Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

On (St, 19. 2. 2020 - 15:02)

Takto jde když si pleny mění sám já občas taky nosím plenky na cestu dlouhou ale mám jistý problém když mamce o ně řeknu tak si je sám nesmím vzít musí mne je vždy nasadit ona takto je to i s výměnou plenky jí musím říct sám když chci jinou ona mi vždy dá vše dětské oblečení k těm plekam i když nechci mne by vždy třeba stačili gumové kalhotky a bavlněné punčocháče a tepláky nebo kalhoty. Ale vždy jí musím poslechnout musím mít jak punčocháče tak i dětskou kombinézu. Nikdy k obědu dostanu i dětskou stravu ale výběr je vždy na ní mne je 13 let ale nikdy po obědě musím jíti spát i když se mi nechce. Jako třeba teď ve 12:00 hodin po obědě jsem si musel lehnout teď jsem vzhůru kvůli tomu že jsem obojí posranej a pocurany a čekám až mne mamka prebali do čistých plenek. Teď má mamka možnost že mne dává pleny furt jelikož jsem onemocněl. Ona o mne už ví sleduje mne dětskou chuvickou a vidí že tu něco píšu do telefonu sem na tyto stránky a teď se mi zase chce čůrat tak to ještě jednou pustím do plenek snad to pleny poberou když mám 5 látkových plen. Tak už jsem prebaleny v čistých plenkach tentokrát mi dala o jednu více 6 látkových plen ty pleny předtím byli durch pomočeny otrela mne vlhčenymi ubrousky a dala mi 6 látkových plen s gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyčkem nechtěl jsem to ale mamka řekla když jsem malé dítě v plenkách tak budu poslouchat teď mi říkala že telefon mám odložit jinak mi přinese dudlík a k malé svačině prý dostanu kojeneckou lahev s překvapením já si myslím s projimadlem protože už tři dny jsem nekadil stále mne vždy prebaluje jenom mokré pleny. A teď říká že toho má dost s tel a dá mi dudlík a převáže mne ruce abych furt nepsal nebo zachvili s tohoto tématu napíšu knihu tak už mám dudlík v puse ale stále píšu a mamka stojí na demnou a drží provázek tak mi prý svaze ruce.

Robin (Po, 17. 2. 2020 - 21:02)

Včera jsem koupil jednu DryNites a jedny plenky s lepítkama na cestu. Když jsem dnes přišel domů, tak jsem viděl syna jak si je zkouší. Takže nebude problém, aby si je vzal na cestu a sám si je měnil.

Otec 2 (Pá, 14. 2. 2020 - 09:02)

Zkoušet plenky doma pro 14 leteho kluka jestli není nijak zvlášť nemocný a potřebu vydrží tak je zbytečné dávat pleny a zbytečně ho ponizovat s plenkami 14 letech by to měl vydržet bez plinecek nedával bych mu je jestli je nechce sám. Jó kdyby je chtěl sám si je vzít by byl jiný problém ale pak tak velký dítě ve 14 letech nikde prebalovat není trochu blbé to kdyby jsi pleny měnil sám tak to je podle mě jináči....

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 10:02)

Nemusí mu dávat normální plenku. Stačí když mu dá natahovací kalhotky. Třeba Dry Nites.

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 14:02)

https://diskuse.doktorka.cz/libi-nosit-plinky?page=92#comment-2961761

Robin (Po, 10. 2. 2020 - 14:02)

Plánujeme delší cestu, cca. 8 hodin. Tak se chci zeptat, jak vysvětlit synovi (14 let), že by bylo lepší, kdyby si na cestu vzal plenku ?

Klára (Po, 10. 2. 2020 - 09:02)

Tak, ráda bych vám napsala taky naši zkušenost.
Syn ve čtvrtek došel ze školy s chřipkou, ráno teplota kašel a počůraná postel. Šly jsme k DR. dostali antibiotika a neschopenku, v sobotu ráno zase mokrá postel, už jsem neměla ji do šeho ji převléct a tak v sobotu večer jsem synovi vysvětlila že je lepší mít plenu než počůranou postel, nejdřív se mu to moc nelíbilo ale slíbila jsem mu že se to nikdo nedozví a že to bude naše tajemství.
Lehl si na postel, dostal teploměr a léky, než se změřila teplota , uvázala jsem mu pleny , dostal 4látkové a na ně manželovy boxerky aby se to stáhlo a pyžamo overal aby neměl nutkání se v noci plen zbavit.Natšen z toho nebyl ale nechal si je dát,neděle ráno byl mokrý ale měl suchou postel a mohl se bez výčitek vyspat.
Bez důvodně pleny ne ale, pro psychickou pohodu rozhodně super.

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 10:02)

Kolik je synovi?

A (Po, 10. 2. 2020 - 09:02)

Milý rudo nikdo by zkusil ale pak řeknou že jsem retard či debilní že nosím plenky. Ale občas mi mamka plenky dá na cestu osobně sama a občas si řeknu sám aby my dala pleny. Nejsem sám určitě co na cestu dostává pleny milé rodiče svých dětí menších či větších dáváte také plenky.?

Návštěvník (St, 5. 2. 2020 - 23:02)

2209 komentářů, ale gramatika žádná

A (St, 5. 2. 2020 - 14:02)

Pánové a dámy co byste jsi vybrali hulit trávu či si do žil píchat drogy. A nebo dítěti dávat pleny každé dítě není zdravé může být jak vy ostatní říkáte retard co když je autista či jinak postiženo. To paní dotyčná přeci nebude vozit nočník či chemické wc to je lepší nemocnému dítěti dát plenky. Jedna rada pro vás tak jsem nekoukejte ani to číst nemusíte. Název je Můžou větší děti při cestování nosit plenky. A o žádném retardovi v napise není psáno. Nevíte ani časem a rokem kdy je bude potřebovat Vy.

pavel (St, 5. 2. 2020 - 14:02)

Bravo !!!!

Návštěvník (So, 1. 2. 2020 - 23:02)

Ti nebezpeční jsou na darkvebu, toto je jen placebo pro nenebezpečný. Jinak by už dávno tuto stránku zrušili jako nahrávání videí (filmů) na youtube , uložto atd...

Návštěvník (So, 1. 2. 2020 - 23:02)

To je jedno. Hlavně, že to policie sleduje i tady.

Pozorovatel (So, 1. 2. 2020 - 14:02)

Jop je to v prdeli. Celej svět je v plenkách, aspoň teda podle týhle diskuze. A tahle generace by měla makat na naše důchody. Blejt... Ne dělám si srandu tahle diskuze a jí další podobné jsou jenom dílem jednoho přerostlého dítěte, které touží být mimino a pochcávat a posrávat se a tak tu dokola vypisuje furt ty píčoviny pod různými nicky. Že je to dílo jednoho člověka se pozná podle úplně stejného stylu, jak jsou ty příspěvky napsány. Neovládá ani základní gramatiku, jinak by nenapsal nevidržel a taky neumí napsat některá slova a tak píše pomoceny pokadeny apod. Jak jsem říkal je to jeho jediný smysl života, ale nemyslím si, že by byl nějak společensky nebezpečný. Je to jenom takový směšný chudák :)

Návštěvník (So, 1. 2. 2020 - 19:02)

Ne. Monitoring policie tu je, protože toto je již pedofilie.

Návštěvník (So, 1. 2. 2020 - 23:02)

?

Návštěvník (So, 1. 2. 2020 - 14:02)

Já jen doufám, že je pravda, že to tady monitoruje PČR.

Jana (So, 1. 2. 2020 - 13:02)

Ano přesně tak dát plenu aby se dítě nepomocilo do oděvů. Jako dnes ráno jsem s 12 letym synem jela pryč a na cestu dostal jednorázové pleny největší dětskou velikost myslím že číslo 6 vzal si pak jen tepláky a své botky prestige a šli jsme k autu a v autě my pak řekl že jsem udělala dobře že jsem mu dala pleny že by to po cestě nevidrzel tak pleny jse mu hodí teď jsem si musela odskočit já prozmenu a on chtěl stejně prebalit jelikož asi byl tak mokrý že by ta plenka to asi už nevzala potom tak jsem mu pro jistotu dala ještě 3 látkové pleny plus tu jednorázovku a pak jsem se ho zeptala jestli bude jen tak v plenkách a nebo chce tepláky či punčocháče a odpověděl že radši punčocháče. V autě topim takže měl slabší mikinu dětské punčocháče s laclem a kombinaci plenek mezi nohama...... A teď jsem ho dobalila a řekl my že děkuje za plenky mami já jsem ti to chtěl říct už doma abys my na cestu dávala pleny ale ty jsi byla rychlejší tak ti moc zato děkuji není zač ono když jedete po staré silnici tak jse dá zastavit kdekoliv ale když jste na dálnici tak asi těžko nikde zastavíte. Ale přemýšlím otom že si koupím i pleny pro dospělé a budu si je také dávat. Syna prebalim v autě a nebo na WC a nebo v přebalovací místnosti pro malé děti. A už odjíždím z odpočívadla a koukám že přijela rodina asi tak s dítětem zhruba 10 až 13 let že se pomocilo ale i pokadilo tak ho z auta vytáhli a vysvlekli celého do půl těla tak tam chudák teď stojí úplně polonahy a paní jde ke mne a ptá se jestli nemám vodu že by dítě potřebuje trochu omýt a hold ho nechá v autě nahyho. Helejte se milá paní mohu vám dát 2 jednorázové pleny a vašeho syna se postarám tak počkejte u svého dítěte já přijdu s věcmi vzala jsem podložku vlhčené ubrousky a 2 jednorázové pleny tak jsem přišla k nim k autu a řekla jsem te paní když takto jezdíte delší cesty tak mu dávejte klidně pleny a ona odpověděla že 12 lety kluk nebude asi nosit plenky tak jse koukejte tak pojď milí hochu tady ti dám na zem podložku a lehnes si na ní otru tě vlcenymi ubrousky a trochu tě mezi nohama namazu avirilem a dám ti plenky a on odpověděl že už dávno s plen vyrostl a já jsem mu zase řekla to chceš být v autě polonahy ne to nechci tak vidíš tak jsem ho trochu nadzvedla a dala pod něj plenku hezky poděkoval a sedl si do auta ale do svého a paní my pak řekla to vaše dítě používá také plenky ano používá a je stejně staré jako vaše tady máte jednu plenku na prebaleni a koukám že ta podložka není vůbec špinavá tu si vezměte také to tedy koukám že jsi nechal dát pleny to máte nijake větší ne mám největší dětské 6 ale našemu by chtělo dá menší padají mu. Můj syn co sedí v autě tak ji má také ale kombinaci 2 látkové pleny a jednorázové plus punčocháče s laclem. Tak jsem šla do auta a k okénku přišla paní a chtěla my to zaplatit jak jsem jejího syna premluvila aby si vzal pleny. Milá paní jste moc hodná ale já si od vás nic nevezmu nevíte kdy se potkáme a nebudu potřebovat něco zase já a říkala jsem mému synovi aby nachvilku vylezl s auta aby paní viděla jak máš na sobě plenky s punčocháči no to vidím úplná nádhera 13 letech dítě v plenkách a puncochacich. Tak se zatím mějte musíme už odjet a nshledanou nikdy příště. A syn my pak v autě říkal že toho kluka zná že školy a že jsem byla tak hodná a pomohla jsem těm rodičům toho kluka jim vyhovět a jak se mi to povedlo přesvědčit toho kluka dostat do plenek a já mu odpověděla to by mne také zajímalo a když jsem to domluvila tak syn usnul tak jsem mu do pusy dala menší dudlík.

Ruda (So, 8. 2. 2020 - 01:02)

Mě se pleny osvědčily. Za tu jistotu to stojí. I když jsem ji kolikrát vytáhl suchou. Někdy také ne. Je to možná paradox. Když ji mám, jsem v pohodě a díky tomu ji někdy nepotřebuji a když ji nemám, tak to jsou někdy muka. Zkuste a uvidíte.

Reklama

Přidat komentář