Reklama

Gamblerství

Biker (St, 12. 2. 2020 - 15:02)

A tady je to samej vyléčenej, jasný

Biker (St, 12. 2. 2020 - 15:02)

Všem to dává, jen ja nic kontinent 35 000kc v píči a karta 40 000kc taky v píči. Za 2 dny v haji 143 000kc a k tomu dluhy co jsem platil a uz me z toho hráblo a chtel jsem to vyhrát zpět. Celkem jsem minus zase 700 000kc. To je pořád dokola. Zase jsem zpět. Dluhy a dluhy posranej

Naberte kurz (Čt, 13. 2. 2020 - 20:02)

Zdravím Biker, vaše rozhodnutí zde napsat vnímám tak, že jste se rozhodl nebýt na tuto situaci sám. Věřím, že je to pro vás jistě náročné. V případě, že byste měl zájem si o tom blíže promluvit můžete se na nás obrátit ať už tady, nebo na našem webu www.nabertekurz.cz. Žádná situace není bezvýchodná a my jsme zde, abychom vám pomohli nalézt možná řešení. Hodně sil, Jana

gulak0 (Pá, 14. 2. 2020 - 14:02)

Zdravím Jano,to je jen provokace nic vic

Biker (St, 12. 2. 2020 - 03:02)

Pica

Biker (St, 12. 2. 2020 - 03:02)

Chtěl Jsem to zpět a nic další 38 000kc

Biker (St, 12. 2. 2020 - 02:02)

Prohra 30 000kc. Zase v tom lítám

Peter81 (Po, 10. 2. 2020 - 18:02)

A v pluse cca skoro 650, ospravedlňujem sa ale píšem narýchlo z roboty cez mobil a ešte potajomky aby ma nik nevidel....

Peter81 (Po, 10. 2. 2020 - 18:02)

Nie na úver na účet, predikcia v mobile pohroma

Peter81 (Po, 10. 2. 2020 - 18:02)

Ahoj Ignac. Ale ako písal Kamil, gembler,závislý takto nerozmýšľa, ja sám som si dal kedysi na úver cca do 50 eur nahral som okolo 700, iný by to vybral, ja, gembler nie, veď sa mi darí, nie?....napokon som všetko prehral, aj tých svojich 50 eur. V priebehu cca roku som v snahe vyhrať aspoň tých svojich 50 eur prehral ďalších možno 300,400 eur. Takže bol som v pluse skoro 500 eur, a nakoniec mínus niekoľko stoviek eur...som si myslel vtedy že aký som blbý, ale potom sa začal zaujímať o takéto stránky, a zistil že nie som blbý, ale chorý....gembler nikdy neprestane, on nemôže vyhrať lebo aj keď vyhrá hra dovtedy kým všetko neprehrá...gembler nedokáže kontrolovane hrať, on si radšej pozicia, len aby mohol hrať...

Ignác (Po, 10. 2. 2020 - 11:02)

Ahoj Kamil, nechci se jich v nabertekurz zastávat, ale myslím, že kontrolované hraní není o tom, že se snažíš vyhrát prachy zpátky, ale právě v tom, že si platíš (rozuměj prohráváš peníze) za vzrušení, které ti to dává. Jinak už mám víc času - vrátil jsem se ze služebky, tak bych Vám tady chtěl víc psát. Před nějakou dobou jsem to zkoušel a dělalo mi dobře, že jste mi tu odpovídali. Díky za to kluci

Mikin (Ne, 9. 2. 2020 - 11:02)
Mikin (Ne, 9. 2. 2020 - 03:02)

1200+1180=2380

Kamil (Ne, 9. 2. 2020 - 01:02)

Ahoj Mikine,
ano posral jsi to, to je opravda...ale rozhodně nejsi jediný...tímhle jsme si prošli asi všichni, co na tuhle diskuzi (občas) chodíme :-(
Veř, že i kdyby jsi včera vyhrál, chtěl by jsi stejně víc a nakonec skončil úplně stejně...tedy na nule :-(
Důležité je si uvědomit, že už se nikdy do takových "sraček" nechceš dostat znovu a změnit způsob života - vyhýbání se sázení velkým obloukem.

Na Tvojí otázku, zda jsme tu všichni vyléčení... Hele nejsme...nikdo z nás (asi) není...prostě jen abstinujeme :-(
Hele vidím to i na sobě - koupím jednou za čas los, smažu ho a nic tam není...a v tu chvíli mě začne mrzet, že jsem vyhodil z okna 2-3 stovky, že jsem si za ně měl raději zajít někam na dobré jídlo a přepadne mě myšlenka, "tak kup další a vyhraj ty 2-3 stovky zpět...vždyť každý druhý je výherní."
Naštěstí u těch losů logickým myšlení nakonec dojdu k závěru, že sice každý druhý los je výherní, ale 99% těch výherní vyhraje jen zpět částku, za který byl zakoupen.
Ale prostě tam ve mě ten gamblerský mechanismus stále je :-(
A teď si vem, kdybych s "naberte kurz" začal "kontrolovaně hrát?!" Vsadil bych kontrolovaně 1000 Kč...prohrál bych...mrzelo by mě to...vsadil bych 2000 Kč, abych to dostal zpět...prohra...tak bych to vsadil za 5000 Kč...prohra...a bum...zase bych v tom lítal :-( takže si myslím, že pro gamblera "rádoby kontrolované hraní" je cesta zpět do pekel.

Mikine, vím jak Ti je, znám ten pocit, že by jsi dal první poslední, kdyby šel vrátit čas alespoň o den či dva zpět a Ty si měl, to co jsi měl předtím. Znám Ty výčitky, bezmoc, kdy by člověk nejraději celé dny prospal. Dny, kdy člověk je jak tělo bez duše.
Ono zase bude lépe, ale je podle mě důležité si říct, že už tohle zažít znovu nechceš a udělat nějaké kroky, jak toho dosáhnout.
Bude to dlouhá a náročná cesta, ale stojí to za to...
Hele podívej se třeba na Gulaka (nezlob se, že zrovna zrovna Tebe dávám za příklad), nějakou dobu zpět tu psal stejně jako Ty...vždy chvíli abstinoval a pak vše prohrál...psal jak život bez sázení je nudný...deprese...recidiva...vypadalo to (promiň) beznadějně...a najednou?! Povedlo se mu začít abstinovat (asi i díky léčbě) a působí jako vyrovnaný, spokojený člověk, který zde píše rozumné a cenné rady ostatním. Myslím, že jeho příspěvky jsou velkým přínosem pro tuto diskuzi a mnohým lidem můžou pomoc. Velká gratulace!!! :-)

Letos v létě to budou tři roky, co jsem vsadil poslední svůj tiket a defakto prohrál vše. Jsem rád, že se mi daří "abstinovat" a po pravdě mě teď víc mrzí ten čas, kdy jsem nežil, jak žiju teď než prohrané peníze.
Za tu dobu jsem poznal spoustu nových lidí, podíval se na různé zajímavé místa, zažil spoustu věcí...teď jsem si byt vybavil novým nábytkem, novou elektronikou a v létě, pokud se podaří, rád bych se podíval na nějaku pěknou dovolenou. :-)
Sport v TV skoro nesleduju (ztráta času), raději se jdu podívat ven, zasportovat si či posedět s kamarády. Předtím jsem šetřil jak ten blázen - nepotřeboval jsem si kupovat nové oblečení, někam jezdit, zajít si na dobré jídlo, apod....a pak jsem raději své vydřené peníze prohrál v Tipsportu...:-( má to logiku? :-( Tak už také peníze pro mě nejsou alfou - omegou...nelpím na nich tolik...když jsem mohl prohrát tolik peněz, tak proč bych si neudělal něčím radost, proč bych nešel s ženou na jídlo, posedět...na wellness...neudělal jí něčím radost?! :-)

Ohledně různých anonymů - ty tu byly a asi bohužel i budou...už, když jsem v tom tenkrát lítal stejně jako Ty teď, tak tu byli...obviňovali mě, že jsem ten, pak zase tamten...ono je to nepříjemné, kór, když je člověk ve stavu, kdy je na dně a hledá zde nějakou dobrou radu, pomoc či oporu. A vyvracet někomu (stejně jim to nevyvrátíš), že nejsi ten ani tamten je strašně únavné :-(
David je tu něco jako "věčně recidivující naprosto ztracený případ." Ale jestli někdy existoval či je to jen neco jako "Columbova žena" to fakt nevím :-D

Mikine, je před Tebou dlouhá a asi i náročná cesta...ale zkus to...pokud to zvládneš, může být jen lépe...život je moc krátký na to, aby ho člověk zasvětil hazardu.
Držím palce!!!

Jinak přeju ať se daří abstinovat všem, ať už lidem jako je Tragik, Lemog, Gulak, Biker, kteří jsou už nejspíše z nejhoršího venku, tak těm, kteří s abstinencí začínají či se jim stále ne úplně daří abstinvoat - Mikin, Peter.

Mikin (Ne, 9. 2. 2020 - 00:02)

1200

Mikin (Ne, 9. 2. 2020 - 00:02)

Hmm

Mikin (So, 8. 2. 2020 - 21:02)

Ja jsem vše tak posral, že to nejde vic. Nechápu co zde píšete, ale já jsem úplně na dně

gulak0 (So, 8. 2. 2020 - 22:02)

Ahoj to je zdejší folklór, david jako dlouholetý imaginární recidivista ,teď to tu okujuji tihle,jako není co radit,po prohře gambler je vždycky na dně,kdyby jsi včera vyhrál dneska to prohraješ protože nebudeš mít dost a budeš hrát dal ,koukni na net a hledej ve svém okolí organizace ,které se zabývají hraním nebo závislostmi,většinou mají nasjednane i nějakého finančního poradce ,který ti poradí jak s těch sracek dostat,obávám se ,že jako u hodně gamblerú prostě insolvenci neujdes ,nebo se sebrat a jít na nějakou špinavou levnou ubytovnu,nebo se nastěhovat k nějakému kamarádovi at ti klesne cena nájmu,nebo rodice sklopit usi a bydlet u nich,přiznat se pokud to neví A požádat o pomoc ne finanční, ale aspoň zázemí. A sekat latinu

Mikin (So, 8. 2. 2020 - 21:02)

Ja jsem vše tak posral, že to nejde vic. Nechápu co zde píšete, ale já jsem úplně na dně

Mikin (So, 8. 2. 2020 - 10:02)

Posral jsem to a posral moc

Reklama

Přidat komentář