Reklama

KRADU DÁMSKÉ PRÁDLO

Anonym (Po, 13. 11. 2023 - 07:11)

Jsem starší muž,co tady pisete je vse fetišismus,ja třeba nosím rád plenky s dámským pradlem,je to můj fetish, kdo popíše, [email protected]

Návštěvník (Pá, 7. 1. 2022 - 08:01)

ja taky

ytong (Po, 15. 2. 2021 - 03:02)

Já zase rád šlohnu nějaký ten kožich, činčila,norek,bobr,polární liška. Blbý je,že je lidi nechtěj věšet venku na sušáky !!

sYlonek (Ne, 14. 2. 2021 - 13:02)

A co vymrdat babu v jejím oblečení?Slast.

František (Ne, 13. 12. 2020 - 01:12)

když už je potřebujete, tak si je kupte!!!
krást se nemá

Hammi (Pá, 21. 2. 2020 - 16:02)

Haha a ty asi nevíš ,že Ip a LCQ je jednoznačná identifikace.

Umukates.mc2 (Pá, 21. 2. 2020 - 22:02)

Hahaha ty si ale ňouma

Hammi (Pá, 21. 2. 2020 - 09:02)

Už to ví. Asi minutu, přeposláno.

Umukates.mc2 (Pá, 21. 2. 2020 - 16:02)

Haha asi nevis ze email a nick je smysleny

haha (Čt, 20. 2. 2020 - 23:02)

dobrý luci

haha (Čt, 20. 2. 2020 - 23:02)

patří na jiný vlákno

Umukates.mc2 (Čt, 20. 2. 2020 - 17:02)

Dobry den mam takovi dotaz je my 35 let a uz od detstvi me vzrusujou damske kosile a halenky a oblekam si je a onanuji nebo jen na ne masturbuji nevim co stim strasne me to vzrusuje to mit na sobe. Homosexual nejsem miluji zeny a jsem 12 let stasne zenaty a prave kdyz to provozuji tak se boji ze prijde domu manzelka a nachyta me tak bych potreboval poradit co stim nebo jak to rict manzelce aby me pochopila a nebyl z toho rozvod . Jinak ji jsem porad verny. Dekuji a jestly muzete napsat na EMAIL: [email protected]. budu vdecny za kazdou odpoved dekuji.

Jenda (Út, 17. 11. 2020 - 22:11)

V rámci milostných hrátek jí to oblečení a prádlo svléci a před ní si je vzít na sebe, uvidíš reakci

luci (Čt, 20. 2. 2020 - 23:02)

Jsi fetišista a tvým fetišem je ženské oblečení , je to takový katalyzátor který umocňuje sexuální vzrušení , smiř se s tím . Jsou daleko obtížnější deviace a lidé se s nimi musí naučit žít .

Umukates.mc2 (Pá, 21. 2. 2020 - 22:02)

Dekuju luci za odpoved a jak to mam rici manzelce?

luci (Pá, 21. 2. 2020 - 22:02)

Neznám ji , tak těžko radit . Musíš se rozhodnout jestli tvůj fetišismus zkousne , nebo ne . Pokud myslíš , že ne , tak se k tomu nepřiznávej .

Umukates.mc2 (Pá, 21. 2. 2020 - 06:02)

Vzrusujou me jen halenky a kosile a nevim jak to rict manzelce aby z toho nebyl rozvod a nechci aby me nacapala

Dan (Pá, 14. 2. 2020 - 21:02)

Ja si rad oblekam damske kosile nebo halenky a pak onanuji mooooc me to vzrusuje uz od mich 13 let a kdyz nekde vydim halenku nebo kosily na snure tak ji hned capnu a doma si ji obliknu a honim si ho pred zrdcadlem a pak ji postrikam je tu nekdo kdo to taky dela? Jestly jo tak napis na [email protected]

luci (Pá, 14. 2. 2020 - 22:02)

Jsi fetišista , ale takových je vás víc , deviace až na škodu způsobenou krádeží prádla celkem nezávažná . Ale málokdo se k tomu přihlásí .

Petr (St, 27. 2. 2019 - 00:02)

Zdravím kluky v damskem pradle.Taky se rad oblikam do dámského oblečení.Ted už jsi kupuju damskem pradlo sam ale dřív když ta moje záliba u mě propukla tak jsem několikrát vzal kalhotky, podprdy a taky body,plavky atd..Návštěvy u kamaráda byly plne adrenalinu, protože měl sestru a fakt hezkou mamku.A tak to byl důvod proč jsem jim vzal několik kusů oblečení,jak od jeho segry tak od jeho mámy.Vždy když jsme byly u něho sami dva tak jsem toho využíval k tomu abych si odnesl naky ten kousek pradla.Moc dobře jsem věděl kde maji spodní pradlo, bylo v předsíní ve velké komodě směrem na WC. Vždy jsem řekl kamošovy že jdu na WC a v rychlostí jsem otevřel šuplík od komody a vybral si například set kalhotek a podprdy a rychle schoval vše do trenek nebo do kapsy a ještě zašel na to wc,když jsem přišel zpatky za kamosem tak jsem po chvíli mu rekl že už půjdu domu a tak jsem odešel domů. No a doma jsem hned si vytáhl tu nádheru a obleknul na sebe.

Reklama

Přidat komentář