Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

sysel (Út, 25. 10. 2011 - 09:10)

Není. Ty vole, já chci...Myslíš, žeby ti nic nechybělo? Já myslím, že chybělo :-DDD Domluv se s Pavlem, třeba tě sebou vezme do USA a spácháte to tam spolu. A možná se z vás taky stanou i dva nerozluční kamarádi voloušci.

sysel (Út, 25. 10. 2011 - 09:10)

Ahoj všem, zhruba za měsíc...No, připrav se na to, že už ti bude pindík jen tak viset a už se ti nepostaví a ta, která tě k tomu přemluvila, tě po čase kopne do prdele, protože co by taky dělala s nefunkčním žokem. Najde si někoho, kdo je kompletní a bude s ním šukat o 106 a ty si pak doma můžeš mnout pindíčka a prázdný vysící pytlík a vzpomínat na časy, kdy tomu bylo jinak. Tak směle do toho :-DDD

Pavel (Po, 24. 10. 2011 - 20:10)

A kdo říká, že chci ušetřit. V Rusku bych si nekoupil ani fusekle. Zadávat nic nebudu.

Roko (Po, 24. 10. 2011 - 08:10)

Ahoj všem, zhruba za měsíc...A proč až do usa? V rusku tě vykastrujou mnohem levněj a je to blíž. Zadej kastrirujte menja a uvidíš.

Pavel (Ne, 23. 10. 2011 - 16:10)

Ahoj všem, zhruba za měsíc bych měl jít na kastraci (V U.S.A. - legálně u lékaře), ještě nejsem 100% rozhodnutý ale asi nevycouvám. Máte někdo nějaké zkušenosti s tímto zákrokem a rady a doporučení? Myslím jak dlouho se to hojí, na co se mám připravit atd. Díky.

Emil (Ne, 23. 10. 2011 - 16:10)

řešení. Stačí zajít do...Není. Ty vole, já chci pořádnou radu, jak se nechat vykastrovat a ne takovýhle blbosti. Tak rád bych byl eunuchem, skutečným volem! Hrál bych si s prázdným pytlíkem a nic by mi na světě nechybělo.

... (Ne, 23. 10. 2011 - 16:10)

Ahoj Radko- a jak jsi to...Ahoj Jano, baví tě psát si sama se sebou? :-DDDDD

Jana (So, 22. 10. 2011 - 21:10)

Ahoj, jsem možná trochu...Ahoj Radko- a jak jsi to udělala-mám přítele- a touží jen aby byl vykastrovanej.....Odpovíš?

Aďo (Čt, 30. 1. 2020 - 08:01)

Žasnem nad nietorimi čo tu pišu hluposti o kastracii aj keď niektory maju v niečom pravdu no malo. Som kastrovany a kulky mam. Kastraciu mi spravila lekarka v Thajsku a keď som nechcel no priatelka terajšia manželka potom veĺmi veĺmi tužila a strašne mi to krasne opisala a v slabej chvilke som podlahol aj asi mi dala pred tym aj nejake sedatyvum lebo citil som sa malatny no spokojny.Ale nič všetko prebehlo rychle a skoro to nebolelo lebo vam to umrtvia . Priatelka bola pritom a držala ma za ruku a chvalila ako krasne držim a ja som to vnimal rozmazane no keď povedala anglicky manželke lekarka že je to hotove a ukazala jej aj mne moje chamovody ktore boli v mištičke tak sa mi uĺavilo a dostal som pusu od priatelky a odviedli ma na izbu kde som si ĺahol spal som asi hoďinku a potom ma priatelka zobudila a odyšli sme do rezortu kde sme boli na dovolenke. Vajka a miešok trocha bolel asi štyri dni no potom to prestalo. Prvych par mesiacou nebola skoro žiadna zmena a pravdou je že priatelka ma hyčkala a bol som spokojny a myslel že to je tak aj to tak zostane a chvost sa mi aj stale postavil no pri orgazme som už nevystriekol. Moje sa to veĺmi pačilo a vravela že to pekne iba pride! Asi po tryštvrť roku som začal mať veĺku potrebu sa maznať laskať tuliť a chvost prestal ma počuvať a tak je to dodnes . Niekedy sa postavy a niekedy nie no orgazmi som začal mať intenzivnejšie no vetšinou keď bol scvrknuty .Teraz mi už len troška žaluď pri orgazme navrie no nepostavy sa. Tomu priatelka hovoryla krasa si iba moj a požiadala ma o ruku a ja som bol šťastny a tak sme manželia. Nie je pravdou že kastrovany nič neciti a že sa neuroby možno nie tak často no maznať sa s manželkou dokažeme celu noc a citim sa pritom krasne hlavne keď vidim aka je šťastna. Manželstvo klape sexualne rospravame sa stale . Jedno čo nedokažem je začať niečo Ja v sexe. Vobec to neviem. Tužim a čakam až niekedy trpim ako veĺmi tužim no nič neviem podniknuť a začať no ona to vidi na mne a prituli ma a začne rospravať hrať sa zomnou a vravieť mi čo a ako a vtedy sa citim nadherne a stale sa jej urobim ako poslušny chlapec , tak mi vravy a že ma aj preto miluje a nikdy nenecha . Hluposti čo tu pišu niektory su pre mňa divne no možno preto že som kastrovany a oni to citia inak no po vykastrovani sa vam to takto zda byť krasne ako to robyme mi teraz . Experimentovanie je však iba na manželke ja to iba vnimam že to čo ona chce a tuži je krasne pre ňu aj pre mňa!

peter (Pá, 31. 1. 2020 - 10:01)

Super, nema manzelka sestru? :-)

Aďo (Pá, 31. 1. 2020 - 11:01)

Ja som si myslel že tu pišu ozaj buď vykastrovany chlapy alebo ozajstne ženy ktore vedia čo je to kastrovany chlap a takeho ho chcu ,tužia po ňom a miluju ho lebo je prenich všetkym čo prenich spravyl aby boli šťastne. No tu som zistil že sa s toho ĺudia iba dobre bavia a nič viac!

luci (Pá, 28. 2. 2020 - 09:02)

Ty nejsi kastrovaný , ale sterilizovaný . Chámovod podváží na dvou místech a část mezi podvazy vystřihnou . Některé dominantní ženy si to prosadí a nemusí užívat antikoncepci , muž je zbaven schopnosti ženu oplodnit . Je schopen pohlavního styku a ejakuluje pouze sekret prostaty / bez spermií /.

peter (So, 1. 2. 2020 - 12:02)

ja som to myslel vazne, chcel by som mat taku zenu mas ako ty

! (St, 12. 10. 2011 - 19:10)

Jó a nebo drobáky na nuda plíži!!

jednoduché (St, 12. 10. 2011 - 16:10)

Ty vole, to já nechci. Já...řešení. Stačí zajít do hračkářství, koupíš tam pytlík kuliček, kuličky vysypeš a nový prázdný pytlík si našiješ místo toho, který ti sežere žíravina. Můžeš si na něm udělat zip a v případě potřeby tam něco strkat, třeba klíče od auta. Není to super nápad?

Emil (Út, 11. 10. 2011 - 23:10)

jsi zapomněl poradit jim...Ty vole, to já nechci. Já chci mít pytlík prázdný, a ne rozežraný od žíraviny.

Ještě (Út, 11. 10. 2011 - 21:10)

vezmeš 2 cihly, strčíš...jsi zapomněl poradit jim druhou možnost. Do kýble nalít žíravinu a ponořit pytel. Za chvilku je po všem :-)))))

levná kastrace (Út, 11. 10. 2011 - 15:10)

vezmeš 2 cihly, strčíš koule mezi ně a vši silou bouchneš cihlama o sebe.
Jen si musíš dávat bacha, aby sis nepřirazil prsty, protože to je prej děsná bolest. :-D

Odpověď od Páti (Út, 11. 10. 2011 - 15:10)

Taky by mě zajímalo kde ses...Máš pravdu, je to bombastický pocit bez koulí. Pytlík mi jen tak plandá, jako kus hadru a ženským se to moc líbí. Nejvíc mojí staré, protože už ji nemůžu šukat a ona si tím pádem šuká, kde se ji zachce. Pindík už mi taky jen tak visí. Občas se na mě chodí dívat i kamarádky staré, ona za to vybírá peníze a pak si vždy za vybrané prachy pozve gigola s obrovským pérem a koulema, jako bejk. Já se na ně vždycky dívám a jsem šťastný, že jsem takový vůl.

Pro patrika (Ne, 9. 10. 2011 - 13:10)

Taky by mě zajímalo kde ses nechal vykastroovat a kolik si za to dal. A jaký to je bez koulí? To musí bejt super pocit když se tam nic nemačká.

Reklama

Přidat komentář