Reklama

Kastrace

marek (St, 10. 6. 2020 - 10:06)

ahoj jardo jak moc se ti zmenšil pytel a jak je ted velký tvuj penis po tolika letech ?

Vy kastrovany (Pá, 20. 3. 2020 - 09:03)

Jak nebudeš nic užívat,se ti nikdy nepostavi a sex tě nebude zajímat jako mne,já se jen rád ukazuji a rad se nechám prohmatat genitálie,jak od ženy ale i muži si rádi sáhnou mi mezi nohy a smějí se mi a mne to těší,že se mi nepostaví,nezávidím jim ten sex,spíše naopak mám radost s toho že jsem kastrát. At si mrdají mojí ženu,rád se podívám.

Vy kastrovany (Pá, 20. 3. 2020 - 08:03)

Ona si zve i jiné milence,nevadí mi to klidně jim uvařím kafe a třeba když chce se svléknu do naha a nechám od milenců prohmatat a vyslechnu si i výsměch,že jsem vykastrovaný a jako chlap k ničemu,nevadí mi to jsem hodně substintivni a spokojený.

Vy kastrovany (Pá, 20. 3. 2020 - 08:03)

Mne vykastroval před několika lety,milenec mé ženy,dělal mi to doma v obýváku na stole,je to chirurg,šlo to hladce,asi po měsíci se mi už nepostavil a nestojí mi dodnes,se mi pořádně zmenšil nic neužívám,jsem na věky bez sexu a ani mne už nezajímá,moje žena dál souloží se svým milencem a já se na to klidně dívám a nevadí mi to,jsem spokojený a bez varlat na věky.

Tony (Ne, 16. 2. 2020 - 01:02)

Čtl jsem o tom knihu od Barbary de Angelis, škoda že jsem ji vyhodil hned po přečtení, protože mě strašila-----A tam bylo ze starořeckých textů-------------mladík přes temnou vodu plul, aby se mu uskutečnil jeho kýžený sen, aby byl vykastrován, mnohdy to bylo i s odebráním penisu-----------dnes by mu to udělali v nemocnici jako transexuálovi------------------jinak, luci, jak se máš? už jsem tu na tebe dlouho nenarazil------------ten pomatenec Zkoumal, když jsi mi párkrát nepřímo přitakala, si myslí, že jsi můj druhý falešný ženský nick.

Alena (Út, 11. 2. 2020 - 21:02)

Koukám, že je to docela běžná praxe nechat vykastrovat manžela v Thajsku, kamarádka to také učinila, dokonce mě přemlouvá ať to svému také spravím. Po necelém roce mu však začala zahýbat s jeho vědomím, což je docela hnusné, na druhou stranu praktické.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 10:12)

co je praktičtější než takovým manželkám vytrhnout vaječníky

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 22:12)

Opravdu praktický výkon ! Budou sterilní a mohou nastavovat komukoliv a kdekoliv .

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 22:12)

Docela mě rajcuje , když ta moje někomu nastaví a to není sterilní .

Jarda (St, 1. 4. 2020 - 07:04)

Asi je to nějaká móda u žen, mě k tomu taky manželka přemluvila před 12roky a za rok, když jsem přestal mít erekci tak se rozvedla a teď jsem v ….., nemůžu vůbec nic a nikam, proti domluvě mě nechala odstranit i šourek a teď po mě jdou jen kluci....
Mám dojem, že to chtějí jen vidět, že je to jen vzrušuje, natáčela si to na video a potom pouštěla kámoškám, které se mě potom smály.

luci (Pá, 14. 2. 2020 - 23:02)

Je to hnusné ? Jak pro koho , pokud byl podroben kastraci bez svého souhlasu , tak ano . Pokud souhlasil , tak věděl do čeho jde . A pokud má jeho žena sex s jinými muži s jeho vědomím , tak to není zahýbání .

Alena (So, 15. 2. 2020 - 22:02)

No když už ho k tomu donutila a on kvůli ní podstoupil takovou oběť měla by mu asi zůstat věrná ne? Chápu to, ta představa mě taky vzrušuje, když o tom přemýšlím, ale taková mrcha nejsem, abych to udělala svému muži.

luci (So, 15. 2. 2020 - 22:02)

Ona nepíše ,že ho donutila a pokud by nechtěl , tak by do toho nešel . Ale někteří po tom touží , možná je ten případ .

Richard75 (So, 4. 1. 2020 - 12:01)

fotky kastratu, nektere jsou fotomontaze,ale hodne realnych snimku:
castratedmen#bdsmlr#com

Richard75 (So, 4. 1. 2020 - 03:01)

Nejake fotky kastratu: forcastr8#bdsmlr#com
Nasel jsem tuto diskuzi, protoze fantazie o kastraci mam uz dlouho,ale nikdy bych to dobrovolne, z rozmaru neudelal. Ale je to kazdeho volba. Nektere prispevky o erekci po kastraci,co byla treba pred rokem,jsou usmevne. pred 2lety jsem se v Bangkoku jenom ptal "kamaradky" jestli zna, umi doporucit doktorku, co dela kastrace. nechtel jsem doktora, ale zenskou, protoze jsem chtel kastraci od zeny. rikala,ze doktora umi doporucit, ale nezna doktorku, co by mi to udelala. ono totiz legalne kastrace v Thajsku uz nejakou dobu neni povolena, a nacerno to zadna zenska nedelala, aspon kamaradka nikoho neumela sehnat...

Richard (So, 4. 1. 2020 - 03:01)

Nejake fotky... forcastr8#bdsmlr#com
Nasel jsem tuto diskuzi, protoze fantazie o kastraci mam uz dlouho,ale nikdy bych to dobrovolne, z rozmaru neudelal. Ale je to kazdeho volba. Nektere prispevky o erekci po kastraci,co byla treba pred rokom,jsou usmevne.

Jan (Ne, 29. 12. 2019 - 04:12)

Nechal bych nějakou ženu kastrovat mě opakovanými injekcemi alkoholu do varlat. Najde se tu nějaká ?

FajnMuž (Út, 12. 11. 2019 - 01:11)

Dobrý den. Moc toužím najít silně dominantní madam, které bych byl poslušným otrokem. Pokud jde o mne, jsem silně submisivní, svobodný, bez závazků, fajn pohledný muž 36/177/80 m 15/4. Jsem též silně masochisticky zaměřen, tedy možno mne modifikovat jak si budete přát včetně extrémních praktik. Rád se podvolím čemukoliv včetně cejchu či úpravy na eunucha. Když by jste mne chtěla blíže poznat, prosím napište mi na email: [email protected]

luci (Út, 12. 11. 2019 - 09:11)

Uvědom si , že úprava na eunucha je nevratný výkon , který může mít i neblahý následek na psychiku . Pokud chceš sado -maso praktikovat , vyhledej služby dominy se kterou si scénář aktivity můžeš domluvit a určitě budeš uspokojen .

luci (Čt, 7. 11. 2019 - 20:11)

Zapomeň na to . Oficiálně ti to v Česku nikdo neudělá , existuje tady averze proti takovému výkonu . V nacistickém Německu to byla běžná praxe u nežádoucích , jak občanů třetí říše , tak na obyvatelích okupovaných územích ve věznicích a koncentrácích. Takže kromě závažných zdravotních problémů , které tento výkon legalizují je vykonání kastrace na člověku trestné .

Reklama

Přidat komentář