Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 09:02)

No vždyť já taky. Proto vím jak se od dob léčebny zvedla. A je mi jedno co má falešný. Když se upraví je pořád kočka. Že hodně shodila to je na ní vidět a hodně. Ty sysle to mají být tváře??? Tak ty má normální. Oči mám v pořádku a jako 26 letá žena jsem ke starým dost kritická. Nemám důvod Květu obhajovat, ale líbí se mi, když na sobě někdo dokáže máknout.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 11:02)

Jsi 60 letá posahana Ježková a všude na netu lžeš, hraješ chvilku ženy , chvilku muže. Květa je stará rakovina i na upraveném videu je patrné, že má vytahany tváře a tučný lalok na krku. Před pár lety vysílala naživo a měla přesně to samý, vypadala jako otyla podsaditá stará ženská. Jenže to ty vůbec nevíš, protože jsi prudila jinde blázne.

Judita (Ne, 16. 2. 2020 - 11:02)

Jasně Markéto, nandej jí to :)))

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 00:02)

A co ten Standa, se kterým údajně chodila po novém roce? Ten už vzal roha, a nebo nikdy neexistoval?

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 08:02)

Staník je její přítel. Jenže přeci jen se Arouš vytrestala s Tomem, tak si Standu nechává pro sebe. Navíc on je inteligentní, je to stavební inženýr, tak jí to možná i zatrhl aby o něm psala. On bydlí na Zbraslavi a je to těžkej pohodář. S nim udělala terno.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 15:02)

Ha ha Standa je stavební inženýr. Ještě před měsícem to byl realitní makléř :-))) . Jo Květo, to ti jde vymýšlet si imaginární Lanceloty a Standy. Ale pamatovat si takové detaily, to už ne.

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 15:02)

Ona není sama, má toho mamanka se psama....nedávno řešila , že matky mluví do vztahu svých synů. Ona by totiž chtěla aby sloužil 24 hodin denně k ruce a on bydlí s maminkou.....

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 16:02)

Jestli Eden bydlí s maminkou, tak Květa nemá šanci. :-)))

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 17:02)

No dyt to jednou psala, že s ním to na budoucnost nevypadá .......a když je s ní o víkendu , vypadá to skutečně spíš na mamánka.......

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 00:02)

Tomu nerozumím. Jak jsi to myslela? Co mám víkend společného s mamánkem?

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 16:02)

Ano, je těžké najít služku jako byl chudák Raven, když má baba na krku padesátku, s vizáží neudržované petasedesátky a ještě je v domácnosti k ničemu.

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 16:02)

To myslíš Edena? Ten bydlí s maminkou?

A (So, 15. 2. 2020 - 14:02)

Jasně, vše ti věříme, že nepoužíváš žádné filtry, že tě chlapi žerou. Tak proč jsi se psem a kocourem sama?

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 13:02)

Nasrala

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 13:02)

Já věřím, jen tou co opravdu vidím na živo. V dnešní době se dá kouzlit se vším. Znám toho dost od ex manžela jako fotografa. Takže si tu můžete klábosit co chcete. Jelikož sem Květu viděla a je to stará baba obludná. Tak věřím svým očím bez filtru. Zajímalo by mě jak by to ta baba udělala kdyby chtěli s ní natočit reportáž. :-))

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 14:02)

Perfektní názor. Souhlasím. Píšete jako normální člověk s přehledem a inteligencí. Přeji vám hezký den. Ty blázny, co se tady sprostě hádají s úsměvem prehlizim.

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 14:02)

Sommerka zase jede svou ligu. Opět souhlasí sama sese sebou. To už tu bylo...

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 13:02)

To je důležitý vás upozornit , že je to Ježková, protože ona tu píše v opozici a obdivuje arianu aby se mohla s lidma hádat. Je to zlej ležák, leží v posteli a je nemohoucí a mstí se lidem. Už deset let používá rčení na to ti sere pes, nebo bílej tesák.....;))))

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 13:02)

Slavné vlogerce při přímém přenosu vypadly filtry. :-))))))))

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 13:02)

Bába Květa zase podvádí. Ta se v reálu jen tak neukazuje. Jen z donucení v Blesku a na Primě. Bleeee

Reklama

Přidat komentář