Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Milan (Ne, 16. 2. 2020 - 00:02)

Jano, nezdá se Vám tato diskuze trošku divná ?

Jana (Ne, 16. 2. 2020 - 00:02)

Divná? Proč. Bavíme se na téma korkáče. Kdo diskuzi nenašel nebo o korkáčích nic neví a korkáče nenosí sem asi sem nepůjde. Já korkáče nosím od dětství strašně ráda, jsou pro mě vzrušujíci, sexy a stašně pohodná obuv. I v mém okolí korkáče nosí dost lidí a na toto téma se bavíme zcela otevřeně. Nikomu to nepříjde zvláštní a berou to zcela normálně. Korkáče si také občas dáváme, jako dárek, ikdyž pravda je to intimnější záležitost, ale víme co je možné si dovolit. Milane, a Vám ????

Milan (Ne, 16. 2. 2020 - 00:02)

A netlačí Vás moc pásek, když ho máte tak napevno?

Jana (Ne, 16. 2. 2020 - 00:02)

Netlačí, protože pásek i stélka je z kvalitní kůže, chodím v kokráčích převážně naboso a za ty roky nošení jsem na to strašně až návykově zvyklá. Proště já bez korkáčů bych nenohla existovat.

Milan (So, 15. 2. 2020 - 23:02)

Nosíte korkáče taky volnější jako váš přítel?

Jana (So, 15. 2. 2020 - 23:02)

Já mám korkáče ráda , když pásek obepíná nohu velmi pevně. Proto si nemůžu vynachválit ty poslední haluxový s velmi pevným bílým koženým páskem, který se absolutně nevytahuje. Na nohou mám ráda a musím cítit tlačit celou ploch stélku a přední vyhloubeni na halux tento pocit u mě ještě umocňuje.

Milan (So, 15. 2. 2020 - 23:02)

Nosíte je v práci,když i kolegové?

Jana (So, 15. 2. 2020 - 23:02)

Pracuji v soukromé ordinaci a často je vidím u nových sester. Jsem docela ráda, že se začínají opět nosit.

Milan (So, 15. 2. 2020 - 23:02)

Ano

Jana (So, 15. 2. 2020 - 23:02)

Jak je tak pročítám, tak na tom budeme s dobou nošení korkáčů zhruba stejně a vůbec mě nevadí, že je nosí muž. Můj přítel je nosí taky. Já korkáče měním, tak za dva roky a chodím v nich praktiky všude.

Milan (So, 15. 2. 2020 - 23:02)

Od listopadu a objednal jsem je přímo z Fryčovic.

Jana (So, 15. 2. 2020 - 23:02)

Příspěvky pod Milanem jsou Vaše??

Milan (So, 15. 2. 2020 - 22:02)

Nosím krátkou dobu taky korkáče s úpravou na halux a mohu potvrdit úplně stejné zkušenost jak píše Jana.

Jana (So, 15. 2. 2020 - 22:02)

Jak dlouho je nosíte a kde jste je koupil? Nejsou moc k sehnání.

Peťa (So, 15. 2. 2020 - 19:02)

Ahoj holky, chci si na Dozodu koupit korkáče s vyměkčenou patou a stélkou pro halux. Nemáte s něma někdo zkušenosti. Díky. Peťa

Marie (Ne, 16. 2. 2020 - 17:02)

Taky nosím korkáče se stélkou pro halux a noha v nich opravdu lépe drží s neklouže dopředu než u klasických. Doporučuji.

Jana (So, 15. 2. 2020 - 21:02)

Jak jsem dříve tady psala nosím, že nosím korkáče s více tvarovanou stélkou, tím jsem myslela s vyměkčenou stélkou upravenou pro halux, i když haluxy nemám, ale chtěla jsem zkusit něco nového. Zjistila jsem, že kloub palce je níž, noha v korkáčku mi lépe drží a vynikne značně tvarování, více cítím podélnou stélku a to mám honě ráda. Tyto korkáče mám něco přes rok a jsou nejlepší, které jsem kdy měla a bylo jich hodně. S ještě výše vyměkčenou patou si myslím, že pata by byla už moc vysoko a noha tak stélce ve neseděla. Je to, ale jen můj názor.

Alena (Pá, 14. 2. 2020 - 17:02)

Korkáčky nosím. Bohužel je v práci nosit nemůžu.Proto hned jak přijdu domů do nich vklouznu a moc si je uživám . Poslední mám už delší dobu, takže jsou hodně ochozené to mám ,ale takto nejraději. Na mužích mě příjde jejich nošení hodně divné.

(Pá, 14. 2. 2020 - 08:02)

Korkáče mám strašně ráda a chodím v nich celý život.

Kuba (Pá, 14. 2. 2020 - 07:02)

Odkaz na diskuzi mám od Milana, takže taky jsem dlouho váhal a řikal si divné přezutí. Jsem mladší ročník,ale když jsem viděl kolik lidí v práci v nich chodí koupil jsem si korkáče dom. Musím říct, že trochu byly obavy jak se v nich bude chodit ,ale hned dobrý a asi po dvou měsících jsem koupil druhé i do práce. Chození v nich je velmi super, nikdo nic neřikal a bere to jako normální a dá se o tom i bavit. Začínám více pozorovat okolí a musím říci, že třeba na obědě v jídelně je překorkáčováno, což jsem dříve tak nevnímal. Korkáče můžu všem doporučit ,info o diskuzi předám.

Reklama

Přidat komentář