Reklama

Obřízka

Rizner (Čt, 13. 2. 2020 - 18:02)

A co já?

Tony (Čt, 13. 2. 2020 - 18:02)

Zkoumal, Chroustal, Zacpal, jenom ten Vrzal je z nich skutečný, ten už se ale u Kapitána neukáže.

Martin (Čt, 13. 2. 2020 - 18:02)

Zacpale, z tvého příběhu jsem si poprskal monitor :-D :-D musíš se holit pravidelně..... a i stará ;-)

Tony (Út, 11. 2. 2020 - 08:02)

Zmrzačující amputaci předkožky nedoporučuju, protože znám spoustu mužů, kteří nenávidí své rodiče za to, že to dopustili.-----------------Teď se řeší na jednom německém medicinském fóru případ jednoho takového---jeden účastník tam k tomu před chvílí napsal (překlad google)----------------matze1980--------------------------------
Vor 4 Stunden----------------
--------------------
TE byl okraden o velkou část své sexuální citlivosti zjevně lékařsky zbytečným zásahem. Kdo by s tím nebyl „posedlý“, zvláště pokud zásah již nelze vrátit zpět? Představuji si, že je to špatné, pokud ani nemůžete použít toaletu nebo sprchu, aniž by vám to bylo připomenuto. To prostě nemůžeš potlačit. Existuje několik případů, kdy stres způsobený tímto údajně „malým řezem“ byl pro postižené tak velký, že spáchali sebevraždu. Tyto incidenty nesmí být smeteny pod stůl a vyloučeny jako jednotlivé případy. Dalo by se jim vyhnout, kdyby odpovědné osoby, tj. Lékaři a rodiče, jednoduše použili svůj mozek a projevili trochu větší empatii. Sexualita samozřejmě není všechno v životě, ale je to jeden z našich největších řidičů. Když už nemůže být uspokojivě prožíván, je zde mnoho utrpení ve formě deprese a hněvu. Obřízka předkožky je také obřízkou sexuality. Je mi velmi líto TE a doufám, že si najde cestu, aby mohl ještě vyřešit svou situaci.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Pokud mohu někoho doporučit, tak jedině lékaře, který to řeší operací s úplným zachováním předkožky a to je MUDR Libor Janeček, primář dětské chirurgie v Kolíně.

Návštěvník (Út, 11. 2. 2020 - 20:02)

Jakou provizi si za roli "kecala" bereš Antoníne?

Veronika (Út, 11. 2. 2020 - 08:02)

Dobrý den, ze zdravotních důvodů bude muset můj syn na obřízku a proto bych se ráda zeptala Vás, co s tímto máte zkušenost, kterého doktora by jste doporučili v Praze a blízkém okolí?

Steve (Út, 11. 2. 2020 - 15:02)

Tony přehání, vůbec ho neberte vážně. Problém proberte z jedním z pražských urologů, problém je třeba vidět a řešit na místě - to přes internet opravdu nejde.

Tony (Út, 11. 2. 2020 - 23:02)

Steváku, pouze si tím léčíš svůj SYNDROM POPŘENÍ ZTRÁTY.

Tony (Út, 11. 2. 2020 - 08:02)

Zkoumal, pro tentokrát zacpal. Pěkná báchorka ale na autora čůracích dívek nemáš.

Jakub (Po, 10. 2. 2020 - 08:02)

Tony moc děkuji,že si vážíš mojí mámy.

Tony (Po, 10. 2. 2020 - 06:02)

Ještě když tu na doktorce řádili jehovisti, tak tu byl jeden z nich pověstný svým "spamatuj se".

Martin (Po, 10. 2. 2020 - 06:02)

Mílo, super! Ale zbývá se synem ještě dopilovat češtinu a s / z..... Vidím, že to je pro vás to největší trápení....

Tož (Ne, 9. 2. 2020 - 22:02)

Tož strýcu nemelduj hnědky a strč sicnu na rytych!

Jiří Mák (Ne, 9. 2. 2020 - 22:02)

Dobrý veče pane Tondo Vlasi. Jaký byl víkend?

Tony (Ne, 9. 2. 2020 - 22:02)

Tak toto by Hvězdoun, který na mě dští oheň a síru nikdy nenapsal.

Tony (Ne, 9. 2. 2020 - 20:02)

Za prvé ta obřízka není nutná a v Turecku se těší jedině tak na dárky. Znám Turky, kteří to své zmrzačení proklínají. Takový příspěvek dokáže vyplodit pouze jetý agresivní cirkumfetišista.

Tony (Út, 11. 2. 2020 - 07:02)

Dobrý den. Jmenuji se shodou okolností také Antonín, ale mé příjmení je Zacpal. Prostě říkají mi Tony , Tonda Zacpal, TZ. A teď k věci. Jsem chlupatý, proto není divu, že mi mnohdy uvízne nějaká ta žíně pod předkožkou. Sprchuji se a myji se několikrát denně, a stejně pak předkožka při časté erekci nabere nějaký ten vlas. Moje stará je z toho zoufalá a já taky. V momentu, kdy se jí tento vlas dostane do úst, je konec se sexem, začne z toho zvracet , cítím se neuspokojen a ona mi proklíná. Je strašné, jak jeden jediný VLAS dokáže všechno zničit, i sexuální život. Proto se rozhodla skoncovat s vlasem a oholila mi. Vzniklo ostré strniště, vlas se změnil v pichlavou žíni, což způsobilo ekzém na její sametové pleti a do krve poničilo vše, její rtíky, pysky a náš sex. Začali jsme diskutovat a dospěli jsme k názoru, že jediným řešením, jak se zbavit VLASU tvrdého jako žíně je obřízka. Ano mnoho chlupatých mužů nám to také potvrdilo. Chtěl bych zde tuto záležitost prodiskutovat a dozvědět se jakou máte zkušenost s obřízkou, zda-li tato zamezí problému s vlasem. Děkuji.TZ.

Tony (Ne, 9. 2. 2020 - 15:02)

Vím o fůře mužů, kterým ta fyziologická fimóza povolila až v 16 -17 letech. Kdyby znal návod, který žel tehdy ještě dostupný nebyl, tak se to dalo vyřešit bez zmrzačující amputace. Že teď nemá problémy není podstatné, může je mít po třicítce, jako mnozí postižení obřízkou. Za mlada ty problémy neměli.

Jirka (Ne, 9. 2. 2020 - 18:02)

Gine a jseš si jistej, že jim povolila fimóza? ...po té co ses o nich "dozvěděl"?

Míla (Ne, 9. 2. 2020 - 13:02)

nevím, co řešíte za pitomosti. Já třeba pro obřísku moc nejsem, ale když ji předepíše lékař, tak není o čem diskutovat. Je možný si vyžádat druhý názor, tj. zajít k jinému lékaři, pojišťovna to proplácí. Náš kluk s tím měl trápení, pak nakonec u obřísky skončil a má pár let pokoj. Škoda, že se s tím trápil až do 14, v nemocnici řekli že se to mělo vyřešit daleko dřív.

Reklama

Přidat komentář