Reklama

spodní prádlo u chlapců

Martin V. (Po, 24. 2. 2020 - 14:02)

Jirko to co jsi napsal je bohužel pravda. Odlišuje se. Syn už má u nich nálepku te....še. Zatím si nedovolí ho fyzicky šikanovat, jen do něj občas prudce strčí nebo mu nastaví nohu. O to více se mu vulgárně posmívají a vyhrožují.

Eliška (Čt, 27. 2. 2020 - 12:02)

Chudák syn. Proč ho vystavujete každodennímu ponižování od spolužáků kvůli hloupému prádlu? To musí být stresující takhle chodit do školy a čekat, kdo mi kdy ublíží! Chápete to vůbec, že chyba je na vaší straně? Vy mu to prádlo kupujete, syn bude nosit jen to, co mu dáte.

Martin V. (Čt, 27. 2. 2020 - 13:02)

Co se týká slipů tak je nosí rád,cítí se v nich pohodlně. Na zkoušku jsme koupili jedny boxerky a po dvou dnech je sám odložil a sáhl po slipech. Podobné to je i s tangami - nenutíme mu je a jejich pořízení byla jeho volba. Kažé ráno si vybere sám co si oblékne do školy.

Jirka. (Po, 24. 2. 2020 - 15:02)

Jenže co s tím? Přizpůsobit se a nebo i přes obtíže si stát za svým? Za mě ve škole to bylo dost přes oblečení a na střední ještě víc. Značkové džíny, trička, mikiny, bundy, boty, ponožky, spoďáry atd. Tak Levisky a pěkné mikiny jsem taky měl, boty Adidas, ale spoďáry a trička běžná. Byl jsem tak průměr. Záleží asi jak kde a jaká se sejde třída. Mobily nemá cenu zmiňovat, víme všichni jak to je.

Martin V. (Po, 24. 2. 2020 - 15:02)

Od mala vychovávám Honzu, aby si vždy stál za svým názorem pokud je přesvědčen, že je správný a nepodřižoval se názorům druhých nebo většině. Aby vždy zůstal svůj. Takže řešení i v tomto případě je jasné. Nemůžu mu radit, aby nosil boxerky jako všichni spolužáci, co by si asi o mě pomyslel.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 09:02)

Daji se nekde v CŘ koupit panska tanga? Myslim kamenny obchod kdyz tak jaky?

Martin V. (Ne, 23. 2. 2020 - 12:02)

Slipy i tanga kupujeme klukovi v prodejně Le Chaton Man v Praze v Opletalově 9.
https://man.lechaton.cz/

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 21:02)

My také se synem nakupujeme tanga ale chodíme v Praze le chaton outlet Finska 1 mají to o půlku levnější

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 10:02)

Když už, tak jediné dámské stringy, pánská nejsou nic moc.

Vrata (So, 8. 2. 2020 - 18:02)

Dneska jsem byl v New Yorkeru hned jsem si koupil jedny dámská tanga jsou super

Verunka (So, 8. 2. 2020 - 16:02)

Tak mě třeba u kluka nevadí, když nosí dámská tanga, těsné džíny a třeba i dámské, když se mu to líbí a sluší mu to. Ale ostatní je dost ujetý. A navlíkat si podprsenku a nějaké další dámské oblečení, to tedy nevím. Já ráda nosím trička, mikiny, bundy mího kluka, ale to je normální a běžné. Nedovedu si ale představit, že by nosil něco mého.

no (So, 8. 2. 2020 - 13:02)

ci damske alebo panske hlavne ciste.ja mam radsej damske.mojej zane to nevadi.

Martin V. (So, 8. 2. 2020 - 06:02)

Můj syn má troje tanga, cití se v nich pohodlně a nosí je hlavně na lezeckou stěnu a na kolo.

Návštěvník (So, 8. 2. 2020 - 08:02)

Nosí dámské tanga nebo?

Martin V. (Ne, 9. 2. 2020 - 03:02)

Nosí pánská tanga velikost XS protože chlapecké se nedají sehnat.

Karolína (Čt, 13. 2. 2020 - 21:02)

Tak dají se sehnat. Brácha je měl před šesti lety, to mu bylo deset, značka byla Real athletic, objednaly se normálně na netu, brácha měl bílé, černé a červené vždy s kontrastním lemováním a značkou vzadu. Nosil je obden, střídal se slipy. Boxerky měl až ve dvanácti, teď je mu šestnáct, nosí všechno - slipy, boxerky i tanga, prostě jak se co hodí.

Návštěvník (Út, 11. 2. 2020 - 20:02)

Kup si dámská tanga, jsou pohodlnější a mají lepší materiál.

Návštěvník (Út, 11. 2. 2020 - 21:02)

Souhlasím dámské tanga a kalhotky jsou top je to příjemný a dobrý materiál (jen nekupovat s krajkou)

No, (Út, 11. 2. 2020 - 18:02)

To je dobře, že se chlapecké nedají sehnat! Pro kluky je to trápení a ostuda! A není to ani plnohodnotné prádlo na denní nošení!

Janaa82 (Pá, 7. 2. 2020 - 15:02)

no mě přijít syn domů v tangách tak asi dostane na ten holej zadek :D

Reklama

Přidat komentář