Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

Pro Pepu (So, 15. 2. 2020 - 20:02)

Pepo, když nosíš tu sukni, také při chůzi kroutíš zadkem, jako ženy? :-)
No, když už máte tu ten Gender :-)

Steve (Pá, 14. 2. 2020 - 16:02)

Můj ty smutku ... Bud'te proboha chlapi chlapama ... A noste co se dnes běžně nosí - nic víc, nic míň.

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 16:02)

Tato doba mě připadá poněkud zvláštní. A bude hůř. Třeba příjde doba, že holky a ženy se budou nechávat stříhat jako příslušník námořní pěchoty a budou nosit jen pánské oblečení a budou v armádě a kluci a pánové budou nosit dlouhé vlasy, budou si je barvit a budou se šminkovat a nosit jen šaty a sukně a budou dělat ženské práce. Už to pomalu začíná. No bomba ne? Vždyť je přece jedno, co mají mezi nohama. Jednou to skončí v totálních sračkách.

Hm, (So, 15. 2. 2020 - 19:02)

Prostě chlapi nám začínají teplat. S tím se zkrátka musíme smířit.
Tady Pepa je toho důkazem.

M (Čt, 13. 2. 2020 - 15:02)

Myslíš rozervané džíny v rozkroku? To už jsem viděl na jednom bezdomovci.

Návštěvník (Čt, 13. 2. 2020 - 16:02)

Tak tam asi ne, to je tak pro ženskou a rychlovku. :-))

Pepa (Čt, 13. 2. 2020 - 00:02)

Zdravím zanícené bojovníky za pravé muže a vůbec za tu pravou pravdu (to je právě ta jejich). Zde jsou zbytečné jakékoliv argumenty, pravdu mají chlapci - boží bojovníci, jako u Husitů, nalevo, napravo nehleďte a množství nepřátel se nelekejte. Buďme rádi, že nás nevezmou okovaným cepem po hlavě. Já si v létě užiji pohodlí kiltu nebo klidně i sukně, na rozdíl od žen nosím délku minimálně ke kolenům a krajky ap. nemusím. Proto si troufám tvrdit, že ač jde o sukni má pánský styl. A budu doufat, že nepotkám ty pány s čepy.

Návštěvník (Čt, 13. 2. 2020 - 12:02)

Tak já zase kraťasy na ostro a taky to větrá. A nebo další varianta, rozervané džíny a taky na ostro a pohoda.

Pepa (Pá, 14. 2. 2020 - 06:02)

Ať chodí každý, jak mu to vyhovuje. Ovšem nejpříjemnější je být na ostro pod sukní.

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 11:02)

O tom žádná, ale jen ženská, ukazovat ho jako chlap ve větru je hnus.

Pepa (Pá, 14. 2. 2020 - 18:02)

Takový problém jsem ještě neměl.

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 17:02)

Obojí je jako na ženskou.

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 17:02)

Já pomoc nepotřebuji, to spíš někdo jiný.

Petr (Út, 11. 2. 2020 - 20:02)

Občas se ráno na Veleslavíně zjevuje jeden hulič trávy. Sukně, vousy spletené do copánku, mastné špinavé vlasy a vykulené oči s rozšířenými zornicemi. Tráva a pot z něj smrdí na sto honů.

Pepa (So, 8. 2. 2020 - 12:02)

Šikovná žena vypadá hezky a přitažlivě i v pytlu od brambor. Jde spíše o roli muže a ženy ve společnosti. Muž až na vyjímky se nepředvádí, neohromuje okolí výstřihem nebo rozparkem. Volí spíš pohodlné a taktické oblečení. Proto kilt - dejme tomu, že můžeme říkat i pánská sukně, je myšleno jako pohodlný kus oděvu, hlavně v létě. Nemá smysl odhalovat sexu kolínka nebo stehna. Ovšem posouzení nechám hlavně na ženách. Uznávám, že muž v sukni není běžný, ale zase nejde o nic extrémního.

Návštěvník (So, 8. 2. 2020 - 13:02)

Je mi 48 let, takže žádné mládě, a kluci v pánské sukni se mi líbí.

Návštěvník (Út, 11. 2. 2020 - 19:02)

Jejky, hošánku, oni se ti líbí muži v šukýnce :-)
Tak to už neříkám nic :-)

Pepa (Út, 11. 2. 2020 - 19:02)

Máš to popletené, já rád nosím kilt nebo jinou pánskou sukni. Líbí se mi ženy v sukni.

Pepa (So, 8. 2. 2020 - 00:02)

Pánové, jste pěkní debilové, kteří mají IQ houpacího koně, možná! Kilt je ryze mužské oblečení, které je podobné dámské sukni. Muž nosící kilt, buď ve své tradiční skotské podobě nebo upravené dle současné doby, je stále muž, který si užívá pohodlí tohoto oblečení. Minisukně, podpatky, ... jsou typicky ženské a toto nosit pravý muž nemusí.

Pro Pepu (Út, 11. 2. 2020 - 19:02)

Kilt je ryze mužské oblečení? Tos mne tedy pobavil
Možná tak pro nějakou kreaturu, jako například ředitele neziskovky, nebo pro nějakého aktivistu, bojujícího za debilní oblečení.
Ale nos si co chceš.
Víš přece, že šaty dělají člověka.

Reklama

Přidat komentář