Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Ne, 2. 2. 2020 - 08:02)

Mám kamarádku, která mi dluží poměrně dost peněz a už delší dobu mám takový nápad,
že bych jí dluh odpustil, kdyby párkrát udělala něco pro mě. Jenže stále nevím, jak jí mam něco takového říct. Jestli to mám vybalit narovinu, že bych si s ní rád hrál s posranou, kdyby se pro mě nádherně pokakala, vůbec nevím jak to podat a jak s tím začít, opravdu nerad bych nějak pokazil naše přátelství, bere mě jako nejlepšího kamaráda nebo jestli ji navrhnout že mi nemusí splácet, ale být mojí milenkou a s kakáním přijít až následně. Pořád mi to hlodá v hlavě, ale neumím se rozhodnout jak na to.

Rony (Ne, 2. 2. 2020 - 07:02)

Co je Nikčo super, když si do těch spoďárů dáš kus kynutého těstě a pak do nich teprve kadiš a ještě si uvaříš kaši huť z hr.mouky nebo z rýže a tu si pak naleješ za výstřih.....,bude Tě pak pěkně dráždit jak sebou budeš mlet při ležení..,já vydržím v těch věcech tak dva dny, pak vše vyperu a většinou mám na týden pauzu..

Pavla (Čt, 6. 2. 2020 - 17:02)

Rony nechala jsem se tebou inspirovat, letošní rok vypadá na rok experimentů. Natáhla jsem na sebe 15 vrstev silonek a legín, naplnila je podle tvého návodu kynutým těstem a kaší a pak se totálně zesrala. Máš pravdu, byl to nový zážitek, který mě pořádně rozparádil, možná sem napíšu jak to probíhalo, ale bojím se, že to bude příliš dlouhé. Ale buď ubezpečený, že 15 vrstev prosáklo a nateklo mi to až do kozaček tak, že jsem v nich pořádně čvachtala. Taky super žážitek

Rony (Po, 20. 4. 2020 - 00:04)

Ahoj Pavlo, ani ses nepochlubyla jaké to bylo.....

Rony (Ne, 22. 3. 2020 - 02:03)

Ahoj Pavlo , příště až se necháš mnou inspirovat, tak kynuté těsto dělám z hrubé mouky a tu kaši také , pomalu ji sám i do vařící vody cca 1kg na 10l vody a provařím.Musí být husté ně tekuté ,skoro jako když děláš bramborovou kaší, pak ti pod oblečením vydrží a neprosazuje tak rychle......,postupně jej řešíš jak čůráš.Když jdu oblečený ještě ležet, tak si dám max4l, Rony

Renča (So, 21. 3. 2020 - 23:03)

Ahoj pokakánci, nechala jsem se trochu inspirovat povídkou z 19.března 2018 a Ronym.Vzala si na sebe dvoje kalhotky, do kterých si dala kynuté těsto,vytáhla dvoje celodílné plavky přez ně pak natáhla desatero silonek, mezi si dala dvě triky s dlouhým rukávem a bodyčka,završila elasťáky a jedním kompletem.Nebyla jsem dva dny kadit a již se mi docela chtělo, stačilo lehce uvolnit svěrač a rázem se začaly kalhotky plnit.Přitel je na cestách a já mám absolutní volnost, tudíž si v tom pěkně ulehám do pelíšku, který mám již připraven, aby byly následky malé. Nad ránem se určitě znova pokadim a počůrám, vezmu si staré kozajdy a ještě si to užiji.....Jo, připadám si takto trochu uvězněná ve věcech, ale je to něco jiného a proč se nenechat inspirovat....Renča

Rodný (So, 8. 2. 2020 - 09:02)

Pavlo zda by sis o tom chtěla něco napsat v soukromí či si vzájemně poslat nějaké ty fotky z akce či z oblékání tak můj email je [email protected]

Rony (So, 8. 2. 2020 - 09:02)

Pavlo hodně záleží jak máš tu kaši hustou, já si ji dělám zhruba jako bramborovou, aby se jen tak táhla ně tekutinu, pak vydrží déle než prosákne...Rony

Rony (So, 8. 2. 2020 - 08:02)

Tak Pavlo teď mám na sobě od večera patery spoďárky,přez ně patery silonky a též punčošky, vše zajištěné proti spadnutí dvěmy bodyčka, pak jsem na sebe střídavě oblékl 10 legin a bodyček,tři catsuity a navrch si vzal dlouhé šaty.Těsto mám v prvních kalhotkách a pod výstřih si nalil večer 4l kaše. No ještě než jsem večer usnul, tak do kalhotek přibyla porce pěkné srajdy.Po ránu že mě šlo obojí, no je to super....Rony

Rony (So, 8. 2. 2020 - 08:02)

Ahoj Pavle, já jsem si na tyto účely nakoupil po deseti silonkách, punčošek, 15 legin a bodyček i catsuitů takže pak to všelijak střídám při strojení. Když v tom hodlám být do druhého dne, tak si pod sebe dávám igelit pod prostěradlo.Je to úplně jiná liga....

Scatter (Ne, 2. 2. 2020 - 07:02)

Tebe taky chválím Nikki, jak úžasně si se zesrala!
Nejlepší téma k ranní onanii, díky :)

Scatter (Ne, 2. 2. 2020 - 07:02)

Aneb Eliška - splněný sen všech mužů! Tvůj kluk má príma holku, ste úžasní.
Snad jednou taky takovou potkám.

Tomáš (So, 1. 2. 2020 - 20:02)

Eliško přesně taková hra je mým dávným snem. Co já bych za to dal... ach jo.

Nikola (So, 1. 2. 2020 - 18:02)

Tak jsem se právě posrala, a úplně brutálně. Přes silonky to prosáklo hned, a teď už to prosakuje i přes legíny. Ty už asi nevyperu. No co se dá dělat. Nějaký čas v tom setrvám, ale nečekala jsem, že to bude až takovej brutál. Každopádně jako vždy fajn pocit, tak snad už scatter nebude nadávat, že je tu mrtvo a nic se neděje :)

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 04:02)

Ahoj Niečo vše se dá vyprat a podle mě jedeny kalhotky,silonky a leginy prosáknou vždy....na mě malo vrstev.Mam na tyto účely nakoupené věcí od každého druhu cca po 15 ks a většinou si na sebe beru tak mezi 20 až 30 vrstev....za půl dne to prosákne

Nikola (So, 1. 2. 2020 - 12:02)

Nechci nikomu brát jeho záliby, ale být před svým přítelem v pokaděné plence, a ještě se od něj nechat přebalovat, tak bych se asi hanbou propadla. Upřímně, tenhle ABDL syndrom moc nechápu, ale tak, když to někoho baví..

Jinak já jsem na dnešek nic neplánovala, ale můj miláček bohužel musel jet na nečekanou služební cestu, a tak jsem doma osiřela. Už se mi docela chce, ale jako vždy tomu nechám volný průběh. Obléknu si jako vždy kalhotky, silonky a legíny, a budu to držet, co to půjde, a až to nepůjde, tak to prostě pustím, ale v plence bych si to moc neužila. Připadala bych si nepřirozeně. Ale jak říkám každýho věc.

Denisa (Po, 3. 2. 2020 - 12:02)

Souhlas já se v plíně zkusila posrat jenom jednou a už nikdy víc

Scatter (So, 1. 2. 2020 - 08:02)

Si úžasná Eliško, moc děkuji za jiskřičku naděje :-*, doufám že si se krásně pokakala, moc rád bych tě přebalil.

Eliška (So, 1. 2. 2020 - 10:02)

Mně přebaluje můj přítel, ale i tak díky za nabídku. Určitě by ti to šlo dobře :-)

Eliška (Pá, 31. 1. 2020 - 19:01)

Ahoj všichni. Mám na sobě plínku a brzy se počůrám a pokakám. Je to bezva relax nic neřešit a pustit to. Kristýno měla by jsi to taky zkusit, spíš než sehranou nehodu před mámou sehnat si plenky, které si můžeš objednat diskrétně přes internet udělat to do nich až třeba budeš sama doma a budeš to mít bez ostudy. Já jsem se právě počůrala a brzy budu i kadit, ale ještě to chvíli vydržím. Každopádně užívejte si všichni své záliby.

Reklama

Přidat komentář