Reklama

Lízání

? (Ne, 16. 11. 2014 - 15:11)

To tady není žádná žena která po krásném lízání touží a bohužel nemá to štěstí padnout na muže který to opravdu umí?

!!! (Pá, 14. 11. 2014 - 19:11)

Vše se musí také umět a vše chce své! To v žádném případě není jak se říká hup na krávu a už je tele! Ale dámy ruku na srdce máte taky trochu na tom vinu. Lehnout na záda a roztáhnout nohy umí každá, ale když ten kluk je nezkušenej a zatím to mockrát nedělal, jak má poznat co vám nejvíce vyhovuje, když jen ležíte a čekáte co bude. Povzbuďte ho, vysvětlete mu co vám více vyhovuje jest-li lízání nebo sání , žmoulání, kousání. Zapojte se taky trochu do hry! Naveďte toho svého a nebo třeba i cizího k tomu co máte rádi a co vám působí největší blaho. Je to vše jen škoda nevyužít a čas tak rychle utíká a žijeme jen jednou. A každá nemůžete kápnout na toho který to umí! Těch co to opravdu umí je málo a ti už umějí si sami ověřit co na vás kterou platí. Pro některé muže je to ale bez pomoci někdy problém. Tak se přestaňte za prožitou rozkoš stydět a věřte, že se vám to v mnohém vrátí! Přeji vám každé která si to tu pozorně přečetla až do konce, pěknou šňůru orgáčů!

...... (Pá, 14. 11. 2014 - 17:11)

jo lizani je krasna vec kdyz lize pomaloucky a celou ,,kazda zena to miluje jen chlapi to moc castonechtej ale nam zenskym by kourit dali

..... (Pá, 14. 11. 2014 - 09:11)

Jo jo! Musí si jí potom chodit chladit do lavoru!

!!! (Pá, 14. 11. 2014 - 09:11)

Nic tak ženský nerozpálí jako dobře udělaná lízačka! Ta musi jen skučet, kňučet, škemrat prosit, lapat po dechu ,škrábat a strácet vědomí a to by v tom musel být čert aby nechytla šňůru aspoň 6x! Správně udělaná ženská se nemůže ani postavit na nohy.A čím je více zničená tím je více spokojená! Zmrdat do němoty!

perverzikk (Pá, 14. 11. 2014 - 08:11)

Zajímaly by mě zkušenosti...Barboro, jak rád bych se s tebou setkal a udělal ti jazíčkem dobře, já to mám nejraději, raději než cokoli a ani nepotřebuji vlastní orgasmus, když vidím, jak se partnerce líbí lízání.

perverzikk (Pá, 14. 11. 2014 - 08:11)

Miluji když mohu orálně uspokojit ženu, jen bych takovou rád našel, kamarádku milenku, která by se chtěla nechat orálně uspokojovat, jen to a nic víc, ale nemám štěstí nebo blbě hledám. Na se známce, ani na chatu nic a na ulici se těžko oslovuje ;-) a to nejsem nikterak náročný, mám rád jak mladé dívky, tak zralé ženy, které se přece jen lépe uvolní a užijí si to. Proč to? Berou ženy orál jen jako předehru a chtějí pak vždy něco víc?
No pokud by se tu náhodou našla žena, které chybí vlhký, mrštný jazíček na nejintimnějších místech a chtěla by s tím něco udělat, nápis na [email protected] já 33let, Praha

perverzikk (Pá, 14. 11. 2014 - 08:11)

Ahoj, jak to čtu a jak to člověk vnímá, ženy milují lízání a muži jsou ne vždy vstřícní. Nevím proč to zažívám naopak. Už od svých 14ti let jsem netoužil po ničem více než orálně uspokojovat ženy, jasně, mám rad klasiku a všechno, ale lízání považuji za něco extra za něco co miluji ze všechno nejvíce, ale žádná z mých partnerem to ne preferovala a i má žena mi to dovolí tak jednou měsíčně (přitom se u toho vždycky krásně udělá).

FKU (So, 18. 10. 2014 - 13:10)

Nestydové!
Hospodin vše...Ignácius!Že ty patříš mezi takový ty pánbíčkáře,co by mrdali i veverku když na písku si hráli?

bivoj (Po, 13. 10. 2014 - 13:10)

Nestydové!
Hospodin vše...Dotaz Ignácie
Včera večer sem usnul u televize , probudilo mne lepkavé vlhko tam dole .....
Zjistil sem že náš pes mi lízal pytel jež mi vyhřezl z poza nohavic volných trenclí .
Spáchali sme tímto hřích ?

IGNACIUS (Po, 13. 10. 2014 - 12:10)

Nestydové!
Hospodin vše vidí a rmoutí se.
Apokalypsa je blízko!

http://mec-pravdy.blogspot.cz/

Petr (Ne, 12. 10. 2014 - 20:10)

Existuje žena které se nelíbí lízání ?

Existují (So, 15. 2. 2020 - 22:02)

Existují

Majo (Út, 18. 2. 2020 - 10:02)

Tak to museji byt vazne ale chudery,nevedi o co prichazi

... (St, 15. 5. 2013 - 13:05)

Hold ženská! Neví co chce ale nedá pokoj dokud to nedostane!

Lukáš (Út, 14. 5. 2013 - 13:05)

Ahoj Lukáši,...Díky madluško, ale když jsem se ji potom ptal, jestli jí to nebolelo, tak říkala, že vůbec a že to bylo super. Tak já tomu nerozumím.

nejlepší.. (Ne, 23. 2. 2014 - 02:02)

už od 11let masturbuju a dosahuji orgasmů tím, že si dráždím poštěváček. A i teď (30let)dosahuji orgasmu pouze orálním sexem. Je mi sice příjemné, když je partner ve mě, ale nikdy to nedosáhne takové intenzity, jako když se třu nebo když mě partner líže..a umí to nádherně..napřed jemně, střídá rychlosti a pak pevně nastaví jazyk a drží, když potřebuju přirážet nebo naopak stuhnu a on neskutečně zrychlí kmitání jazyka. Nádhera! Když masturbuju jen málokdy se mi podaří tak dlouho udržet míru vzrušení před orgasmem.. Já samozřejmě s lízáním nezůstávám pozadu a taky jsme společně i masturbovali..69 je zajímavý, ale neumím se moc soustředit na dvě věci najednou:)

dedek 22 (Ne, 2. 2. 2014 - 22:02)

Zajímaly by mě zkušenosti...miluji lízání.

Jsou ženy (St, 1. 1. 2014 - 22:01)

, které mají rády lízaní, ale nejsou ochotné to partnerovi oplatit. Takovým nakopat a ne vylízat.

Václav (St, 1. 1. 2014 - 21:01)

Lízat se musíMužům to neříkejte, ale ženám. Ty s tím mají potíže

Reklama

Přidat komentář