Reklama

Tresty v práci

Lenka (St, 18. 3. 2020 - 07:03)

No, co se týče mě, tak se to taky hezky čte a vzdbudilo to mě vzpomínky na, když mi doma mamka dávala na holou :) Nicméně, co se týče práce, tak jsem dostala i já a to fakt! naštěstí ne na holou, ale přes kalhoty. :)

kojot (Po, 16. 3. 2020 - 00:03)

Tak jsem tu diskuzi pročetl celou :D A ani se mi to nechce věřit ale plno příspěvků zní tak věrohodně.
Fakt by mě moc zajímalo kolik znich je pravdivých.
Ale mě jako klukovi se tohle asi nikdy nepřihodí :)

Honza (St, 18. 3. 2020 - 09:03)

Záleží na tom kde budeš pracovat. Já dělám od jara do podzima v lese s partou Ukrajinců a jsem trestán dost často.

kojot (St, 18. 3. 2020 - 11:03)

A jak třeba?

Alenka (Pá, 14. 2. 2020 - 17:02)

Úchyl jeden. Končím konverzáciu.

Alenka (Pá, 14. 2. 2020 - 16:02)

To podľa mňa nikto nevydrží.

Boris (Pá, 14. 2. 2020 - 17:02)

Dotycnou bych privazal

Alenka (Pá, 14. 2. 2020 - 15:02)

Z času na čas mi dobre padne výprask. Odreagujem sa pri ňom, no musí to byť len po istú intenzitu bolesti. Ale už končím. Nechce sa mi to ďalej rozoberať. Je to moje súkromie.

Radka (Po, 17. 2. 2020 - 07:02)

Ahoja Alčo, no já to znám a mám to stejně. Sem tam na ten zadek potřebuji, odreaguji se u toho. I proto jsem si tehdá v práci vybrala " na holou" ale samozřejmě kabel mě víc než překvapil.

Bára (St, 19. 2. 2020 - 07:02)

Já mám pocit, že dostávám na zadek celý svůj dosavadní život a to mi je 31 let :) Doma mě dávala mamka vařechou na holou snad až do matury, u babiček na prázdninách jsem dostávala na holou proutkem. Ve škole jsem sem tam slízla ukazovátkem v kabinetu a v práci je mi vyhrožováno každý týden. Tak nevím, asi to ten můj zadek přitahuje :)

Alenka (Pá, 14. 2. 2020 - 15:02)

Mne stačili 3. Bol to len test.

Boris (Pá, 14. 2. 2020 - 16:02)

Mne napadlo dat aspon 50

Alenka (Pá, 14. 2. 2020 - 15:02)

Keďže môj priateľ hraje tenis, má v ruke silu a švih. Zo zvedavosti sme to skúsili a zistili sme, že kábel keď je prehnutý, spraví krvné podliatiny v tvare U. Ďalej neznesiteľne štípe a to pritom ja viem vydržať slušnú bolesť. Toto je niečo šialenééé i pre mňa! :-) Nikdy viac. :-)

Boris (Pá, 14. 2. 2020 - 15:02)

A kolik jste zkouseli ran?

Boris (Pá, 14. 2. 2020 - 13:02)

Ten vyprask kabelem by mohl byt skvely. Pri kolika ranach je to do krve?

Alenka (St, 12. 2. 2020 - 08:02)

Radka. Čo mňa týka, ja by som si zošľahať zadok káblom, ani ničím podobným za trest nikdy nedala! Keď to niekomu dovolím tak len niečím čo vyvoláva znesiteľnú bolesť. To len preto, lebo z času na čas mi to pomáha zbaviť sa stresu z práce a koniec koncov ma to i mierne vzrušuje. No ako mladú dvadsaťpäť ročnú ženu, aby ma niekto mlátil káblom za priestupky v práci to nie. Súhlasím z predošlýcmi názormi, že to nieje trest, ale mučenie.

Radka (Čt, 13. 2. 2020 - 07:02)

No, to máš pravdu samozřejmě. Já poprve netušila, když jsem souhlasila s tím, že dostanu na holou, že to bude kabelem od ntb. Čekala, jsem třeba pravítko nebo pásek. No bohužel....

Alenka (Pá, 14. 2. 2020 - 12:02)

:-(

Fido (Čt, 6. 2. 2020 - 20:02)

Mirko, u nás to bylo v dětství přesně jako u vás - takové mírnější. Pořád podezřívám, že některé zdejší příspěvky jsou vymyšlené nebo aspoň přibarvené. A z pozdější zkušenosti vím, že pokud se použije jen dutý obal od kabelu (z umělé hmoty) o průměru tak 1 a půl cm (na holou), bolest je příšerná, ale stopy skoro žádné.

Mirka (Čt, 6. 2. 2020 - 21:02)

Neviem na to reagovať, lebo výprask s takýmto niečím som nikdy nedostala. Manžel ma sem ťa plesne zo srandy po zadku, je to sexi, a nič čo by ma nejako veľmi bolelo či ponižovalo. Proste bežné manželské provokovanie či doberanie sa navzájom. Keďže predchádzajúci príspevok a mnohé ostatné mi pripadalo dosť neuveriteľné, tak som musela na to reagovať. Ten dutý kábel posúdiť neviem, no švihanec do krvnej podliatiny cez celý zadok káblom od ntb, posúdiť viem. Výprask takýmto káblom mi preto pripadá buď nereálny, lebo sa to nedá vydržať, alebo choro sadistický. To už nie trest ale mučenie :-)

Reklama

Přidat komentář