Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

petr (Pá, 14. 2. 2020 - 03:02)

Abych řekl pravdu,již od zš mám na korkáče úchylku.Učitelky i spolužačky,které je nosily ..prostě úžasné.Pár let uteklo a na nohou byly první,bílé protetiky.Klasika.No a teď posledních asi 7let je nosím doma.Bývalá manželka měla řeči něco o hnusech,bla bla.Po rozvodu si je užívám každý den,Vanimary.Bílé,mentolové.Nová partnerka se do nich zamilovala taky,tak máme korkáčovou domácnost..Nohy jsou v pořádku,a jestli to někomu přijde ujetý..každý máme něco,ne?

David (Pá, 14. 2. 2020 - 18:02)

Petře, opravdu otevřená diskuze. Na rozdíl od tebe korkáče nosím od zš , kde jsem si je oblíbil, ve třídě je nosily 4 kluci, 7 holek a 3 měly svitky, nedávno jsem našel třídní fotky. Úplně stejné pocity učitelky, spolužačky, sestřičky, profesorky na sš, prostě nádherný pohled a zvuk při chůzi. Korkáče nosím pořád strašně rád dodnes, vystřídal jsem jich několik a dnes taky bílé vanimary. Občas si vezmu ještě ty úplně starý, byly hodně do špičky, pásek na hřebíky, strašně prohloubené a hodně tlačí. Manželka i dcera je nosí také a chodí s nimi v létě normálně venku. Takže nevím jestli je to ujetý , ale pro mě asi normální.

Monika (Čt, 13. 2. 2020 - 23:02)

Nosila jsem dlouho Birkensky, ale nedávno jsem si pořídila korkáče. Jsem velice překvapena s jejich kvalitou oproti minulosti. Jsou vysoké a kvalitní provedení max. spokojenost, přesto, že je nosím teprve chvilku.

Ward (Čt, 13. 2. 2020 - 22:02)

To je tady dneska příspěvků - přímo rekord! To by měl radost Radek, který sem kdysi vytrvale psal snad obden. Není to někdo z vás? :)

Jenomjá (Pá, 14. 2. 2020 - 01:02)

Tak napište i vy něco o korkáčích!

Ward (Po, 17. 2. 2020 - 23:02)

No, váhal jsem, abych vám tady nekazil pohodu (diskuse se fakt krásně rozvinula). První korkáče jsem si pořídil ještě v době, kdy se těžko sháněly - byly k dostání v drogeriích, jen někdy a jen v některých velikostech. Ani jsem předem nevěděl, jestli to jsou dřeváky nebo korek. Holkám moc slušely, u kluků jsem je neviděl, a tak jsem i trochu váhal, jestli to u mě nevypadá blbě. Zkrátka stejné úvahy a pocity, jak je zde popisováno. Ale zvítězila chtivost, a tak jsem je nosil úplně všude, i do lesa a rád se v nich ukazoval. Korek byl nekvalitní, lehce se zlomil a v městském provozu se šíleně rychle obrousil (pod patou). Chůze sama taky nic extra, a po celodenním nošení únava chodidel. Vyzkoušel jsem několik párů i druhů včetně i těch dřevěných, zahraničních - nesmírně těžkých a nepohodlných, a skončil u tuzemských pantoflí Snaha Jaroměř (330-350 Kč), které se mi osvědčily v každém prostředí. Tady na diskusi jsem je vychválil, že jsou velice lehké, pohodlné a dá se v nich - na rozdíl od korkáčů - i dobíhat autobus... Zdejší diskutéři mě tehdy sprdli, že to sem nepatří a abych nepropagoval takovej hnus. Dnes nemám s korkáči žádné zkušenosti a ani nevím, co vyrábí Snaha; mám ještě 2 páry - jenom na přezouvání, na rychlé přeběhnutí, do hotelu a tak. Stejně chodím celé léto všude bos, takže tyto otázky neřeším.

Milan (Čt, 13. 2. 2020 - 19:02)

Chlapy a ženy nosíte klasické korkáče? Nebo vám přijde jejich nošení divné?

Pat (Čt, 13. 2. 2020 - 21:02)

Úžasné boty, mám je rád.

Jana (Čt, 13. 2. 2020 - 18:02)

Nosíme je doma oba, tak nevím proč bych se k tomu nemohla přiznat, nic na tom není. Má rád volnější pásek, takže noha klouže dopředu přes okraj a lépe cítí tvarování stélky. Jaké korkáče nosíte vy a jak dlouho?

Simča (Ne, 16. 2. 2020 - 18:02)

Jano, ten volnější pásek, tvému příteli tedy prsty trvale přesahují ?

Jana (Ne, 16. 2. 2020 - 18:02)

Pásek má volnější tak o jednu dírku, takže prsty přesahují trvale, zatím mu to prý tak vyhovuje.

Simča (Ne, 16. 2. 2020 - 22:02)

Díky, aspoň nejsem sama, mě taky prsty vždy přesahují.

David (Po, 17. 2. 2020 - 08:02)

Jak dlouho a jaké nosíte korkáče.

Pat (Po, 17. 2. 2020 - 17:02)

Od ZŠ, výhradně Protetiky

Pat (Čt, 13. 2. 2020 - 21:02)

Korkáče od Protetiky, vel. 47 (46 nedělají). Nosím je od základky doma i v práci.

Jana (Čt, 13. 2. 2020 - 17:02)

Když se korkáče podle názoru v diskuzi líbí některým mužům na ženách, tak proč se obráceně nemůžou líbit ženám na mužich? Vidíte na tom něco špatného nebo divného? Korkáče podle mě jsou sexy pěkná, velmi pohodlné a ještě zdravotní obuv. Nosí je můj přítel i kolegové v práci.

Jenomjá (Čt, 13. 2. 2020 - 18:02)

Ne, ne. Určitě ne! Já je nosím taky a vím, že se ženám líbí. Koukají se stejně tak, jak muži. Jen se divím, že se k tomu přizná žena. Většinou zatĺkají, jak se dá.

Ivana (Čt, 13. 2. 2020 - 16:02)

Sháním nové korkáče ty starý mám už značně ochozené a náhodně jsem otevřela tuto diskuzi, tak něco přispěji. S kámoškou máme malou kavárničku a obě nosíme bílé korkáče a brýle. Často pozoruji jak mužské osazenstvo neví kam dříve s pohledem jestli na naše očka nebo korkáče a pořád si objednávají i různé maličkosti. Myslím, že i proto máme stále více nových zákazníků a staří se vracejí. Dost často se nás také ptají ženy,kde se dají korkáče pořídit, že je dřive nosily a chtěly by si je opět pořídit. Já sama je nosím od střední školy.

Jenomjá (Čt, 13. 2. 2020 - 17:02)

OK, něco vymyslíme. Sledujte tuto diskusi.

Jana (Čt, 13. 2. 2020 - 07:02)

Taky nosím korkáče s více tvarovanou stélkou. Před několika lety mi strašně pomohly od bolesti zad a nohou. Chodím v nich dodnes. Nevidím nic špatného na tom, že je nosí i chlapy. Znám jich několik co je nosí.

Reklama

Přidat komentář