Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Fernando (Út, 18. 2. 2020 - 20:02)

To je od tebe Miluno hezký, že si to pamatuješ :) Ať to dětem dobře vyjde a budeš z nich mít radost.

Miluna (Út, 18. 2. 2020 - 23:02)

No díky,kéž by se děti dostali tam kam si napsali na první místo.Tak sem na noční a nějak sem unavená už teď a musim to vydržet do 4h..A doma jsme se Sergejem zase nějak nepohodli.Nějak to teď vybočilo a moc to nefunguje.Nevim co dělat jak to zase s nim spravit.Leze mi i nějak na nervy,pořád čekam kdy si od něj na pár dní chvíli odpočinu.

Anonym (Út, 18. 2. 2020 - 14:02)

Když se mu to nelíbí,tak ať jde zpátky na Ukrajinu,co by chtěl.Nemocny a bez škol

Miluna (Út, 18. 2. 2020 - 16:02)

Fakt nevim co to do něj včera vjelo,pokazil mi tim večer.Někdy je to s nim těžký a na Ukrajinu se chce občas jen podívat.

Miluna (Po, 17. 2. 2020 - 23:02)

Otí nejradši bych zas utekla, je nesnesitelnej dneska.

Návštěvník (Po, 17. 2. 2020 - 17:02)

Škoda že je Milča v práci,pak nemůže psát.

Ota (Po, 17. 2. 2020 - 16:02)

Já už jsem z práce doma.Tak na tebe Miluško myslim jak zrovna pracujete.Ještě ti zbývaji 4h do konce směny.Strašně chybíš.

Miluna (Po, 17. 2. 2020 - 22:02)

Zítra jdu Oto na noční od 22-4h.

Miluno (Út, 18. 2. 2020 - 10:02)

copak jsi v práci vyvolala za konflikt, že tě dali na jinou směnu, než má Sergej? Není on mrzutý z toho, jak ses zachovala nebo ho přímo zesměšnila?

Miluna (Út, 18. 2. 2020 - 11:02)

Vše je obráceně.Co vim tak trochu se nepohodl on.A jemu taky změnili směnu.Jeho potřebovali dnes na ranní.Takže sotva večer včera dolez tak ráno šel zas.Byl mrzutej a vzteklej nedalo se na něj koukat.Za to že ho to v práci nasralo za to si to přinesl domu.Já v pohodě.Fyzicky vcera teda práce trochu horší,trochu přitvrdili a šest hod sem dělala pořád to samé dokola,tak třetí až čtvrtou hodinu sem toho měla už dost ale já konflikt s nikym.Naopak spolukolegové u mě dobrý.

milunko (Po, 17. 2. 2020 - 14:02)

milunko a do kdy chces delat v robote? do leta?

Miluna (Po, 17. 2. 2020 - 22:02)

Už sem doma a já ještě nevim,podle jak budu zvládat a dokuď budou potřebovat na 6h.Ale sem teď zas smutná ze Sergeje že se mu změnila nálada a je mrzutej.

Fernando (Po, 17. 2. 2020 - 22:02)

Anonyme, proč by tam měla Miluna pracovat do léta? Japonci si zařizují zaměstnání na celý život :)))

Miluna (Po, 17. 2. 2020 - 11:02)

Anomyme to tření neni nic,jen prostě to myslim tak že i to ho uspokojuje i když nemá mou spolupráci když zrovna sem ve spánku a v tom se s nim lišim.Bianko značkování máme už za sebou,takže by mi to nepřekvapilo.Tak po 13h už spolu pojedem do roboty.Včera sem četla články co píšou jiný ženský o partnerech a plno jim vadí že maji chlapa dole nevybavenýho,některé psaly dokonce párátko.Tak mi to povzbudilo že aspoň muj je vybavenej a že nemusim řešit tohle že uvnitř je cítit skvěle tak jak potřebuju tak tim sem pořád na tom líp.A dnes mi připravil snídani a každou chvíli mi hladí tak sem ráda aspoň za to protože bez něj bych být nechtěla.

bianka (Ne, 16. 2. 2020 - 20:02)

Vlastně teď mi to připomnělo zvířecí značkování :-)). Raděj jdu prodnešek od netu, abych se třeba nerozepsala. Hezký večer.

bianka (Ne, 16. 2. 2020 - 20:02)

Miluno, překvapilo by tě, kdyby tě Sergej nečekaně počůral, tak jako jsi nečekaně počůrala Otu?

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 19:02)

Ale ty jsi zvyklá na horší věci, tak co je takové tření proti tomu co jsi prováděla. Když chceš být živena, musíš si to nechat líbit, nebo odejít a živit se sama.

Miluna (Ne, 16. 2. 2020 - 19:02)

To je hezký Bianko jak se ptačí samečkové snaží tancovat:-) ..Mě se to taky líbí tyhle dokumenty ale televizi už nevedeme.Musela bych se podívat někde na interneru.Sany já už se snažila hodně mu to naznačovat.A když ho začnu odbývat on mi ho prostě do pusy vrazí sám.Nebo i když nic nechci tak mu to je jedno,vyčkává až usínam a probudim se a koukam že nademnou klečí a jezdí mi s nim po hlavě a kolem čela a očí.Nebo mi vzbudí jak už na mě rovnou padá stříkání.Nevim co z toho má na mě chodit i na spící když nespolupracuju.A když mam vložku tak jéje to je ve svem živlu a chodí se o mě třít a postříká mi pak kalhotky.No nevim co si myslet.Jo už se mi o tom s nim moc mluvit nechce Sany.Jediný co ho teď musim pochválit tak začal mi pomáhat v domácnosti takže v tomhle začínam být spokojená a když to pak vidim tak určitě chci v práci vydržet.V domácnosti začíná fungovat jak sem si přála.

Sergej (Ne, 16. 2. 2020 - 20:02)

není zdaleka takový prase, jako jsi ty.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 19:02)

to si zas povídkáři popíšou

Reklama

Přidat komentář