Reklama

Kdo mi pomůže k oplodnění??

IGNACIUS (Pá, 18. 2. 2022 - 12:02)

Bože můj, taková urážka dobrého vkusu a popření veškeré mravnosti!
A těch bezmozků, co by chtělo nahlenit do jahody nějaké svolné kakuně v ovulační psychóze.
Shoříte v Pekle.

Marcela (Čt, 17. 2. 2022 - 16:02)

Pokud je některá žena ochotna se nechat oplodnit takto přes inzerát, tak bacha na to. Já to již uděla, ale žádnému jsem nakonec nedala možnost, protože co se hlásilo byl děs běs. Hodně to byli mladí kluci, kteří si chtěli zasouložit, nebo staří oslintaní dědkové, kteří si též chtěli zasouložit a když se našel chlap ve středním věku, tak to byl vždy nějakej ňouma. Nejsem náročná, již jsem několik chlapů dřív měla, ale toto bylo moc.

Roman2022 (Pá, 18. 2. 2022 - 17:02)

Pošli foto a kdy maš čas..:-) [email protected]

Tom (Pá, 18. 2. 2022 - 11:02)

Ahoj,jsem muž 36 let,185 cm,90 kg normalně svalnata mužska postava,jsem normalní muž ne tlusty ani hubený.Dříve zavodní cykliatika.Svetle hnědé vlasy,strniště upravene vousy.Modrošedé oči.Nechci prachy nebo tak neco.Hledam milenku klidne i k plození,je mi to jedno.Manzelka na me uplně sere s prominutím at udelam cokoliv.Nechci hledat nekoho po nejakejch pajzlech.Pokud máš zájem napiš.Nebudeš litovat.
[email protected]

Ignacius (Pá, 18. 2. 2022 - 12:02)

Vyhoň si ho jako vždycky, ty nadržený opičáku :-)

Abe (Čt, 16. 7. 2020 - 00:07)

Jsem plodný "na první ránu". Zplodil jsem nejméně šest dětí. Nikdy jsem nebyl účastníkem sperma banky. Jednou jsem byl požádán matkou mladé manželky, která nemohla se svým otěhotnět, o pomoc. Podmínka byla, že to musí být nekoitálně. Několikrát jsem se mamince vyhonil, ale nějak se to neujalo. Nakonec došlo k oplodnění na jedno zasunutí. Matka mne honila a když jsem začal stříkat, s dcerou mne spojila ze zadu, jen na vypuštění semene. Ještě mne přidržovala abych se v dceři nepohyboval. Velmi zvláštní, ale zadařilo se. Byl to kluk.

Karel (St, 15. 7. 2020 - 07:07)

Rad pomohu 728690204

Steve (Út, 16. 6. 2020 - 23:06)

To jo ... těch se tady hergott podbízí ... :-)

jan (St, 27. 5. 2020 - 00:05)

ahoj ja ti pomuzu oplodnit

Lucka (Čt, 19. 3. 2020 - 14:03)

Nemam pritele a ani nechci ale dite ano muj meil [email protected]

Roman2022 (Pá, 18. 2. 2022 - 17:02)

Pošli foto a kdy maš čas..:-) [email protected]

martinkarasek7… (So, 29. 2. 2020 - 09:02)

Oplodnim ozvetese mobil SEDUM DVA NULA TŘI OSUM ČTYŘI TŘI NULA SEDUM

Návštěvník (So, 29. 2. 2020 - 10:02)

Snad nikdo nechce oplodnit od idiota :D.

martinkarasek7… (So, 29. 2. 2020 - 09:02)

Oplodnim ozvetese mobil SEDUM DVA NULA TŘI OSUM ČTYŘI TŘI NULA SEDUM

Žaneta (Pá, 14. 2. 2020 - 16:02)

Kolik?

Roman2022 (Pá, 18. 2. 2022 - 17:02)

Pošli foto a kdy maš čas..:-) [email protected]

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 03:02)

Oplodnim zeny martin 720384307 plodny vykony

Mc plod (Pá, 14. 2. 2020 - 10:02)

Zavolej 720384307. Romská generace

Michal (Út, 7. 1. 2020 - 09:01)

Ahoj, moc rád vypomohu, já 38let, VŠ, zdravý, tři vlastní zdravé děti. [email protected]

Abe (So, 28. 12. 2019 - 22:12)

I já jsem byl ůspěšným dárcem spermatu. Je to kluk jako buk. Znám jej jen z fotek, protože oficiálním otcem je manžel šťastné maminky. V té době jsem měl tři zdravé vlastní syny. takže moje plodnost byla jistá. Měl jsem starší kolegyni, která mne často honívala a věděla, že mám hodně kvalitního spermatu. Jednou přivedla nešťastnou maminku, jejíž syn byl neplodný a neměl se to dozvědět. Nabídl jsem přímé oplodnění snachy koitem. To však bylo odmítnuto. Nepřála si nevěru. Chěla jen sperma masturbační ejakulací. Odmítla i soulož s ní. Bála se. že otěhotní ona. Kolegyně mne kvalitně vyhonila a šťastná mamina si odnesla "poklad" v lahvičce. Tím ovšem příběh nekončí. Snacha o akci nevěděla a byla déle nepřítomna. Tchýně ejakulát nedala ani do ledničky a když to do mladé po několika dnech nalila, tak byly spermie mrtvé. Po dvou měsících, kdy bylo jisté, že má snacha stále měsíčky, přišla zas, že chce čerstvé semeno. Nasříkal jsem jí ho do obličeje s tím, že chci holku vidět. Druhý den přišly obě. Chtěly abych se vyhonil a tchýně pak do ní semeno nalije. Ukecal jsem je že zasunutí penisu je jistota. S kompletní souloží však nesouhlasila tchýně, snacha by chtěla, ale dohodli jsme se. Stará mne bude dlouze honit a až jí řeknu, pomůže spojení. Po hodině začlo cukání, sténání, mladá se předklonila, roztáhla stydké pysky, ukázala poševní otvor, tchýně naměrovala a já přirazil. Bylo to akorát. Všechno sperma šlo do pochvy. Tchýně mne ještě dlouho přidržovala abych snad necukl. Když mne uvolnila, čůrák mi pořád stál. Snacha se celá chvěla a chtěla mrdat. Tchýně nesvolila, ale nabídla se sama. Potvora s tím počítala, protože přinesla prezevativy. Tak jem si za asistence budoucí maminky ještě docela pěkně zamrdal. Snacha se musela dodělat sama. V rámci utajení jsme se k sobě, po té. již neznali.

Reklama

Přidat komentář