Reklama

Výprask vařečkou

Pavel (Út, 25. 2. 2020 - 02:02)

Zavedl bych to pro všechny děcka na základních školách, takže od nějakých těch 6 do 15 let. Přímo věk bych neřešil. V první a druhé třídě by to mohlo být třeba trochu mírnější a mohlo by se občas něco prominout, na druhou stranu by si měli na ty tresty zvykat. Od třeťáků už natvrdo bez výjimek. Tak nemyslím si, že tělesný trest by vždy musel znamenat výprask. Za takové ty nejčastější běžné věci, jako zapomenutí domácího úkolu nebo nepřipravenost na hodinu, bych je nechával třeba klečet a to ideálně většinou na nějakém tvrdém a hrbolatém povrchu (jako třeba hrách, ale lepší by byla nějaká umělá podložka pro to určená), ale to by se mohlo měnit podle toho, za co by bylo dítě trestané. Za nějaké větší zlobení, neposlechnutí nebo opakované prohřešky klasický výprask. A ten určitě jedině na zadek a ideálně nějakým nástrojem, který je k tomu určený (tj. tou rákoskou). Na jiné části těla určitě ne. A při nějakém vyrušování při hodině bych povolil učitelů rákoskou švihnout dítě po zadku, jen aby se uklidnilo...

Trojkař (Po, 24. 2. 2020 - 08:02)

Ne. Co je minulost, patří do minulosti a nemělo by, se to zavádět do dnešního světa. To je to samý jak ten islám.

Návštěvník (Pá, 21. 2. 2020 - 18:02)

ano

Franta (Po, 24. 2. 2020 - 15:02)

Dle mého názoru taky. Ale proč by jste ty tresty chtěli zavést? Jsou dnešní děti (8-15 let) uplný uličníci?

Pavel (Út, 25. 2. 2020 - 03:02)

Jsou. Zlobí strašně. Nejhorší je to mezi 10 a 12 lety. Pár takových znám a trestat tělesně potřebují jako sůl. Nic jiného na ně pořádně neplatí.
A dnešní tresty formou nějakých napomenutí, poznámek atd. jsou naprosto neúčinné. Dítě dostane poznámku a řekne si no tak co, napsal mi na nějaký papír nějakou kravinu a zlobí dál. Za to když dostane tělesný trest, který je bolestivý a musí si ho vytrpět, tak už si to pořádně zapamatuje a nepokračuje v tom minimálně proto, že ví, že by muselo trpět znovu. Rozhodně bych netrestal za to, že něco neumí. Ale pár tělesných trestů za zlobení by jim rozhodně jenom prospělo.

Franta (Út, 25. 2. 2020 - 15:02)

A vy by jste trestal za zapomenutí úkolu (kdyby se ale dítě omluvilo) jak?
Výpraskem nebo něčím jiním?

Pavel (St, 26. 2. 2020 - 19:02)

Jak jsem již psal v předchozím příspěvku. Pokud se dítě omluví, tak výprask je asi zbytečně přísný. Za to bych ho nechal klečet. Něco jiného je, pokud by to bylo soustavné a nebo by se neomluvilo, to bych přistoupil ihned k výprasku.

Franta (Ne, 1. 3. 2020 - 14:03)

A jdyby nedávalo pozor, nebo si kreslilo na hodinach dal by jste výprask? Kolik ran? Na holou?

Pavel (Čt, 5. 3. 2020 - 18:03)

To asi na výprask není, to jedině, že by to bylo opakovaně. Nechal bych ho klečet.

xxx (So, 15. 2. 2020 - 23:02)

Jděte se léčit

monika (Pá, 14. 2. 2020 - 22:02)

byla to klasika

irena (Pá, 14. 2. 2020 - 22:02)

u me taky

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 22:02)

Tak holky, napiste vic o tech narezech

monika (So, 15. 2. 2020 - 22:02)

sliknout ohnout drzet

monika (Čt, 13. 2. 2020 - 22:02)

zitra budu zmrskana

irena (Čt, 13. 2. 2020 - 22:02)

ja taky

Honza (Út, 11. 2. 2020 - 04:02)

Zabyva se tu nekdo trestanim a vychovou holek? a nemyslim tim jen "Anonyma" a tak co to asi jen komentuji...?

Petr (Út, 11. 2. 2020 - 08:02)

Tohle téma by mě taky zajímalo.

roman fraibis (Ne, 9. 2. 2020 - 08:02)

mam rad viprasky na holej zadek i pres tanga snurou od kazetaku viprask mi dava moje pritelkyne musim si lehnot na postel a pak to zacne snura mi pristava na holej zadek svisti vzduchem a mne to strasne boli ale jsem celi vzruseny pritelkyne stoji na demnou je cela svlecena do naha nekdy ma na sobe jenom kalhotky potom kdyz viprask skonci tak ji polozim do postele svleknu ji kalhotky a ona me hladi po mem zadku ktery je serezany potom ji strcim penys mezi jeji nohy s zacne poradny sex do vistrikani spermatu do jeji pochvy

XXX (So, 8. 2. 2020 - 10:02)

Jděte se léčit vy úchyláci

Reklama

Přidat komentář