Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (So, 15. 2. 2020 - 10:02)

Ne sledující,vim teď že si to ty ten hodnej.Ale je to jinak.Začal dělat dusno a já to tu s nim nemůžu vydržet.Je to příšerný jak chlap zůstane víc dní doma,začne najednou šťourat,vyčítat,vrtat se ve starejch věcech,nemůžu to vydržet poslouchat,strašně mi to provokuje.Chci aby zavřel hubu a dal mi pokoj.Chci si od něj odpočinout už chvíli.Od ledna sem snad měla jedinej den kdy sem měla pro sebe.Mě to vysáfá psychicky a bere energii když se takhle změní a začne otravovat.Dusí mě to.Bianko asi mi vyhovuje těch šest hod v praci.Nedá se to srovnat s těma dlouhýma službama v nemocnici.No a ta prace chvíli mi to baví a chvíli míň,jak co,jak kdy a taky zaleží v jakym sem zrovna stavu jestli v pohodě nebo unavená.

bianka (So, 15. 2. 2020 - 07:02)

Milu se zase nudí. A pak stačí menší roztržka a jedná. Bohužel špatně. Miluno, pokus se v práci vydržet, je vidět, že tě prozatím baví. I když si nejsem jistá, jestli je to i tím, že se ti tam líbí spolupracovníci. Tak pozor na nějaký průšvih.

Sledující (So, 15. 2. 2020 - 07:02)

Oto, kdybych byl Sergej, asi bych si tě podal. I když vím, že strůjcem toho večera byla Milu. Ta mě zklamala, takovou ženu, co mě opustí v pátek večer a zajede si za kamarádem, bych nechtěl. Sergej má nervy ze železa.

Mia 22 (So, 15. 2. 2020 - 11:02)

Já z Milu už zklamaná nejsem. Je to prostě Milu, nemůžeme od ní čekat zázraky . Už jsem se poučila, že nemůžeme čekat zázraky. Už to, že bere léky a chodí do práce je úspěch. Otázka je, jak dlouho tam vydrží. Mám obavu z konfliktu se spolupracovníkem( spolupracovnicí). Nedej bože, aby jí někdo fakt padl do oka a Milča ho začne oblejzat, Sergej vystartuje a je malér.

Debil (So, 15. 2. 2020 - 12:02)

Aha takhle to je, to ty na mě startuješ. Dobře vědět

Mia 22 (So, 15. 2. 2020 - 15:02)

Nechápu vocogou , já jsem na tebe nikdy nereagovala. Takže víš kulový.

Miluna (So, 15. 2. 2020 - 11:02)

No a líbí se mi tam chlap i ženská ale nikomu sem nic neřekla ale práce mi z nich šla uplně od ruky,jak mě to povzbuzovalo.Ale zase u něj se bojim aby se mu taky někdo nelíbil ale snažim se na to nemyslet,teď jak mi štve tak chci klid.

Miluna (So, 15. 2. 2020 - 11:02)

Jo Miu děkuju že mi bereš taková jaká sem.Já chci jen doma klid a ne hádky a dusno jaký začal včera vytvářet.Teď je ticho a leží ale chce abych s nim šla nakoupit i když se mi nikam moc nechce.Ale asi pujdu ať už mi dá pokoj.

Mia 22 (So, 15. 2. 2020 - 11:02)

Milu, v některých věcech se prostě nedáš nasměrovat. To je jako by mě někdo vytýkal kouření. Vím, že je to špatný, vím, že mě to škodí, když mám snahu přestat, tak to vydržím jen chvíli a musím si zapálit. Prostě je to silnější než já.

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 13:02)

Jenže kouřením si nezničíš vztah, domov. S Miluniným problémem si můžete zničit vše. Po 2 letech zamilovanost skončí a Sergej se může podívat po jinde. Kam půjde Miluna?

Mia 22 (So, 15. 2. 2020 - 15:02)

Miluna se vždycky ze všeho dostane. Kolikrát už byla v takovejch sračkách, že jiný na jejím místě by to nezvládl. Ale ona si vždycky najde nějaký vemeno, na který se přisaje.

no a? (So, 15. 2. 2020 - 14:02)

Všechno je v pohybu, kde je psáno, že Sergej s Milunou bude navždy, když Miluna na dlouhé vztahy stejně není? Ona v sobě nemá " společný život v dobrém i zlém ", v dobrém ano, to je spokojená, ale od toho horšího utíká. Proč by takový stav měl snášet Sergej? Když pozná nějakou chápavější, může se zachovat po svém. Miluna mu nemá co vyčítat, ona po svém utíká k Otovi. Nezná vděk za to, že se o ni někdo stará finančně.

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 14:02)

A to si Oťas ani nezašukal...

Ale (So, 15. 2. 2020 - 15:02)

Jemu stačí, když ho Miluna pochčije. To se mu život obrátí o 100% -))

Miluna (So, 15. 2. 2020 - 11:02)

Přesně tak Miu.I když by člověk něco chtěl ale je to silnější a nemáme nad sebou ve všem kontrolu.Tak bych to nazvala,jak píšeš je to silnější a tohle přesně mam v některých věcech.

Ota (Pá, 14. 2. 2020 - 22:02)

Já teda nemám odhad jestli za mnou jede jen popovídat nebo někam jít a nebo mě pomočit nebo něco jinýho, ale ať je to jakkoliv nesmírně si toho vážim že se takhle nečekaně rozhodla.Mám strašnou radost a změnila mi o sto procent náladu.

jestli (Pá, 14. 2. 2020 - 22:02)

se to dozví Sergej, tak ti spraví fasádu.

jsi (Pá, 14. 2. 2020 - 22:02)

pablb.

Miluno (Pá, 14. 2. 2020 - 21:02)

ty jsi fena!!!!

Debil (Pá, 14. 2. 2020 - 21:02)

ne, nezklamala,je furt stejná

Reklama

Přidat komentář