Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Vašek (Ne, 23. 2. 2020 - 21:02)

No, tak to musí být dost drsná fóbie. Posranej jsem v životě byl, samozřejmě nedobrovolně, a taky z toho nedělám žádnou vědu. Ale na druhé straně si nedovedu představit, že bych ignoroval možnost záchranhy na veřejném WC, byť by nepůsobilo zrovna nejvábněji, a pustil to do kalhot. Snad cokoli mi připadá lepší než mít v kalhotách hromadu hoven. A že zatraceně vím o čem mluvím a jak "krásně" se v tom chodí.

Standa (Pá, 28. 2. 2020 - 16:02)

Vašku, ony ty všemožné fobie zhusta nejsou o logice a uvažování. Pro Radku je zřejmě veřejné WC něco tak špatného, že má radši ta hovna v kalhotách. Jedna moje kamarádka, se kterou jsem jezdil na vodu a na vandry, na tom byla podobně. A přitom to jinak rozhodně nebyla cimprlich holka. Nestihl jsem si snad nikdy všimnout, že by jí něco vadilo. Chodila povětšinou bosa a vůbec neřešila v jakém stavu má nožky. Kolikrát jsme třeba šli bosky skrze kravince na pastvině nebo museli projít polem či loukou, kam vyvezli hnůj nebo močůvku. Žádný problém. Ještě si dělala legraci, že jí taky jednou budou páchnout nohy. Nebo bláto. Většina holek se tehdá kácela už jen při představě, že by měly šlapat bosýma nohama v blátě. Hlavně to, jak leze mezi prsty, to bylo přece něco strašně fuj. Kamarádka naopak čvachtání se v blátě přímo zbožňovala a klidně si dala i bitku bahnem nebo se v tom vyválela. Párkrát, když jsme někde tábořili sami, jsem měl možnost jí vidět tak, že jediné, co na sobě měla, bylo bláto. Chápeš to? Chodila nahá a celá od bláta. Moc hezky se na to koukalo :-). A přesto měla téměř nepřekonatelný problém si dojít někde v kempu nebo v hospodě sednout na záchod na velkou. Zkrátka měla někde v sobě blok. Nebylo výjimkou, že za tří nebo čtyřdenní vandr ani nešla a vydržela to domů. Jednou jí to ovšem vytrestalo. Přišlo to na ní tak, že v nejvyšší nouzi svolila, že půjde na záchod zpět do hospůdky, ze které jsme chvilku předtím vypadli. Bohužel už to nedala a skončila pokaděná. Ale naprosto brutálně. Nevidět to na vlastní oči, tak bych nikdy nevěřil, že je možné se tak zesrat, že hovna lezou až na břicho, ale jí se to povedlo. Fakt byla zadělaná od spodku zad málem až na pupík. Samozřejmě z toho byla úplně hotová. Ale přesto u ní ta fobie přetrvala a raději se dál vystavovala riziku, že zase skončí v plných kalhotách. Párkrát jsme se na toto téma bavili. Ptal jsem se proč dál riskuje, když už ví, jak to může končit, ale ničeho jsme se nedobrali. Bylo to někde v ní a nejel přes to vlak.

P. (St, 19. 2. 2020 - 16:02)

Já se ráda počůrávám, když to dostanu, tak doma chodím jen v džínách bez vložek nebo tamponů, ale tohle jsem ještě nezkoušela. Když jsem si nadělila pod stromeček nové Levisky skinny bílé, tak jsem dostala nápad, že to zkusím, jaké to je komplet. Natáhla jsem si ty Levisky. No byl to docela nářez. Když už jsem musela, tak jsem pustila čůrání a potom začala tlačit. Tak v těch těsných Leviskách to nešlo moc dobře, ale nakonec jsem vše vytlačila. Měla jsem vzadu docela narváno a tak jsem udělala pár dřepů, aby se to porovnalo a sedl si na židli, na které byl igelit. Po nějaké době jsem znova počůrala a po chvíli se šla se šla svléknout, abych zjistila, jak to vypadá. Tak Levisky s tangama šly do popelnice, tak jsem si je užila jen ten večer. Nijak mě to ale nenadchlo a zůstanu jen u počůrávání, to se dá v pohodě vyprat. V lednu jsem si koupila nové Levisky, ale jen na čůrání a červenou návštěvu.

Prdný (St, 19. 2. 2020 - 16:02)

Líbí se mně to stejně jako píše Kikina. Vykálím se do kalhot, líbí se mně jak to jde do slipů, jak se plní kalhoty, ještě zatlačím aby šlo ven všechno. Potom se v tom procházím, sednu si na lavičku, mám to na zadku pěkně rozpatlaný, někdy se do toho i trochu počurám. Má to i svoje výhody, nemusím platit za veřejné záchody, když jdu na záchod do kalhot mám to zadarmo. Už jste se někdo rozmýšleli jestli jít na veřejné záchody nebo to raději pustit do oblečení?

Kikina (St, 19. 2. 2020 - 09:02)

To určitě nebude Klárka z Mimoně :0) jinak teda pokakat se a ani chvilku v tom nezůstat to je z mého pohledu skoro zločin. Jasně že ten pocit když se bříško vyprázdní kalhotky se plní a těžknou a po zadečku se rozlije to příjemné teplo je top ale pak je super v tom zůstat. Aspoň teda já neznám lepší pocit než být v pokakanem oblečení. Chodit v tom sednout si do toho a rozmazávat si to všude po zadečku a stehnech a užívat si jak krásně smrdím :0) ale tak každýho věc mě by to asi takhle neuspokojovalo ale když to někomu takhle stačí tak proč ne.

Klárka (Út, 18. 2. 2020 - 23:02)

Taky tuto zábavu občas provozuju. Dokud jsem bydlela s rodiči, nikdy jsem si netroufla udělat to „pořádně“ – vždy jsem si jenom kalhotky vystlala papírem, naplnila je a pak se rychle očistila. Na koleji se taky někdy povedlo, ale to musely být spolubydlící pryč (raději z celé buňky). Teď… no, musí na to být nálada, což je někdy i párkrát za týden a někdy i několik měsíců ne. Ale stejně mě nebaví v tom zůstávat – nejvíce si užívám, když se to valí ven, kalhotky se nafukují a tlak v břiše povolí… A pak rychle do sprchy. O:-)
A venku tedy zatím ani jednou – ta představa, že cestou potkám v domě nějaké sousedy… brrr!

Návštěvník (St, 19. 2. 2020 - 09:02)

A ty si ta Klárka z Mimoně?

Klárka (St, 19. 2. 2020 - 11:02)

Určitě ne. Praha.

Rony (Út, 18. 2. 2020 - 14:02)

Teda holky, už jsem se také kolikrát pokadil na veřejnosti úmyslně, povedlo se mi to jednou i v obchoďáku ve Francii.naneštěstí byl přez takový parčík rybník, ke kterému jsem následně zamířil se dát dostala, cestou jsem potkal jedem mladý pár, o ohlédli se za mnou a něco si říkali, ale tomu jsem nerozuměl. Ale abych to provedl takto v kině nebo v autobuse to zase ne, abych někde zaneřádil sedačky, jo doma je to jiná liga, tam jsou to mé věcí a také se snažím je ušetřit, že pod deku či povlečení dám igelit.A ty věcí co tu píšu nejsou fejk, ale kdo chce ať věří či nevěří.Psal jsem i na ten soukromý web, ale ten už není,Rony

Ulrika (Út, 18. 2. 2020 - 14:02)

Jsem se schválně pokadila průjmem teď. Nechám to v kalhotkách a punčocháčích

Scatter (Út, 18. 2. 2020 - 06:02)

Bože můj to je sen! Doufám Viki, že budeš psát častěji, nechceš se třeba seznámit? [email protected]. Neboj nejsem fake.

Viky (Po, 17. 2. 2020 - 16:02)

Ahojte, túto stránku sledujem dlhšie, ale nikdy som nejako nemala záujem sem písať nakoľko podľa mňa tu je 70% fake profilov a príbehov. Ale v posledných 4 mesiacoch som zažila celkom zaujímave zážitky. Začnem tým, že sa rada pokakávam aj keď asi radšej mam počurávanie, ale nakoľko žijem s rodičmi a od pondelka do piatka som na intraku tak priestor na moje "malé tajomstvo" veľmi nie je. Občas len doma v kúpeľni to pustím a hneď sa prezlečiem, alebo maximálne keď idem do obchodu u nás v dedine tak cestou domov to pustím, ale aj to iba za predpokladu, že sa dopredu pripravím a zoberiem si vložku (keby mi ušiel moč) a silonky aby mi kôpka z nohavičiek nevypadla cez nohavice. Ale teraz k tomu čo som chcela napísať. Ešte koncom novembra som zažila pre mňa vzrušujúcu vec. Čakala som spolubývajúcu na intráku už ani neviem čo som od nej potrebovala a nebolo jej. Klasicky som si pozerala na notebooku dookola fb, insta,... keď sa vrátila spolubývajúca, hneď som šla za nou, že kde bola a bla bla bla ale keď už bola v izbe dlhšie zacítila som neskutočný smrad. Presne taky asi ako keď človek urobí potrebu. Pozerám na ňu a sa pýtam niečo sa stalo? Ona len takým zahanbeno-flegmatickým tónom povedala, že: Nestihla som na vecko a som sa posrala. U mňa to bol pocit neskutočný keď vaša kamarátka stoji pred vami s plnými nohavičkami. Ale tvárila som sa akože nič, ešte som jej povedala že nevadí veď to sa stáva aj v lepších rodinách. Chúďa asi 3 km išla pešo v tom (pre ňu to bolo isto niečo nepríjemne ešte mala aj smolu že to mala riedke). To čo sa stalo v ten deň mi ešte pár dní vŕtalo v hlave. No a teraz v januári som mala podobne ja. Kto pozná život vysokoškolákov vie, že január je čas skúškového obdobia. Skúška doobeda s tým, že poobede idem domov. Všetko prebehlo super už len čakať výsledok a tak som sa vybrala na poobedný vlak. Zacítila som, že trošku mi treba na veľkú ale vôbec som ani nepomyslela, že urobím niečo zlé. Cesta vlakom mi trvala ako stále hodinu aj 10 minút, vystúpila som a čakala na autobus ktorý ide do našej dediny. No a tu to začalo. Zacítila som neskutočný nápor, že potrebujem na veľku. Rozmýšľala som či sa vrátiť na vlakovú stanicu alebo vydržím poprípade do krčmi čo je medzi bytovkami. No v tej chvíli nápad - pustím to. Veď aj tak to občas robím, ale proste tak medzi ľudmi + čaká ma ešte 15 minútová cesta autobusom to som nikdy neurobila. Vo mne zrazu boli vtedy všetky asi emócie strach, vzrušenie i neistota či to niekto neuvidí. I neviem čo sa stalo lebo bola som v neskutočných rozpakoch lebo chcela som to v tej chvíli veľmi pustiť ale aj nevedela som čo čakať od toho. A zrazu som len jemne zatlačila a už to bolo skoro celé v nohavičkách, ešte som potom jemne zatlačila to redšie a bola som totálne posraná na autobusovej zastávke. Samozrejme do par sekúnd to bolo cítiť. V tej chvíli som to oľutovala tak ako nikdy. Nadávala som sama sebe, že som najväčšia krava, sprostaňa. čo ak to zistí niekto z dediny alebo známi. Ale zároveň som mala aj pocit že som zlé dievča a som pokakana medzi ľudmi a hádam nikto o tom nevie. Neviem ani do teraz opísať ten pocit. Najviac ten smrad mi vadil že bol okolo mňa. Ked som kupovala lístok bola som cela nesvoja a pocit keď som si sadla na sedadlo bol asi TOP. Cítila som ako sami všetko roztieklo. Našťastie v buse nebolo veľa ľudí a keď som vystupovala v našej dedine rýchlo som utekala domov čo mi nohy stačili. Doma bol len ocko, ja som rýchlo išla do kúpeľne. Chviľu som ešte na seba pozerala a všimla som si, že na zadočku som mala fľak. Ale nakoľko to boli čierne nohavice tak nebolo to extra vidieť. Samozrejme moje čierne nohavičky už neboli čierne dokonca ešte aj čierne silonky už neboli čierne ale roztiahlo sa mi to celé aj po nich. Tá očista bola asi zatiaľ najhoršia ale dnes keď si na to spomeniem, cítim také vzrušenie do teraz z toho čo som urobila. Ale neviem či by som chcela ešte niekedy to tak nepripravené urobiť.

Kikina (Út, 18. 2. 2020 - 10:02)

Ahojky to je suprovej příspěvek a velmi vzrušující :0) ano máš pravdu že se tu objevuje i dost výmyslů. Někdy je těžký odlišit pravdu od fikce. No řekněme že já tyhle storky sbírám sama píšu povídky s tématikou pokakavani a pokud je něco pěkně napsané a má to styl tak po pravdě úplně neřeším jestli je to pravda nebo fikce. Každopádně já jsem určitě reálná přispívám sem už téměř dva roky a sledovala jsem to tu dávno před tím. Prakticky od doby co jsem se začala pokakavat což bude letos už osm let. No a reální jsou určitě i další lidé co sem před časem přispívali a s některými z nich si píšu soukromě a jednu holku jsem měla možnost potkat i naživo tak můžeme někdy udělat sraz pokakand :0) tak a teď k tvým dvěma zážitkům. Já sice jak jsem napsala jsem nikdy nebyla svědkem nehody ale to neznamená že se přede mnou jiná holka nepokakala akorát že to nebyla nehoda ale úmysl. Já sama jsem to jednou pustila před kámoškou a sehrála jsem celkem přesvědčivě že se mi to stalo nechtěně. Kdo ví třeba to ta tvoje spolubydlící chtěla taky vyzkoušet a ty jsi jí do toho plánu nečekaně zasáhla když po návratu nepočítala s tvou přítomností :0) ale to už asi zase spekuluji a moje fantazie pracuje. No a to tvoje autobusové dobrodružství to je mazec to mi připomíná že jednou to už je asi čtyři roky zpátky jsem chtěla provést přesně to co ty. To jsem se vracela pozdě večer z jedné akce a už se mi docela chtělo. Původně jsem plánovala že to donesu až domů a pokakám se klasicky v postýlce krátce před usnutím ale jak jsem měla trochu upito tak mi taky nějaký démon našeptával pokakej se a nastup do busu v plných kalhotkách ale neměla jsem na to nakonec odvahu a tak jsem upustila jenom trošku a do toho autobusu tak nastoupila jenom připokakaná. I tak to asi bylo cítit protože někteří lidé co tam jeli tak kašlali a koukali se kolem sebe a jeden kluk i pootevřel okýnko. Já teda nenápadně seděla na zadním sedadle a občas jsem ještě do těch kalhotek trošku přidala ale úplně všechno jsem se odhodlala pustit až poslední zastávku před konečnou kde všichni ostatní vystoupili a v buse už byla jenom já a řidič. To už jsem se zvedla ze sedačky jenom jsem zlehka zatlačila a po chvilce jsem měla plno ale radši jsem se přesunula hned ke dveřím abych mohla hned vystoupit a rychle zmizet. I tak si myslím že jsem stihla ten autobus solidně zasmradit :0) jinak s kakáním na autobusových zastávkách mám bohaté zkušenosti o tom zase někdy jindy ale nikdy jsem nebyla tak nářezova abych do nějakého veřejného dopravního prostředku nastoupila totálně zkakaná. Každopádně jak píšu super příspěvek hned jsem si ráno při čtení udělala dobře :0)

Kikina (Ne, 16. 2. 2020 - 10:02)

Teda Kristýno ty jsi tomu dala. Takhle se zkakat na svatého Valentýna měla by ses stydět ty ostudo jedna! :0) dobrá akce i před mámou jsi to celkem ustála a je fajn že to vzala takhle v pohodě. To já jsem si svoje pokakaný kalhoty musela vždycky prát sama co plánuješ dál? Jinak já teď zrovna kakám na záchodě. Já vím je to nuda já slibuji že se příští týden polepším ale teď musím být hodná. Jolano napíšeš víc o nehodě spolužačky cestou z kina? Mě tyhle situace hodně berou :0) předem díky. Kiki.

Kristýna (Ne, 16. 2. 2020 - 18:02)

Kiki, já jsem si to uvědomila až dodatečně, co bylo v pátek za datum. Já zatím nikoho nemám. Máma je věčně v práci, a ségra je líná, tak musím doma zastat spoustu práce a nemám čas randit. Snad později. Dál zatím neplánuji nic. Tohle prošlo, mamka to vzala, a ségře o tom neřekla. Taky budeme mít jarní prázdniny, ale nevím, jestli se mi poštěstí, být sama doma. Nechci to taky dělat nějak pravidelně, protože se za to pořád stydím. I když musím uznat, že to má něco do sebe :)

Jolana (Ne, 16. 2. 2020 - 12:02)

Kiki, k Tvému dotazu: Zpětně mi přišlo, že jí to muselo asi trochu ujet už v kině, protože mně po vstupu do školy praštil do nosu stejný smrad, který byl i v kině. Všimli jsme si její nehody až po cestě do školy. Trochu zpomalila a přitom z ní vylítla ta hlavní várka. Venku to nebylo ani cítit. Učitelka řešila něco z druhou učitelkou, jen nás okřikly ať se ztišíme. Jak jsme vlezli do budovy, tak naše třídní říkala, že tu něco smrdí jako výkaly. Někdo to na to na Gábinu práskl. Učitelka ji vynadala a zeptala, jestli je normální, když se v tomto věku pose.e a přikázala jí ať si vezme svoje věci a jde se domů dát do normálního stavu. Nemám odvahu se jí nic kolem toho zeptat. V skrytu duše se těším, jak si toho užiji o jarákách. Pořád ale nevím, jestli to mám udělat doma nebo přijít zvenku a zahrát skutečnou nehodu.

Kikina (Po, 17. 2. 2020 - 13:02)

Jo tak to je takový klasický scénář nehody. V kině se holt na záchod chodí blbě obzvlášť pokud třeba člověk sedí uprostřed plné řady lidí a nechce se přes ně prodírat. Pak je tu samozřejmě ještě ten faktor že přeci už nejsem malá holka a musím to vydržet. Obvykle je to řetězec špatných rozhodnutí na jehož konci jsou plný kalhotky a ostuda. Akorát tedy jestli už Gábině trochu ujelo v tom kině tak si myslím že mohla po té projekci jít na záchod udělat tu hlavní várku. Pořád lepší být jen připokakaná což se při troše štěstí dá utajit než mít úplně plno což už se moc tajit nedá. A určitě si myslím že po kině vám učitelky umožnily jít na záchod kdo potřeboval tak asi měla Gábina jít ale to už jsem asi generálem po bitvě a nevím co se jí odehrávalo v hlavě třeba se styděla i za to že už jí troška ujela do prádla a tak to chtěla stůj co stůj utajit a holt to dopadlo jak to dopadlo. Jak už tu napsala moje jmenovkyně tak stává se to častěji než by jeden řekl a to že to má někdo jako ty že je svědkem nehody někoho jiného a zaujme tě to natolik že se to rozhodneš zkusit na tom není nic neobvyklého a nebyla by jsi první ani poslední kdo to takhle měl. V mém okolí se to nikomu nestalo když teda nepočítám svou malou neteř ale té jsou čtyři roky a má tak ještě právo se občas pokakat. Obvykle když se to stane řekněme ve věku deset let a víc tak už se to moc netoleruje a je tu velká pravděpodobnost že to na někoho bude mít ten efekt co na tebe protože co si budeme povídat je to něco zakázaného co se k velké a slušně vychované slečně moc nehodí. Každopádně držím palce ať už to uděláš tajně nebo to zahraješ jako Kristýna. Snad z výsledku nebudeš zklamaná.

Kristýna (Ne, 16. 2. 2020 - 18:02)

Ahoj Jolano. U nás ve třídě to taky Tereza měla těžké. Podobně jako u vás na Gábinu, tak i u nás na Terezu učitelka docela vyjela, jak kdyby to udělala schválně. Já si přitom myslím, že nic zas tak hroznýho se nestalo. Jak u vás ve škole teď Gábinu berou? Posmívá se jí ještě někdo? U nás už se na to začíná zapomínat. Jinak jestli máš v pohodě mámu, tak to můžeš zkusit jako já, ale připrav se na to, že pak až budeš před ní stát, a budeš mít v kalhotách, tak se budeš opravdu cítit trapně. Já jsem to nakonec přežila a nelituji, že jsem do toho šla, ale znova bych už to zažít nechtěla. Jestli máš možnost, udělat to potají, tak bych volila spíš tu. Já těch možností bohužel moc nemám. Každopádně jsem ráda, že nejsem jediná, koho něco takového napadlo. Připadala jsem si po té nehodě Terezy divná, ale vidím, že se to opravdu stává častěji, než by někdo řekl.

Jolana (Ne, 23. 2. 2020 - 17:02)

Ahoj, jaráky u nás už začaly a já jsem již sebrala odvahu a šla do toho. Brácha s tátou odjeli už včera pryč, já s mámou jedeme až zítra. Dnes jsem byla venku s kámškou a už vedle ní se mi začalo chtít na velkou. Dala jsem si podle zdejších rad kefírové mléko a kofolu. Těšila jsem se, až se rozdělíme každá ke svým domovům. Naštěstí to vyšlo a já jsem mohla očekávat jaké to bude. Pustila jsem to asi kilák od domova a doufala jsem, že mě nikdo neuvidí. Kyž to ze mně šlo, tak jsem si to užila, jak se to rozlézalo. Venku to fakt moc cítit není, ale přejetím přes zadek jsem vnímala bouli a vlhkost na kalhotech, tak snad se mi nikdo nedíval přímo na zadek. Když jsem si očichala prsty, tak to bylo cítit. Jak jsem přišla domů, zamířila jsem rovnou do koupelny. Máma se mě ptala, proč hned do koupelny a než jsem ji to řekla, tak se mě zeptala, co tady tak šíleně smrdí. Tak jsem jí řekla, že jsem se po cestě pokadila, něco jsem asi špatného snědla. Ona začala kroutit hlavou a vzpomínala, jak se mi to stalo asi v pěti letech. Chtěla mi v koupelně pomoci, ale jsem se ubránila a očistu jsem zvládla sama. Slibila mi, že to zůstane mezi nami dvěmi. Příští experiment již raději ne, to už by asi neprošlo. Ačkoliv to byly modré - tmavší džínsy, tak na nich byla skvrna mezi kapsama trochu vidět.

Kristýna (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

Ahoj Jolano. Omlouvám se, že odepisuji až teď, ale byly jsme taky na jarní prázdniny pryč a strávily jsme je se ségrou u máminých rodičů. Tak podle toho, jak to popisuješ, se mi zdá, že to proběhlo docela v pohodě. Jaké jsi při tom měla pocity, když jsi to pustila venku na ulici? Já jsem se trochu styděla a bála, abych nepotkala někoho známého, ale zároveň se mi na tom i něco líbilo. Možná ten pocit, že jsem udělala něco, co se v mém věku už nedělá a i moje mamka byla překvapená, že jsem to takto nezvládla. Tak hlavně, že i ta tvoje pro to měla nakonec pochopení. A co ta očista? Já se musím přiznat, že při tom mém experimentu jsem se opravdu docela dost zřídila, než jsem došla domů a dát se dohromady, pak bylo docela hustý. Právě ta očista je to co mě pro zatím odradilo od dalších experimentů. Nedokážu to zatím brát tak suverénně jako někteří další účastníci tohoto fóra, ale nevylučuji, že ještě někdy něco provedu, ale to už budu muset udělat potají. Další taková "nehoda" už by asi vypadala divně.

Reklama

Přidat komentář