Reklama

Polykání spermatu

medar (Ne, 24. 5. 2020 - 10:05)

Pozor, překvapení: muži mají pravdu!
Ano, odborníci (i odbornice) dávají mužům za pravdu, že polykat sperma se vyplatí. A to hned z několika důvodů. Nejde jen o dokonalé sblížení, ale také o to, že polykání spermatu:

zlepšuje náladu: ejakulát obsahuje mimo jiné serotonin, hormon štěstí, a melanin. Jsou v něm taky vitamíny a minerální látky.
pomáhá hubnout: to určitě naláká spoustu žen. Sperma totiž obsahuje i látky, které zrychlují metabolismus, což je třeba k efektivnímu hubnutí.
omlazuje buňky: věř tomu, nebo ne, ejakulát je taky z 30 % tvořen látkami, které se podílí na omlazování buněk, respektive látkami, které zpomalují jejich stárnutí.
může dobře chutnat: pokud jsi gurmánka, můžeš si pochutnat i v té nejchoulostivější situaci. Aby bylo sperma chuťově dobré, neměl by muž 48 hodin před akcí jíst kořeněná a mastná jídla a pít alkohol. Nejlepší je údajně ejakulát po zeleninových a ovocných šťávách. Tak na to svého drahouška pěkně připrav

Steve (Pá, 22. 5. 2020 - 18:05)

Pěkný čuně brácha ... Od cizího OK, ale z rodiny fakt NE!

Monca (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

Musela jsem brachu vykourit a drzel mi hlavu.Kdyz zacal strikat tak mi ji drzel a ja jsem musela cele jeho semeno spolknout.Na poprve mi moc nechutnalo ale postupem casu jsem si zvikla.Semeno v puse mi nevadi a rada ho polikam.Parkrat jsem polikala i tatovo semeno.Je sice takove bez chuti ale rada ho polikam

YY (So, 23. 5. 2020 - 16:05)

S tátou bych tohle nikdy nedělala, s bráchou jo, to je jiné s ním mi to nevadí. Já ho vykouřím až do konce a on mě vylíže. Často děláme 69.

Marty (Čt, 14. 5. 2020 - 14:05)

Musím se podělit,jsem muž a s partnerkou si sex užíváme na 100% nemluvě o orálu,špenát partnerka miluje a naučila to i mě,s plnou pusou se nakloní ke mě a dá mi sperma francouzaka a ten pocit je ještě intenzivnější,nebo ji slížu postříkaný tělo,nic to není a sex je krásnější

Jirka. (So, 23. 5. 2020 - 15:05)

Taky se podělíme, když ji to nastříkám do pusy, tak potom to dlouhý a vášnivý francouzák jistí. To už jsem ale zasunutý dole a nakonec to do ní nastříkám. Bereme to jako běžnou věc při sexu, že se oba podělíme a polykáme. Ale beru, že to prostě někteří nedávají.

Lada (Út, 5. 5. 2020 - 08:05)

Aby dával stá nějakou finanční pomoc to je špatně, když jsou lidé kteří chtejí dávat stát k soudu a pak sou tady poslanci kteří by měli poskytnout dvě třetiny svého platu po dobu nezbytnou aby státu pomohli.

Majo (Ne, 12. 4. 2020 - 22:04)

Semeno nema zadne blahodarne ucinky,leda kdyz se natira na tvar tak pry perfektme cisti a sponuje vrasky,ale jinak je to pro zeny jen vzrusujici pohled..

Fído (Út, 14. 4. 2020 - 13:04)

Tož kde sebrat taku co polyká?Manželka nechce .

Mrdák (Út, 28. 4. 2020 - 23:04)

Najdi si nějakou, která polykat bude, velmi jednoduché.

Abe (St, 25. 3. 2020 - 20:03)

Manželka nekouří a nepolyká semeno, přesto, že ví o jeho blahodárných účincích. Navzdory tomu máme dlouhé a dobré manželství. Měl jsem však několik partnerek, které mé sperma vyžadovaly a některým, jakoby o nic jiného nešlo. Sám jsem se svého občas napil a neměl jsem s tím problém.

Semenostrikac (St, 25. 3. 2020 - 14:03)

Potkal jsem pred 12 lety zenu , ktera bez problemu polykala a proto jsem s ni uz v manzelstvi 9 let. Taky to má ráda i do zadecku ... Ktera nepolyka a neprovozuje anal se nevda za svarneho junaka ...

Cvok (Čt, 20. 2. 2020 - 07:02)

Koukam ze to tamara vzala vazne

Maja (St, 22. 1. 2020 - 19:01)

Priteli jsem myslela

Maja (St, 22. 1. 2020 - 19:01)

Nejdriv ti to sperma musi chutnat a potom ho lechce polknes,davej proteli hodne ovoce a uvidis jakou chut bude mit.

dana (Pá, 17. 1. 2020 - 20:01)

Zvykla jsem si . Ať udělám , co udělám, nic tak partner neocení , jak když to polknu . A nakonec , není to až tak protivný.

Mrdák (Pá, 17. 1. 2020 - 09:01)

Ta, která nepolyká, stojí za hovno. Nakopat do prdele a najít si něco lepšího.

Eva (Út, 16. 11. 2021 - 07:11)

Taky polykám klukovi se to líbí a mě to chutná

Ty (Pá, 17. 1. 2020 - 16:01)

jsi kokot.

Mrdák (Pá, 17. 1. 2020 - 22:01)

Proč kokot? Za to, že jsem upřímný?

Reklama

Přidat komentář