Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

Návštěvník (Po, 17. 2. 2020 - 13:02)

Ještě dodatek. Stejně nikdo nezabrání tomu, že kluci a chlapi budou nosit šatičky a sukýnky. Ta doba příjde ať chceme nebo nechceme.

Default User Image
Max (Čt, 28. 12. 2023 - 13:12)

Šatičky i sukýnky nosí již mnoho mužů, i já již mnoho let chodím v krásných růžových šatech s krátkými rukávy do společnosti, mnoho žen mi závidí, chodím v létě v krátkých sukýnkách v pase na gumu, místo nepohodlných trenýrek, a jiného spodního panského spodního prádla, jsou praktické, že úd pro čůrání není třeba přetahovat přes gumu, kdy vždy ještě i po důkladném potřepání spadne aspoň jedna kapka do kalhot. Nejdříve jsem si ji zhotovil již z malých adidasek odstřihnutím spodku mezi nohami a ještě rozpáráním boků, později i ustřihnutím spodku u všech již malých trenýrek, využil jsem i trika ustřihnutím horních natržených částech, nebo ustřižením kombiné mé ženy, nočních košil apod. Prostě chození v takto krátké sukýnce je velmi lepší než v trenýrkách, větší prostor, vzdušnost, nic neodírá - nezapařuje se, výborné pro celodenní nošení, nevím proč se u nás nevyrábí, když jsou pro zhotovení jednodušší - pruh jakékoli látky se sešije, dole jen obroubí, v horní části pouze zašivka pro gumu. Sukýnka je lepší pro sport, různé práce okolo domu, unisex i pro ženy, tím i pro společné sexy hrátky apod.

? (Po, 17. 2. 2020 - 14:02)

Když je to tak, proč tedy plýtváš energii na diskuse o ničem?

Návštěvník (Út, 18. 2. 2020 - 08:02)

Aha, pan chytrák.

Návštěvník (Po, 17. 2. 2020 - 13:02)

Tady to je sranda číst, jak bojuje jeden tranďák proti všem odpůrcům.

! (Po, 17. 2. 2020 - 08:02)

Fakt plodná diskuse. Ještě bych se rád dozvěděl, v čem je problém.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 21:02)

Koukám, docela zajímavé téma. To, že nám muži teplají, to je dnes známá věc. Ještě zajímavější je to, že jejich hraní si na ženu oni považují za normální.Hrají si na ženu a jsou dotčeni, když jim druhý řekne, že si hrají na ženu. Oblékají se jako kašpaři a zlobí se, když jim okolí řekne, že jsou kašpaři.
Zkrátka Gender se u nich projevuje ztrátou mozku :-)

Jirka. (Ne, 16. 2. 2020 - 16:02)

"Značka Gucci ukázala, jak má vypadat skutečný progresivní muž! Skončila módní přehlídka nové kolekce pánského oblečení značky Gucci. Vyvolala však velké kontroverze a to hlavně pro to, že oblečení pro pány vypadá spíš jako oblečení pro ženy." Tak hotová hrůza, to jestli bude někdo nosit, tak už teda nevím.

Návštěvník (Út, 18. 2. 2020 - 18:02)

Pánská kolekce Gucci je spíše móda pro teplouše a metrosexuály.
Gucci je spíše zaměřeno na dámskou módu.
Ale možná, že Pepa by si tam vybral

Pepa (So, 15. 2. 2020 - 21:02)

Chlapečku, já si nosím, co chci a nemám s tím problém. Zbytečné a hlavně blbé starosti náš ty.

Pro Pepu (So, 15. 2. 2020 - 22:02)

Problém se sukní máš ale zde jenom ty, já ji nenosím. Tobě se lidé smějí, mě ne :-)

Pepa (So, 15. 2. 2020 - 23:02)

Lidé se smějí tobě pro blbost. Já o žádném problému nevím. Jediné, co mne napadá, že jsi sám nosil sukénku a okolí (podobné inteligence jako ty) se ti vysmálo a čerpáš ze svých zkušeností. To prostě nesmíš nosit krajkovou mini, zkus nějaký mužnější styl a bude to v pohodě. Nemusíš si zde léčit komplexy hloupými komentáři.

Pro Pepu (Ne, 16. 2. 2020 - 21:02)

No, pokud čtu správně zde publikované příspěvky, tak se tu smějí akorát tobě a to právem. Připadáš mi jako nějaký debil, který ze sebe dělá debila a diví se, že se mu lidé smějí. Zkusil ses nad sebou zamyslet?

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 21:02)

Pepo, raději zde už nedělej blbce. Pokud jakožto buzna musíš holt nosit sukni, tak zkrátka pochop, že pro okolí jsi směšná figurka. Laskavě to vezmi na vědomí a nedělej ze sebe pořád nechápajícího hlupáka. Pokud ti to nestačí říci 10krát, tak tedy po jedenácté: V té sukni jsi směšná buzna !!! A vezmi to laskavě už konečně na vědomí !!!

Pepa (Ne, 16. 2. 2020 - 22:02)

Teď jsem našel vysvětlení v jiné diskusi, tam popisují, že zlobivé chlapečky za trest oblékali do dívčích růžových šatiček. Asi tě potkalo něco podobného a máš z toho životní trauma. Možná by jsi měl místo buzerování lidí s jiným názorem zajít za psychologem. Ovšem to je jen přátelská rada, záleží na tobě. Na rozdíl od tebe jiným lidem nepřikazuji, co mají nebo nemají dělat. Čau, měj se pěkně, už mne to tvoje buzerování nebaví. Vlastně buzerant jsi ty, i když v jiném významu slova.

Pro Pepu (Út, 18. 2. 2020 - 18:02)

Tak ty jsi našel vysvětlení na jiné diskuzi? Na ní jsi asi pečený a vařený viď? A můžeš nám říci, jaká je to diskuze ? Ať se také pobavíme.
To je nějaká diskuze o nošení dámských šatiček, nebo nějaký blog pro bukvice?

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 09:02)

Tak tady to má někdo jasné.

Pepa (So, 15. 2. 2020 - 21:02)

Chytrému napověz, blbce zabij! Stejně jak žena v kalhotách zůstane ženou, tak muž v sukni zůstane mužem.

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 22:02)

Ano, žena v kalhotách zůstane ženou, ale muž v sukni se stává buznou.

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 21:02)

klidně si nos co chceš, hošánku :-)

Reklama

Přidat komentář