Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Z (St, 25. 3. 2020 - 23:03)

Z

Světlana (So, 1. 2. 2020 - 08:02)

Bingo!

Teri (Po, 27. 1. 2020 - 08:01)

Ten náš měl nedávno 13 a taky už ho má pěknyho. Zahlédla jsem mu ho ve vaně když jsme tak trochu blbli.

Klárina (Út, 28. 1. 2020 - 12:01)

Tos byla ve vaně se synem??

Teri (Út, 28. 1. 2020 - 14:01)

Ve vaně jsem se synem nebyla. Stála jsem vedle a topila ho a polévala, prostě jsme blbli. A na moment spatřila jeho péro. To je vše.

Jana (So, 25. 1. 2020 - 07:01)

Mému synovi je 14 a ocas má větší než jeho otec

Jakub (Ne, 26. 1. 2020 - 22:01)

Měla bys to synovi říct, dodá mu to sebevědomí. Snad každému klukovi v pubertě se honí hlavou, jestli ten jeho není malý. Mne mamka vídala mnohokrát nahého, i s erekcí, a když mi řekla, že se jí ten můj líbí a že jsem "přerostl" tátu, tak jsem byl moc rád.

Fanda (Ne, 26. 1. 2020 - 23:01)

Tak určitě to potěší to slyšet ...

Běta (So, 25. 1. 2020 - 08:01)

Už si málem nepamatuju jaký ho měl bývalý manžel. Přes deset let jsem sama. Ale syn na svůj věk má teda pěknej ocas. To stálo za podívání.

Adél (So, 25. 1. 2020 - 14:01)

Běto to je normální. Syn má teď 15 a po celou dobu puberty jsem ho mohla v určitých případech sledovat. A to i doposud. A už od těch asi jedenácti ho měl stejnýho, jako ho má teď. Pamatuju, to měl 10, jak jsem byla úplně na větvi, že už má takovýho macka. No vždycky jsem z toho byla vedle.

Karli (Ne, 26. 1. 2020 - 06:01)

Tos dobře, Adél, napsala žes byla na větvi. U mě něco podobnýho. Já syna přistihla třikrát, nikdy mě teda neviděl. Jednou asi jo, ale dělala jsem, že se dívám jinam. Dvakrát si ho honil a jednou zkoumal a dodneška to mám v představách a nemůžu se toho zbavit. Popravdě ani nechci. Syn má často u nás svoje kamarády stejného věku a vždy si je představuji jak si ty svoje ocasy v posteli honí. Stejně, jako můj syn, který bez toho už nemůže být.

Adél (St, 29. 1. 2020 - 08:01)

Kolik mají ti kamarádi tvého syna let?

Karli (St, 29. 1. 2020 - 12:01)

Většina 13 a dva z nich tak 14. Když jsou u nás tak úplně cítím tu vůni sexu.

Gába (St, 29. 1. 2020 - 14:01)

Jo tak takový kluci jsou plni sexu. Ti se nemohou dočkat aby už byli ve svých postelích a mohli se věnovat jenom honění. Stejně jako ten můj. Doma a hlavně v jeho pokojíku cítím jen vůni semene.

Nella (Pá, 31. 1. 2020 - 07:01)

Synovi táhne na 15 a naposledy jsem mu ho viděla asi v necelých jedenácti. Pak už se hrozně styděl a spatřit ho jen ve spodním prádle bylo takřka nemožné. I tu onanii tak skrýval a snad si i myslel, že o ničem nevím. No já zas věděla prakticky na minutu,kdy si to dělá. A to jak ráno, tak přes den ve volné dny a večer ani nemluvě. V těch svých jedenácti už ho měl pěknýho, takže i teď má jistě normální péro jak má být.

Leni (Pá, 31. 1. 2020 - 11:01)

Kluci se hrozně stydí a s tou onanií zvlášť. Ten náš, jakmile přišel na sebeuspokojování, tak vše, co se týká šulinka, bylo tabu. A je to tak do dneška. Teď má 14.

Návštěvník (So, 14. 3. 2020 - 19:03)

Ne všichni kluci se stydí.

Kájina (Pá, 31. 1. 2020 - 15:01)

V těch čtrnácti to si ho musí honit pořád, že? Sleduješ ho trochu?

Leni (So, 1. 2. 2020 - 07:02)

Taky jak už tu někdo psal, vím vcelku přesně kdy onanuje. Doma se to nedá utajit, i když syn se o to všemožně snaží. Dokonce si asi myslí, že o tom jeho uspokojování nevím. Ráno by bez toho nevstal z postele. Teď dopoledne si to udělá ještě jednou a pak večer ve vaně. Vím, že i v noci si ten ocas někdy honí. Aspoň mám pro sebe jeho spermičky.

Zen (So, 1. 2. 2020 - 07:02)

Uchylná multiděvko na vláknech. Kurvíš tady diskuze již delší dobu. Děkuji za lokaci tvé IP a místa základny.

Reklama

Přidat komentář