Reklama

Gamblerství

gulak0 (So, 8. 2. 2020 - 22:02)

Ahoj to je zdejší folklór, david jako dlouholetý imaginární recidivista ,teď to tu okujuji tihle,jako není co radit,po prohře gambler je vždycky na dně,kdyby jsi včera vyhrál dneska to prohraješ protože nebudeš mít dost a budeš hrát dal ,koukni na net a hledej ve svém okolí organizace ,které se zabývají hraním nebo závislostmi,většinou mají nasjednane i nějakého finančního poradce ,který ti poradí jak s těch sracek dostat,obávám se ,že jako u hodně gamblerú prostě insolvenci neujdes ,nebo se sebrat a jít na nějakou špinavou levnou ubytovnu,nebo se nastěhovat k nějakému kamarádovi at ti klesne cena nájmu,nebo rodice sklopit usi a bydlet u nich,přiznat se pokud to neví A požádat o pomoc ne finanční, ale aspoň zázemí. A sekat latinu

Mikin (So, 8. 2. 2020 - 21:02)

Ja jsem vše tak posral, že to nejde vic. Nechápu co zde píšete, ale já jsem úplně na dně

Mikin (So, 8. 2. 2020 - 10:02)

Posral jsem to a posral moc

David (So, 8. 2. 2020 - 07:02)

Dobré ráno Mikine, u mě svěžest a pohoda, jupííííííí. Jsi to pěkně projel. Zatímco já trávil páteční romantický večer s přítelkyní a máme v plánu užívat si celý víkend - ty se nervuješ u volejbalu , uffff.

Lukino (So, 8. 2. 2020 - 08:02)

Dobré ráno Davide, páteční večer s přítelkyní :-))) ti určitě:-)))) vcerajsi trávil zde a hned ráno jak jsi vstal s tvrdým uz jsi zase zde:-))) zapni si TV, odpolene dávají ženatý se závazky a na večer si pri honění představuj Pekingskou kachnu ty cipe!!!!! Mikin včera dostal co proto, ale verim, ze uz padnul na dno a odrazí se přesně jak to ma být,za pár roků a třeba za pár měsíců uz na tom bude lépe nez ty...což není problém.:-) odvaru zdar:-/+

Lemog (So, 8. 2. 2020 - 12:02)

#Pekingská kachna, Bud Bunda, palačinkář, kaučuk, vyléčený recidivista, čajovna, tajný sraz, svěží a na pohodu# a dalšííí - to je celý doktor David z okresního města. Lukino, taky myslím, že přítelkyně se v Davidově případě nekoná, možná ta gumárna po vzoru herce z amerického komediálního seriálu. Jinak u nás na Ostravě se vyslovuje i píše slovo CYP s tvrdým Y :-)

David (So, 8. 2. 2020 - 20:02)

Nevím jak vy, ale já si dám zítra na oběd krůtí prsíčka ... :-)

Mikin (Pá, 7. 2. 2020 - 22:02)

Kokote, jsem v hajzli

Naberte kurz (Pá, 7. 2. 2020 - 23:02)

Mikin, nejspíše jste si všiml naší aktivity na této diskusi. Neunikla mi situace, kterou řešíte. Naším cílem je pomáhat hráčům hazardních her pracovat i s důsledky hraní. Pokud byste měl zájem si s někým promluvit, jsme zde pro Vás. Máme také nakontaktované odborníky z různých oblastí přes ambulantní pomoc až po odborníky na dluhovou problematiku. Jsme schopni Vám pomoci poskytnou podporu vyhovující přímo konkrétní situaci a individuálním potřebám. Naše služby můžete využít zdarma ať už formou online chatu na www.nabertekurz.cz, na kterém jsme dnes až do 6:00 zítřejšího rána, případně telefonickou podporu na telefonním čísle + 420 773 774 373, či Skype. Nejste na to sám. Pevné nervy. Jana

Li (Pá, 7. 2. 2020 - 22:02)

Ty jsi nečetl naberkurz?do hry vkladaš volné peníze, které ti nebudou chybět, a teď vážně to je kolotoč gamblera,další půjčka,výhra, prohra,prohra pokud nejsi opravdu dobrý v sázení a dysciplinovany ,nepočítej s Tim,že splátky umoříš výhrou,gambler chce všechno hned splatit,vyhrát a až všechno zaplatí přestane hrát další pohádka, teď si rveš vlasy pokud jsi to tam opravdu vložil, teď jsi nasrany spoceny,ráno jak se vyspíš pokud usnes,to bude ráno úplně jak vymalováne,co dal?Asi nic budeš rád když seženeš prachy na rohlík,splátky nezaplacené lichvari za dveřmi,až trochu schladnes zachrání te tak možná insolvence,seber sebe a jdi hledat přes net poradce at zastaví šílené úroky co ti tam skáčou

Mikin (Pá, 7. 2. 2020 - 22:02)

P.......ca, prohra

Mikin (Pá, 7. 2. 2020 - 21:02)

Prohrávají 1:2 na sety, p.ca!!!

Li (Pá, 7. 2. 2020 - 21:02)

Asi nebudeš mít ani na splátky ani na chleba,ještě není konec a tutovka v před.. eli

Mikin (Pá, 7. 2. 2020 - 21:02)

1:1 uuuff

Mikin (Pá, 7. 2. 2020 - 20:02)

První set doma, jupiii davide

David (Pá, 7. 2. 2020 - 20:02)

Mikine, Mikine, ty troubo.

Mikin (Pá, 7. 2. 2020 - 19:02)

Uz u toho sedim, musí to vyjít, musí

Mikin (Pá, 7. 2. 2020 - 11:02)

Naložený

t (Pá, 7. 2. 2020 - 15:02)

v 20.00 je začátek takže zítra už máš peníze

Mikin (Pá, 7. 2. 2020 - 11:02)

Venelles Ž - St.Raphaël Ž
Vítěz zápasu: Venelles Ž
1.78
Celkový kurz 1.78
Bonifikace
Počet příležitostí 1
Možná výhra 35 600 Kč
Vklad
20000

Reklama

Přidat komentář