenstva, kolegů či cizích.

Pepíku, přeber si to jak chceš ... jseš trapná a směšná výjimka. (Hlavně mi prosím nezmiňuj na obhajobu Skoty v kroji, ju?)

Návštěvník (Út, 18. 2. 2020 - 18:02)

Pepa je v podstatě hloupý dement. Nejvíce mne pobavil, jak na adresu odpůrců pánských sukýnek tvrdí, že oni byli v mládí trestáni a museli nosit sukni, dalšímu tvrdí, že on možná nosí minisukni.... Zkrátka to dokazuje, že má v palici nasráno. Je to jen důkaz toho, že ten, kdo obhajuje sukni u mužů je idiot.
Ale Pepa to nikdy nepochopí.
Pepo, jestli čteš tento příspěvek - Opravdu nechápeš, že jsi hloupý?

Návštěvník (Út, 18. 2. 2020 - 18:02)

Svatá pravda. Docela bych se i vsadil, že má Pepa představu, jak je chytrý a jak nám to tu svými "inteligentními" příspěvky nandavá :-) Ale ty jeho příspěvky mne vždy pobaví. Je humorní vidět, jak hloupost se na něm projevuje.
Úplně ho vidím jak se v té jeho sukni zase rozčiluje.

Reklama

Přidat komentář