Reklama

odběr sperma u chlapce

kk (St, 1. 7. 2020 - 18:07)

A kde takové výzkumy pořád probíhají?

Na urologii. Záleží na odbornosti lékaře.

Kamil (Po, 10. 2. 2020 - 10:02)

Těch 10 odběrů bylo během jednoho roku, vždy tak po měsíci. Asi jsem byl vhodný objekt, ty první byly ještě s nesestouplými varlaty, od půlky už byly dole. Ty opakované odběry byly až na konec cyklu. A taky mi za ten rok dost vyrostl penis. Doktorka mne chválila, jak hezky dospívám.

Chlapec (Po, 10. 2. 2020 - 12:02)

Neumím si představit, kdybych já musel na opakovaný odběr. Po vibrostimulaci jsem měl dost.

Kamil (Út, 11. 2. 2020 - 16:02)

Máš pravdu, že ta vibrostimulace ze mne dostala snad i semeno, které se udělalo až další den. Možná i proto, že to bylo před sestřičkou i doktorkou. Kvůli sestoupení varlat jsem měl doma masturbovat často, dělal jsem to 3 x za den. I pak, když už byla varlata, kde měla být, jsem se neflákal. Ale po té dvojité u doktorky jsem toho druhý den moc neměl.

Chlapec (Ne, 9. 2. 2020 - 15:02)

Mně se nepostavil (krom samotného úkonu). Masturbovat jsem tam nemohl nejen kvůli psychickým důvodům, ale taky pro zdravotní stav. U tebe Kamile byla výhoda, žes přesně věděl, co se to děje. Já jsem to nevěděl. Právě proto jses to užil, předpokládám.

Kamil (Ne, 9. 2. 2020 - 10:02)

Míval jsem v dětství až do puberty problémy se sestoupením varlat a uvolněním předkožky ze žaluda. Na vyšetřování penisu jsem byl celkem zvyklý, nestyděl jsem se. Možná i proto jsem byl zahrnut do programu výzkumu plodnosti mladých kluků. Musela s tím souhlasit mamka. Semeno jsem odevzdal asi 10x, z toho 3x to bylo 2x během jedný návštěvy u doktorky co nejdřív po sobě. Většinou jsem to zvládl sám za plentou, jen na ty druhé odběry použila sestřička elektrický vibrátor na penis. To aby to bylo rychleji hotové. Pocity při tom nebyly vůbec špatné. Doktorka se mně pak v legraci zeptala, jestli si to nechci půjčit domů. Mamku pak ujistila, že se vnoučat určitě dočká.

Chlapec (Ne, 9. 2. 2020 - 15:02)

A to se povedl pak ten odběr. Nebylo to nasucho?

Kamil (Ne, 9. 2. 2020 - 17:02)

Do výzkumu kvality spermatu by si jistě nepozvali tak mladého kluka, který by ještě neměl sperma. Bylo mi 15,5.

Chlapec (Ne, 9. 2. 2020 - 18:02)

To jsem nemyslel. Hned po ejakulaci další? Právě tu jsem myslel, že mohla být nasucho.

Kamil (Ne, 9. 2. 2020 - 18:02)

Aha. No byla tam hodinová pauza, seděl jsme v čekárně nebo se šel projít. V ordinaci už to pak šlo rychle, svlíknout, lehnout si na lehátko, sestřička přiložila ten přístroj. Byl jsem asi za 2 minuty.

Chlapec (Ne, 9. 2. 2020 - 19:02)

Chápu. Asi zkoumaly, jak rychle se vytvoří nový ejakulát u nesestoupených varlat. Jestli jsou nějaké rozdíly a jestli to mělo vlyv na spermatogenezi. Jinak jsi to neumím vysvětlit.

Honza P. (Čt, 2. 7. 2020 - 18:07)

Takové experimentální výzkumy a průzkumy u dospívajících kluků existují stále. Syn na ně chodí jako dobrovolník druhým rokem.

Rita (Ne, 5. 7. 2020 - 02:07)

V kolika letech se jim to má udělat poprvé ? Synovi je deset a známá tvrdí ,že už to půjde , jaký je váš názor ?

Z (Po, 6. 7. 2020 - 22:07)

Z

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 22:07)

Je to individuální , může to jít , ale nemusí . Privátně to zkusit lze . Ta známá má s odběry nějaké zkušenosti ?

kk (Ne, 5. 7. 2020 - 05:07)

Jaký je důvod u vašeho syna?

kk (Ne, 5. 7. 2020 - 05:07)

Dělají se testy. Hormony a fyzikálni. Pokud jsou odpovídajíci, tak je možné odběr udělat. U 10ti letého kluka to v drvivé většině výsledky nejsou dostateční.

Pokud vím, (Pá, 7. 2. 2020 - 16:02)

tak elektroejakulace se dělá v celkové anestezii!

Záleží na okol… (So, 8. 2. 2020 - 20:02)

Ne vždy.

Cvok (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

Ja zazil odber kdyz jsem mnel zanet varlat z prostydnuti

Reklama

Přidat komentář